Produktové novinky a inovace

Fieldwire

FIELDWIRE

Software pro řízení stavby

Spolupráce na stavbě v reálném čase

Od stavby až po kancelář zlepšete komunikaci a produktivitu napříč celou firmou díky naší aplikaci pro řízení stavby.

Fieldwire zvyšeuje efektivitu a produktivitu prostřednictvím vyšší transparentnosti a efektivnějšího plánování.

Nuron akumulátorové stroje
Nuron akumulátorové stroje

NURON

Akumulátorové stroje bez kompromisů

Představujeme vám novou akumulátorovou platformu Nuron

Připravte se na budoucnost s naší nejnovější akumulátorovou platformou, která doplní naše stávající portfolio 12V, 22V a 36V strojů. Přichází doba, kdy s jednou akumulátorovou platformou zvládnete činnosti, na které jste dříve potřebovali benzínové nebo síťové stroje.

Od bourání a řezání železobetonu, až po vrtání a kotvení. Naše nová generace 22V strojů s sebou přináší více výkonu, komfortu a bezpečnostních prvků, než kdykoliv předtím.

Spotřební materiál Hilti

Skladová řešení šitá na míru

Podnikněte další krok směrem k automatizaci firemních procesů a digitalizaci

Jak ještě více automatizovat procesy ve firmě a zredukovat čas, který vynakládáte na objednávání spotřebního materiálu, cenové tendry spotřebního materiálu a porovnávání kvality různých typů spotřebního materiálu a dodavatelů? Jak odbourat související administrativní zátěž, logistické procesy, neplánované nákupy, náhlý nedostatek zásob na skladu nebo fakturaci až po sestavování optimálních skladových řešení?

Dokážeme vám snížit náklady, ušetřit čas a umožnit vám komfortněji řídit vaši firmu, abyste se mohli věnovat tomu, co je skutečně důležité.

Stavební vysavač Hilti VC 40M-X

Redukce prachu a úklid na stavbě

Stavební vysavač VC 20-X a VC 40-X

Nový chytrý vysavač VC 20/40L-X s adaptivním automatickým čištěním filtru pro úklid na stavbě. Na odsávání od nářadí je nejvhodnější VC 20/40M-X, který zajistí ochranu zdraví a bezpečnost vašich pracovníků při práci.

Bruska a vysavač na stavbě

výkonné broušení betonu a odstraňování nátěrů

Brousicí systém DGH 150

Bruska je určena především pro stavební výrobu, dopravní stavby, podlaháře, specialisty na diamantové vrtání a pro výrobu betonových prefabrikátů. Jak rychle se můžete při broušení betonových povrchů posunout vpřed, závisí na výkonu celého brusného systému. Kombinace nové brusky na beton DGH 150 s diamantovými brusnými hrnci Hilti a chytrými vysavači Hilti VC-X zajišťuje vysokou rychlost úběru materiálu a rychlý postup práce.

Broušení hran a vysavač

Snadné broušení hran pohledového betonu

Kryt na broušení hran pro brusku DGH 130

Pro stavební výrobu, dopravní stavby, pro výrobu betonových prefabrikátů a pro diamantové specialisty. Bruska Hilti DGH 130 může být doplněna novým adaptérem na broušení hran pohledových betonů. Díky speciálnímu diamantovému hrnci může nyní bruska přesně srážet hrany pohledových betonů na 45° v různých velikostech.

Využití lankového systému pro zavěšení potrubí

Zvýšená produktivita na stavbě

Lankový závěsný systém pro zavěšování různých typů technologií

Lanko je diskrétní a prakticky neviditelný způsob zavěšení elektrického vedení, vzduchotechniky, osvětlení, podvěšeného stropu a dalších technologií. Na rozdíl od standardních závěsných systémů lze toto lanko snadno přizpůsobit pro práci s širokou škálou profesí, činností a základních materiálů. Výrazně zrychlíte svou činnost a omezíte práci ve výškách a nad hlavou.

Akumulátorový šroubovák s vyměnitelnými hlavami

Čtyři sklíčidla, jeden stroj

Vysoce výkonný a všestranný akumulátorový šroubovák SFE 2-A12 se 4 vyměnitelnými hlavami

Nový multifunkční akumulátorový šroubovák SFE 2-A12 poháněný bezuhlíkovým motorem se 4 různými lehce vyměnitelnými hlavami pro bezpočet aplikací. V balení naleznete klasické tříčelisťové sklíčidlo s velikostí 13 mm, rychloupínací 1/4" sklíčidlo na bity, úhlové sklíčidlo, 1/4" a rychloupínací vyosené sklíčidlo.

