Připravte se na budoucnost stavebnictví

Budujte svou firmu na moderních technologiích

Jak může vaše firma nejlépe využít hlavních trendů ve stavebnictví, jako je digitalizace nebo automatizace? Jakým způsobem si udržet konkurenceschopnost v době kritického nedostatku kvalifikované pracovní síly? Připravte se s námi na budoucí trendy díky inovativním produktům, softwaru a službám, které vám usnadní práci v každé fázi vašich stavebních projektů.

Používejte moderní technologie

Digitalizace a automatizace se stávají klíčovou hnací silou produktivity na stavbách. Použitím BIM a digitálních modelů můžete předcházet potenciálním kolizím dříve, než nastanou a vyhnout se tak nákladným průtahům. Zároveň toto řešení usnadní dokumentaci a omezí množství improvizovaných řešení na minimum. Digitalizace ve formě stavební totální stanice nebo poloautonomního vrtacího robota Jaibot vám rovněž pomohou zvýšit rychlost a přesnost vašich pracovních postupů na staveništi.

Software pro řízení stavby - Fieldwire BIM a projektantské služby Robotické vrtání s Jaibotem

Snižte závislost na kvalifikované pracovní síle

Vyvíjíme nové bezpečné technologie a metody montáže pro vaše podnikání. Vyberte si nástroje a procesy, které vám pomohou urychlit vaše stavební projekty, sníží vaši závislost na kvalifikované pracovní síle a zajistí větší bezpečnost vašim zaměstnancům. Naše řešení zahrnují přímou montáž, která eliminuje potřebu kotvení a svařování, pokročilé způsoby digitálního vytyčování staveb nebo exoskeleton EXO-S, který snižuje únavu při práci nad hlavou.

Kotvěte jednoduše Exoskeleton pro práci nad hlavou EXO-S Pokročilé vytyčování staveb Služby prefabrikace

Ekologická výstavba

Certifikace a regulace vytvářejí stále větší tlak na přechod k ekologické výstavbě. Držíme s tímto trendem krok, abyste mohli stavět bezpečnější a udržitelnější stavby. Aktivně modernizujeme naše produkty, aby byly v souladu s kritérii ekologických certifikátů třetích stran. Od protipožárních produktů přes kotvení až po modulární montážní systémy. Na našich stránkách najdete kompletní databázi dokumentů a certifikací, které naše stroje a produkty splňují.

Udržitelnost ve stavebnictví Cirkulární ekonomika ve stavebnictví

Usnadněte si podnikání

Hledáte způsoby, jak zjednodušit vaše procesy? Náš elektronický objednávkový systém eB2B, flexibilní doručování zásilek a pokročilé logistické služby vám pomohou zjednodušit naši spolupráci. Se službou Fleet Management budete mít přístup k nejnovějším strojům a díky měsíčnímu poplatku za stroje, který eliminuje veškeré dodatečné náklady, získáváte absolutní přehled o vašich nákladech. A pokud potřebujete nástroj na správu majetku, vytváření inventur a hlídání revizí vašeho vybavení, pak je tu pro vás služba ON!Track.

Možnosti doručení Služba Fleet Management Správa majetku ON!Track

Rozšiřte oblasti svého podnikání

Vyhněte se subdodávkám a zajistěte si lepší profitabilitu rozšířením oblastí vašeho podnikání. Instalace protipožárních prostupů nebo diamantové vrtání vám pomohou urychlit růst vaší firmy. Zaškolení vašich realizačních týmů je pro nás samozřejmostí. Stejně tak vám rádi poradíme, jak efektivně využívat moderní technologie BIM během projekční i realizační fáze vašich projektů.

Školení montážních systémů Diamantové vrtání BIM a projektantské služby

Hilti Jaibot

Vrtejte rychleji a přesněji s Jaibotem

Stroje pro školy

Tools4Schools

Stroje pro školy

Dáváme strojům druhý život

Školy v České republice často při výuce používají neaktuální vybavení, které v důsledku neadekvátně připravuje studenty na skutečnost, kterou potkávají v praxi a na staveništích. V rámci našeho jedinečného projektu "Stroje pro školy" vybavujeme naše partnerské školy profesionálními stroji z programu Fleet Management, což pomáhá zajistit, že výuka zůstává aktuální a odpovídá nejnovějším trendy ve stavebnictví. Projekt je otevřený pro jakoukoli státní školu s řemeslným zaměřením!

Sdílet