Hilti ON!Track - Řešení pro správu majetku

Hilti ON!TRACK

Vykročte do světa digitalizace

Ve stavebnictví, průmyslu a energetice je mnoho prvků snižujících efektivitu a produktivitu práce. Ze zkušenosti víme, že neefektivní procesy, neplánované náklady a neproduktivní pracovní síla mohou tvořit až 25 % celkových nákladů na projekt. To může mít negativní dopad na vaše podnikání a zisky.

věděli jste že...

90 hodin

měsíčně
je na stavbách a pracovištích ztraceno hledáním majetku.

75 %

všech firem
má potíže se správou certifikátů a termínů údržby

200 000

ročně
jsou průměrné výdaje na ztracené vybavení

24 strojů

ročně
se průměrně ztratí v každé firmě

Nová generace Hilti ON!Track 3

Naše nové softwarové řešení pro vaše vybavení a správu zásob. Spravujte své vybavení a spotřební materiál ještě rychleji a intuitivněji.

3 argumenty pro Hilti ON!Track

Hilti ON!Track je digitální systém správy a evidence majetku pro veškeré vaše vybavení zasahující celý stavební průmysl - bez ohledu na výrobce nebo typ majetku. Tisíce zákazníků ze všech odvětví stavebnictví na celém světě již využívají náš promyšlený systém ke zvýšení produktivity ve svých firmách.

Stavebník stojí s telefonem před regálem plného majetku

Zvýšení produktivity díky minimalizaci prostojů

Díky HIlti ON!Track a aktivnímu sledování majetku máte neustálý přehled, kde se vaše stroje a jiné pracovní vybavení právě nacházejí, ať už jste kdekoliv. Hilti ON!Track je nyní možné vybavit novým systémem pro sledování pomocí Bluetooth chytrých štítků Hilti a Bluetooth bránami. Chytré štítky stačí zaregistrovat společně se strojem do systému a jsou tak okamžitě připraveny k použití. Nepřetržitě vysílají signál skrze Bluetooth až do vzdálenosti 30 metrů. 

Pomocí funkce aktivní sledování máte možnost kdykoliv vyhledat majetek v okolí. Ihned na svém počítači nebo v mobilní aplikaci uvidíte přesnou polohu každého zařízení. To umožňuje např. provést okamžitou kontrolu majetku ve vašem skladu, na pracovišti nebo ve vybavené dodávce. 

Dostupnost a výběr vhodného stroje vám tak umožní mít jistotu a zároveň minimalizovat prostoje způsobené např. nevhodným výběrem typu stroje.

Zobrazit video ON!Track
Dva muži ve skladu s velkým množstvím kufrů

Přehlednost a bezpečnost práce

Kdy je potřeba zařízení servisovat nebo zkalibrovat? Kdy by si měl zaměstnanec obnovit své certifikáty a školení? Vědí vaši zaměstnanci, které pracovní zařízení je stále bezpečné používat? 

Podle vyhlášky českého úřadu bezpečnosti práce musíte být schopni kdykoli poskytnout úplnou dokumentaci o historii kontrol vašich elektrických zařízení. 

Hilti ON!Track vám automaticky připomene veškeré důležité naplánované kontroly a uchová bezpečnostní certifikáty a historii provedených zkoušek pro jednotlivá zařízení. Tímto způsobem můžete bez obav a s minimem času splnit všechny požadavky na dokumentaci podle čské vyhlášky o bezpečnosti práce. 

Podívejte se na video, kde se dozvíte, jak firmy úspěšně využívají Hilti ON!Track.

Video HŠ Beton Video Kostka Stav
Regál plný různých strojů

Snížení nenadálých výdajů díky úplné transparentnosti

S Hilti ON!Track si zajistíte větší efektivitu ve správě vašeho vybavení. Získáte velmi přesný přehled o tom, které vybavení vlastníte, ketré jste někomu zapůjčili a které máte v pronájmu. Dále víte, které stroje se používají nejčastěji a které jsou delší dobu ve skladu. Díky tomu je snadné optimalizovat vaše stroje a materiály tak, aby odpovídaly vašim potřebám. 

Nepřímé náklady se snižují také díky snížení výdajů na pořízení, opravy nebo pronájem náhradního zařízení.

Bluetooth štítky Hilti

AI T320

Optimalizujte váš strojový park s novými chytrými štítky

Chcete se kdykoliv dozvědět, kde se jaký stroj nachází? Žádný problém! 