Akumulátorový šroubovák při vrtání do dřeva

Vysoký výkon v kompaktním těle

Akumulátorový šroubovák SF 4-A22

Kompaktní a přesto dostatečně silný akumulátorový šroubovák, který vám pomůže s každodenními vrtacími a šroubovacími úkoly na stavbě. Samozřejmostí je bezuhlíkový motor a aktivní kontrola krouticího momentu (ATC) pro vyšší bezpečnost.

Sekací kladivo s odsáváním prachu

Přisekávání a korekce

Lehké a robustní 5 kilové sekací kladivo TE 500

Toto nové kladivo v kategorii 5 kilových sekacích kladiv je extrémně robustní a odolné, díky čemuž minimalizuje prostoje na stavbách a zbytečné opravy. Jeho nízká váha (4,9 kg) a zkrácené tělo, umožňují pohodlnou manipulaci a přístup na těžko dostupná místa.

Nastřelování s akumulátorovým vsazovacím přístrojem

Rychlé a spolehlivé kotvení do oceli

Akumulátorový vsazovací přístroj BX 3-BT

Tradiční způsoby připevňování k oceli, jako svařování, šroubování nebo upínání, mohou být komplikované a časově náročné. S akumulátorovým vsazovacím přístrojem BX3-BT vám bude trvat připevnění kotevního bodu méně než 2 minuty a na jedno nabití akumulátoru zvládnete upevnit až 800 kotevních bodů.

Vykružování otvoru s akumulátorovým šroubovákem

Rychlé a přesné řezání kovů

Bimetalové vykružovací korunky a korunky s karbidovými zuby

Klasické portfolio bimetalových vykružovacích korunek je nyní doplněno o korunky s karbidovými hroty zubů určené pro ty nejnáročnější materiály jako je litina a nerezová ocel. Vykružovací korunka s celokarbidovými zuby si také snadno poradí se sádrokartonem, zdivem i cihlami.

Řezání potrubí pilou ocaskou s pilovými plátky

Řešení pro nejtěžší demoliční práce

Plátky pro pilu ocasku SPX Metal a SPX Wood/Metal na řezání litiny, nerezové oceli a dřeva s hřeby nebo šrouby

Litinové trubky, trubky z nerezové oceli, stejně tak staré trámy plné hřebíků a šroubů, představují pro většinu pilových listů velkou výzvu. Nové pilové listy SPX Metal a SPX Wood/Metal s karbidovými hroty zubů si s těmito materiály hravě poradí.

Vrtání krabic příklepovou korunkou

Vrtání krabic do cihel a zdiva

Příklepová vrtací korunka s upínáním SDS plus

Lehká příklepová korunka pro snadné, rychlé a čisté vrtání. Díky speciálně vyvinuté asymetrické geometrii zubů je ideální pro práci ve zdivu a cihlách.

Akumulátorové stroje pro opracování kovů

Akumulátorové stroje pro opracování kovů

Kompletní portfolio strojů a spotřebního materiálu pro hrubé i jemné broušení, leštění, rychlé řezání či precizní tvarování.

Více informací
Selektor závěsů

Selektor závěsů

Online nástroj pro návrh podpůrných konstrukcí.

Zobrazit selektor
Chemické kotvy

Systém chemických kotev

Ať už hledáte řešení pro upevnění závitových tyčí, výztuže, či jiných kotevních elementů do betonu, zdiva nebo kamene, Hilti nabízí široké portfolio chemických kotev s certifikátem ETA, jak pro základní použití tak i pro nejkomplexnější a nejnáročnější.

Více informací
BIM služby

BIM služby

High-tech metody ve stavebnictví stále nabývají na významu a hrají klíčovou roli v optimalizaci zdrojů. Díky návrhovým službám BIM a digitalizovaným nástrojům může kdokoliv zapojený do projekce budovy, výstavby a následného užívání a správy výrazně přispět ke zlepšení všech pracovních postupů.

Více informací
Lehké provětrávané fasády

Provětrávané fasády

S Hilti můžete kompletně vyřešit nosnou podkonstrukci a díky inovativnímu řešení produktů výrazně zvýšit tepelně-technické parametry fasády jako celku.

Více informací
Rázový utahovák budoucnosti

Rázový utahovák budoucnosti

Kompletní portfolio strojů a spotřebního materiálu pro hrubé i jemné broušení, leštění, rychlé řezání či precizní tvarování.

Více informací

Sdílet