Renovace diamantové korunky laserovou svařovací technologií

Renovace diamantových korunek

Laserová svařovací technologie

V jádrovém vrtání dodáváme na trh již řadu let korunky prémiové kvality. Naše korunky jsou osazovány těmi nejlepšími segmenty, které jsou na tubus korunky navařovány moderní laserovou technologii. Tato technologie mimo jiné výrazně zvyšuje pevnost spoje, čím podstatně snižuje možnost utržení segmentu ve vrtu v případě většího zahřátí či vyšší zátěže.

Nyní dokážeme vaše korunky touto laserovou technologií i renovovat.

Spotřebovali jste na vaší korunce diamantové segmenty, ale tubus korunky je pořád v dobré kondici?

Takovou korunku vám rádi osadíme novými segmenty podle vašich preferencí. Můžete si vybrat mezi prémiovými segmenty s řazeným diamantem SPX-H, nebo pro méně náročné aplikace neřazený segment P-U.

Popis služby

  1. Stačí vyplnit jednoduchý formulář na Hilti Online
  2. Druhy den od vás vyzvedne korunky náš kurýr
  3. Renovované korunky odesíláme do 3 dnů zpět k vám

Co byste měli vědět

  1. Vaše korunky budou repasovány laserovou technologií. Tuto technologii lze použít pro korunky do průměru 300 mm (včetně). V případě, že k nám pošlete i větší průměry, takové korunky budou repasovány prostřednictvím tvrdého pájení segmentů stříbrem.
  2. V případě, že některé korunky nebude možné repasovat z důvodu zásadního poškození tubusu nebo příliš úzké stěny tubusu, o takové skutečnosti vás budeme informovat.
  3. Při renovaci je standardně potřeba tubus lehce zakrátit. Pokud by bylo potřeba tubus zakrátit víc než o 5 cm, budeme vás před tím kontaktovat.
  4. Vaše korunky budou osazovány v konkrétních průměrech standardním počtem segmentu podle Hilti metriky. (viz tabulka níže). Pokud požadujete jiný počet segmentů, jednoduše vyplníte ve formuláři požadovaný počet segmentů na korunku.
  5. Cena renovace je standardně kalkulována jako cena segmentu plus 130 Kč bez DPH za práci (osazení 1ks segmentu). Následně cenu jednoduše násobíte počtem segmentů na daný průměr. Např. korunka o průměru 152 mm má standardně 12 segmentů. Cena renovace bude tedy 12x cena segmentu + 12x jednotková práce (130 Kč)
  6. Cenu segmentů pro vás jednoduše zjistíte po přihlášení se do Hilti Online.

Jakékoliv další dotazy vám rádi zodpovíme na: renovace@hilti.com

Tabulka počet segmentů na příslušný průměr korunky

Nabízené diamantové segmenty

DSH700_AG125-A36_NG.png

Equidist řazený segment SPX-H

Extra premium segmenty pro jádrové korunky o průměru 35-600 mm na stojanové vrtání s vodním výplachem do neabrazivních typů betonu / železobetonu, pro vrtačky od výkonu 2,6 kW.

Technologie Equidist fungující na principu přesně a rovnoměrně rozmístěných diamantů pro vysoký vrtací výkon.

Zobrazit v katalogu
Standardní segment P-U abrasive

Standardní segmenty P-U abrasive

Stojanové jádrové vrtání s vodním výplachem do všech typů betonu a všemi středními i těžšími vrtačkami.

Standardní diamantové segmenty s dlouhou životností pro všechny typy abrazivního betonu.

Zobrazit v katalogu

Sdílet