Hilti ON!Track - Řešení pro správu majetku

Hilti ON!TRACK

Moderní sledování majetku a vybavení pro stavební průmysl

Chcete efektivněji spravovat svůj majetek? S naším digitálním řešením ON!Track získáte v reálném čase přehled o prakticky veškerém svém majetku v terénu až po kancelář - bez ohledu na výrobce. Protože větší přehlednost znamená větší efektivitu vašeho podnikání.

Jak může ON!Track pomoci vaší firmě

ikona skladu

Zjistěte, kde se vaše zařízení nachází

ON!Track je mnohem víc než jen systém pro sledování strojů. Zvyšte efektivitu díky přehlednosti a omezte hromadění majetků díky rychlé inventuře.

ikona telefonu

Zůstaňte produktivní a v souladu s předpisy

Sledujte servisní intervaly, údržbu a certifikace, přistupujte ke klíčovým dokumentům z libovolného zařízení a nastavte si upozornění ohledně konce platnosti.

ikona stroje

Optimalizace zásob

Udržujte svůj strojový park optimalizovaný díky informacím získaným z vlastního vybavení a našim odborným konzultačním službám.

ikona počítače

Integrace s podnikovými systémy

Sdílejte informace v rámci celé společnosti: integrujte svůj stávající software pro správu vašich projektů s otevřeným rozhraním API ON!Track Unite.

Více o ON!Track Unite
skenování označeného stroje Hilti

Jak funguje služba ON!Track?

Efektivnější správa vybavení díky jednoduchému označení a sledování majetku

S aplikací ON!Track získáte přehled o svém majetku v reálném čase z chytrého telefonu nebo počítače - ať už jste v kanceláři nebo v terénu.

Aby to bylo možné, pomůžeme vám označit všechen váš majetek. Každá položka dostane jedinečné číslo. Položky můžete sledovat pomocí ručního skenování 2D kódů nebo využívat automatické brány Hilti pro ještě lepší přehled: získáte tak aktivní sledování majetku vybaveného štítky Bluetooth® a s ním spojenou vzdálenou kontrolu. Součástí tohoto systému jsou brány pro dodávky pro kontrolu obsahu vozidla v reálném čase a telematické brány pro těžkou mechanizaci, abyste mohli sledovat, jak a kde se vaše těžká technika používá.

Co všechno můžete spravovat pomocí aplikace ON!Track?

Pracovník na stavbě kouká do tabletu

Stroje a vybavení

Spravujte vybavení od všech výrobců, nejenom stroje Hilti. Zobrazte si majetek od malých vrtacích kladiv až po 40tunová rypadla na základě konkrétních kritérií a zjistěte, kde přesně se nachází, a to i ve vašich dodávkách.

Pohled do počítače na stole

Komodity, spotřební materiál a osobní ochranné prostředky

Prohlížejte a spravujte zásoby a dostávejte upozornění na nízký stav zásob. Spouštějte přehledy, abyste zjistili nehospodárné výdaje.

Práce na chytrém telefonu

Bezpečnostní certifikace

Zjistěte, kdo má jaké vybavení, jak dlouho ho má a zda je oprávněn k jeho používání. Zkontrolujte požadavky na bezpečnost a shodu nářadí.

Pracovník kontroluje data na telefonu

Údržba

Plánujte a sledujte údržbu a opravy, přistupujte k dokumentaci zařízení a servisním záznamům přímo z pracoviště a získejte přehled o tom, co je třeba vyměnit.

Dva lidé ve skladu

Jak začít se službou ON!Track

Budeme s vámi úzce spolupracovat, abychom porozuměli vašim potřebám

  1. Objednejte si analýzu vaší firmy. 
  2. Společně s vámi vytvoříme konkrétní plán, jak vám můžeme přinést úspory. 
  3. Nastavíme systém ON!Track tak, aby byla platforma připravena vám pomoci spravovat veškeré vaše vybavení.
  4. Označíme vybraný majetek, abychom se ujistili, že je v systému zaregistrovaný.
  5. Získáte kompletní školení a průběžnou podporu.
4 muži si předávají stroj Hilti

Jak získat maximum ze služby ON!Track?

Zvyšte produktivitu a ziskovost pomocí našich řešení pro správu majetku

Služba ON!Track vám poskytuje přehled o vašem majetku, což vám pomůže efektivněji řídit vaše podnikání. Ale co kdybyste si také mohli zjednodušit svůj strojový park přenesením téměř všech svých strojů na jednu akumulátorovou platformu? Co kdyby tato platforma navíc poskytovala data, na základě kterých byste se mohli rozhodovat, jaké stroje skutečně potřebujete? A kdyby bylo možné využívat komplexní servisní balíček pro vaše stroje s rychlými opravami, krytím proti krádeži a stroji na vykrytí špičky za neměnný paušální poplatek? Jste připraveni začít?

Časté dotazy – ON!Track

Je ON!Track pouze pro stroje a vybavení Hilti?

Hilti ON!Track je systém správy majetku jakéhokoliv výrobce. Můžete spravovat stroje, zařízení a spotřební materiál od jakéhokoli výrobce nebo značky.

Kolik stojí zavedení služby ON!Track?

Naši specialisté ON!Track vám rádi poskytnou individuální a nezávaznou nabídku. Pokud si chcete domluvit konzultaci, kontaktujte nás.

Kdo nám pomůže implementovat službu ON!Track?

Budeme s vámi úzce spolupracovat, abychom zajistili správné fungování systému ON!Track. To zahrnuje úvodní konzultaci, abychom se ujistili, že máte řešení, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Navíc získáte kompletní implentační služby - včetně zajištění toho, aby vaše zařízení a materiál byly zaregistrovány v systému ON!Track. Získáte také školení a průběžnou podporu.

Prozkoumejte další řešení od Hilti

Budoucí trendy

Prozkoumejte řešení od vrtacích robotů až po exoskelety na pracovišti. Budoucnost stavebnictví je tady.

Budoucí trendy

Produktivita ve stavebnictví

Pokud jde o produktivitu, stavebnictví zaostává za ostatními odvětvími. Jak vám tedy můžeme pomoci dosahovat lepších výsledků?

Více o produktivitě

Spolupráce v reálném čase

Chcete efektivnější spolupráci na projektech mezi kanceláří a stavbou? Chcete snížit rizika? Vítejte ve světě Fieldwire.

Více o Fieldwire

Sdílet