S aplikací Hilti ON!Track v kombinaci s aktivním sledováním můžete kdykoliv prohledat své okolí a najít zařízení vybavená Bluetooth štítkem.  Polohu každého takto nalezeného zařízení si můžete zobrazit na počítači nebo přímo v mobilu. 

 • Chytrý štítek AI T320, je menší a má delší výdrž baterie 
 • Analyzuje používání zařízení a poskytuje vám komplexní informace 
 • Identifikujte nepoužívané zařízení na svých pracovištích pomocí nového štítku se zabudovaným senzorem 
 • Proveďte kontrolu zásob během chvilky pomocí technologie Bluetooth

JAK TO PROBÍHÁ? HILTI ON!TRACK VE 4 KROCÍCH

Ikona domu

1. Analýza současné situace

Víme, že pro firmy je přechod na nový systém správy majetku velkým rozhodnutím. Na začátku proto provedeme analýzu majetku a procesů ve vaší firmě. Ověříme, zda a jak lze zdigitalizovat správu majetku a spočítáme návratnost vaší investice.

Ikona metru

2. Nastavení řešení na míru vašemu fungování

Tým našich specialistů společně s vámi uzpůsobí účet ON!Track na míru fungování vaší společnosti. Pomůžeme vám nastavit software dle vašich požadavků.

Ikona se čtverci a šipkami

3. Implementace Hilti ON!Track

Tým implementačních specialistů pomůže označit váš majetek robustními štítky, které jsou vyvinuté speciálně pro použití ve stavebnictví a průmyslu. Poté budou informace o majetku nahrány do vašeho účtu Hilti ON!Track.

Ikona dvou osob

4. Školení uživatelů a následná péče

Vaše zaměstnance na místě proškolíme pro ovládání systému ON!Track tak, aby znali veškeré relevantní funkce webové a mobilní aplikace ON!Track a věděli, jak je nejefektivněji využívat. Samozřejmostí je plná podpora našich specialistů na telefonu.

ON!Track jako součást každodenní práce

Grafika stroje, helmy, hodin, kalendáře a elektrického bubnu

Co vše můžete spravovat?

 • Majetek
 • Pracovní stroje
 • Spotřební materiál
 • Související certifikáty a dokumenty k zařízení
 • Termíny kontroly, revize a údržby - bez ohledu na typ, model a výrobce.
Různé typy štítků Hilti

Jaké vybavení vám umíme poskytnout?

 • Štítky s čárovým/2D kódem 
 • Aktivní bluetooth štítky
 • Cloudový software s přístupem 24 hodin denně
Počítač se zapnutou aplikací Hilti ON!Track

Jakou podporu mi Hilti nabízí?

 • Konzultace přímo na stavbě nebo u vás v kanceláři
 • Přizpůsobení systému
 • Kompletní nastavení včetně nahrávání dat a záznamu k vašemu majetku
 • Školení všech uživatelů
 • Podpora pro úpravy a změny systému
 • Zákaznická podpora na telefonu nebo e-mailu
ON!Track Unite

ON!Track Unite

Integrace dat pomocí API

ON!Track Unite je nabídka otevřeného API pro softwarovou integraci, která činí používání ON!Track ještě efektivnějším a bezproblémovějším.

Umožňuje plynulý tok dat mezi stavbou, skladem, kanceláří a všemi ostatními používanými aplikacemi.

Zvyšte produktivitu na novou úroveň sjednocením dat z více zdrojů, zvýšením kvality a konzistence dat a automatizací procesů zahrnujících ON!Track a jiný software, jako je účetnictví a analýza.

Chcete více informací? Domluvte si nezávaznou schůzku

Předvedení a konzultace ON!Track

Chcete spravovat svoje vybavení a certifikáty pomocí funkce Hilti ON!Track? ON!Track vám kdykoliv poskytne důležitá data. I mimo kancelář snadno dohledáte, kdy a kde se zařízení používá nebo které termíny údržby a kontroly mají být dodrženy. Rádi vám předvedeme, jak být ještě produktivnější, jak ušetřit čas a snížít náklady. 

Máte zájem o Hilti ON!Track? Vyplňte tento formulář s žádostí o bezplatnou konzultaci na Hilti ON!Track a my vás budeme kontaktovat.

Sdílet