Skladník se kouká do mobilu ve skladu před regály

Správa majetku

Vyšší produktivita a méně prostojů díky digitální správě majetku

Stavební firmy tráví v průměru přibližně 100 hodin měsíčně dohledáváním ztraceného vybavení. Náklady za nákup dodatečných strojů a příslušenství často rychle narůstají. Vyhněte se nákladným prostojům, zvyšte vaši produktivitu a získejte větší přehled o vašem inventáři a nákladech díky digitálnímu řešení Hilti pro správu majetku a optimalizaci strojového parku.

Mějte vaše stroje pod kontrolou

Máte problémy s dohledáváním strojů? Chybí vám přehledná databáze pravidelných kontrol a revizí majetku? Zjednodušte tento proces díky softwaru pro správu majetku ON!Track. Díky robustním štítkům na každém stroji a intuitivnímu softwaru se kdykoli a odkudkoli dostanete k informacím ohledně vašeho majetku. S ON!Trackem můžete rovněž spravovat spotřební materiál tak, abyste vždy měli dostatečné skladové zásoby.

Spravujte svůj majetek efektivně se službou ON!Track

Rychlejší opravy, méně prostojů

Stroje Hilti jsou připraveny i na tu nejnáročnější práci. Přesto se občas stane, že musí stroj do servisu. Oprava stroje představuje nenadálou komplikaci a riziko prostojů a nedodržení termínů pro vaše realizační týmy. Díky našemu rychlému servisu je toto riziko minimální. Objednejte si servis přímo na našich stránkách, v aplikaci Hilti Mobile nebo na naší zákaznické lince a do 3 dnů vám dovezeme opravený stroj zpět.

Více o servisu Stáhněte si mobilní aplikaci

Žádné dodatečné náklady za stroje

Plaťte jen za stroje, které skutečně potřebujete a mějte tak svoje náklady pod kontrolou. Domluvte si analýzu s našimi specialisty a získejte návrh optimalizace strojového parku šitý na míru vašim potřebám. Chcete mít ještě větší kontrolu nad náklady za stroje? S Hilti Fleet Managementem platíte pouze měsíční poplatky po dobu trvání kontraktu bez nutnosti vysoké počáteční investice. Veškeré dodatečné náklady za opravy a výměny akumulátorů se pro vás stanou minulostí.

Spravujte své stroje pomocí služby Fleet Management Objednat analýzu strojového parku
muž ve skladu dává kufr se strojem do police

My se staráme, vy můžete pracovat

Automatická kontrola stavu baterie a pokročilá diagnostika nové platformy Nuron

Sdílet