venkovní pohled na stavbu s mnoha jeřáby

Jak urychlit výstavbu?

Komplexní řešení pro efektivnější pracovní postupy

Udržet si vysokou míru produktivity není vůbec jednoduché. Nečekané náklady, neefektivní procesy a nedostatek kvalifikované pracovní síly mohou vést ke zdržení projektu. Podívejte se, jak vám můžeme pomoci překonávat tyto běžné výzvy. Zlepšete vaši produktivitu díky kvalitním strojům, službám a softwaru. Od návrhu až po realizaci.

Zefektivněte své pracovní postupy

Zastaralé metody a vybavení vám mohou bránit dosahovat dobrých výsledků a dodržovat termíny. Pomůžeme vám zefektivnit vaše pracovní postupy a omezit prostoje a vícepráce na minimum díky kombinaci intuitivního softwaru, nejmodernějších strojů a kvalitního spotřebního materiálu a příslušenství.

Návrh a instalace výztuže Sádrokartony Elektroinstalace Návrh a montáž patních desek Vytyčování staveb s pomocí totální stanice Opláštění Rozvody potrubí v komerčních objektech Technologie SafeSet

Pracujte bez přerušení

Bez strojů, které potřebujete k práci, může docházet k prostojům nebo dokonce k nákladným penalizacím za nedodržení termínů stavby. Dobrá dostupnost našich produktů, flexibilní způsoby doručení a rychlé opravy našich strojů zaručují minimalizaci těchto rizik. Potřebujete poradit s výběrem produktů nebo řešíte specifika vašeho projektu? Naši obchodní poradci, techničtí poradci a týmy zákaznické linky vám rádi pomohou. Pokud už přesně víte, co potřebujete, jednoduše si můžete vše objednat na našich stránkách, nebo v aplikaci Hilti. Naši pravidelní zákazníci mohou navíc využívat výhod služby automatického objednávání B2B.

Servis Doručování zásilek

Připravte se na nové trendy

Kvůli nedostatku kvalifikované pracovní síly ve stavebnictví je náročné najít a udržet si ty správné zaměstnance. Systémy Hilti jsou navrženy tak, aby jejich obsluhu bez problémů zvládli i ti méně kvalifikovaní. Navíc nabízíme celou řadu specializovaných školení a certifikovaných tréninků, abyste mohli kompetence vašich týmů neustále zvyšovat.

Všechna naše školení Webináře pro projektanty

Začněte využívat moderní technologie

V následujících letech budou moderní technologie jedním z hlavních tahounů produktivity ve stavebním průmyslu. Nezůstáváme pozadu a již teď nabízíme velkou škálu technologicky pokročilých řešení - od robota pro sériové vrtání v těžko dosažitelných polohách, až po digitální vyměřování staveb se stavební totální stanicí.

Robotické vrtání s Jaibotem Stavební totální stanice

Optimalizujte proces plánování

Chcete zkvalitnit proces definování návrhu a dokumentování kvalitních technických řešení? Spojte se s námi již během návrhu vašich projektů a získejte profesionální podporu našeho technického oddělení. Používáním softwaru PROFIS Engineering navíc získáte přístup ke kvalitní dokumentaci a jasným technickým nákresům. Urychlete a zjednodušte vaše procesy ještě více díky využití služeb BIM, prefabrikace, stavebních robotů a dalších exkluzivních služeb.

Software pro projektanty Návrhové služby a služby BIM Prefabrikace

Garance strojů podle Hilti

Hilti je lídrem na trhu v oblasti garancí a záruk na stroje

Sdílet