venkovní pohled na stavbu s mnoha jeřáby

Jak urychlit výstavbu?

Komplexní řešení pro efektivnější pracovní postupy

Udržet si vysokou míru produktivity není vůbec jednoduché. Nečekané náklady, neefektivní procesy a nedostatek kvalifikované pracovní síly mohou vést ke zdržení projektu. Podívejte se, jak vám můžeme pomoci překonávat tyto běžné výzvy. Zlepšete vaši produktivitu díky kvalitním strojům, službám a softwaru. Od návrhu až po realizaci.

Zefektivněte své pracovní postupy

Zastaralé metody a vybavení vám mohou bránit dosahovat dobrých výsledků a dodržovat termíny. Pomůžeme vám zefektivnit vaše pracovní postupy a omezit prostoje a vícepráce na minimum díky kombinaci intuitivního softwaru, nejmodernějších strojů a kvalitního spotřebního materiálu a příslušenství.

Návrh a instalace výztuže Sádrokartony Elektroinstalace Návrh a montáž patních desek Vytyčování staveb s pomocí totální stanice Rozvody potrubí v komerčních objektech

Pracujte bez přerušení

Bez strojů, které protřebujete k práci, může docházet k prostojům nebo dokonce k nákladným penalizacím za nedodržení termínů stavby. Dobrá dostupnost našich produktů, flexibilní způsoby doručení a rychlé opravy našich strojů zaručují minimalizaci těchto rizik. Potřebujete poradit s výběrem produktů nebo řešíte specifika vašeho projektu? Naši obchodní poradci, techničtí poradci a týmy zákaznické linky vám rádi pomohou. Pokud už přesně víte, co potřebujete, jednoduše si můžete vše objednat na našich stránkách, nebo v aplikaci Hilti. Naši pravidelní zákazníci mohou navíc využívat výhod služby automatického objednávání B2B.

Servis Doručování zásilek Objednávání, fakturace a platby

Připravte se na nové trendy

Kvůli nedostatku kvalifikované pracovní síly ve stavebnictví je náročné najít a udržet si ty správné zaměstnance. Systémy Hilti jsou navrženy tak, aby jejich obsluhu bez problémů zvládli i ti méně kvalifikovaní. Navíc nabízíme celou řadu specializovaných školení a certifikovaných tréninků, abyste mohli kompetence vašich týmů neustále zvyšovat.

Všechna naše školení Certifikát přímé montáže Webináře pro projektanty

Začněte využívat moderní technologie

V následujících letech budou moderní technologie jedním z hlavních tahounů produktivity ve stavebním průmyslu. Nezůstáváme pozadu a již teď nabízíme velkou škálu technologicky pokročilých řešení - od robota pro sériové vrtání v těžko dosažitelných polohách, přes digitální vyměřování staveb se stavební totální stanicí, až po senzory pro měření tvrdnutí a vysychání betonu v reálném čase.

Robotické vrtání s Jaibotem Inovativní senzory na sledování tvrdnutí betonu Stavební totální stanice

Optimalizujte proces plánování

Chcete zkvalitnit proces definování návrhu a dokumentování kvalitních technických řešení? Spojte se s námi již během návrhu vašich projektů a získejte profesionální podporu našeho technického oddělení. Používáním softwaru PROFIS Engineering navíc získáte přístup ke kvalitní dokumentaci a jasným technickým nákresům. Urychlete a zjednodušte vaše procesy ještě více díky využití služeb BIM, prefabrikace, stavebních robotů a dalších exkluzivních služeb.

Software pro projektanty Návrhové služby a služby BIM Prefabrikace

Garance strojů podle Hilti

Hilti je lídrem na trhu v oblasti garancí a záruk na stroje

Sdílet