Skladník se kouká do mobilu ve skladu před regály

Správa majetku

Vyšší produktivita a méně prostojů díky digitální správě majetku

Stavební firmy tráví v průměru přibližně 100 hodin měsíčně dohledáváním ztraceného vybavení. Náklady za nákup dodatečných strojů a příslušenství často rychle narůstají. Vyhněte se nákladným prostojům, zvyšte vaši produktivitu a získejte větší přehled o vašem inventáři a nákladech díky digitálnímu řešení Hilti pro správu majetku a optimalizaci strojového parku.

Mějte vaše stroje pod kontrolou

Máte problémy s dohledáváním strojů? Chybí vám přehledná databáze pravidelných kontrol a revizí majetku? Zjednodušte tento proces díky softwaru pro správu majetku ON!Track. Díky robustním štítkům na každém stroji a intuitivnímu softwaru se kdykoli a odkudkoli dostanete k informacím ohledně vašeho majetku. S ON!Trackem můžete rovněž spravovat spotřební materiál tak, abyste vždy měli dostatečné skladové zásoby.

Spravujte svůj majetek efektivně se službou ON!Track

Rychlejší opravy, méně prostojů

Stroje Hilti jsou připraveny i na tu nejnáročnější práci. Přesto se občas stane, že musí stroj do servisu. Oprava stroje představuje nenadálou komplikaci a riziko prostojů a nedodržení termínů pro vaše realizační týmy. Díky našemu rychlému servisu je toto riziko minimální. Objednejte si servis přímo na našich stránkách, v aplikaci Hilti Mobile nebo na naší zákaznické lince a do 3 dnů vám dovezeme opravený stroj zpět.

Více o servisu Stáhněte si mobilní aplikaci

Žádné dodatečné náklady za stroje

Plaťte jen za stroje, které skutečně potřebujete a mějte tak svoje náklady pod kontrolou. Domluvte si analýzu s našimi specialisty a získejte návrh optimalizace strojového parku šitý na míru vašim potřebám. Chcete mít ještě větší kontrolu nad náklady za stroje? S Hilti Fleet Managementem platíte pouze měsíční poplaty po dobu trvání kontraktu bez nutnosti vysoké počáteční investice. Veškeré dodatečné náklady za opravy a výměny akumulátorů se pro vás stanou minulostí.

Spravujte své stroje pomocí služby Fleet Management Objednat analýzu strojového parku

Sdílet