Centrála Hilti

O nás

Kvalita, inovace a přímý vztah se zákazníky

Hilti vzniklo a dodnes sídlí v lichtenštejnském Schaanu. Naši kolegové pomáhají zvyšovat produktivitu, bezpečnost a udržitelnost stavebnictví po celém světě. Hlavními nástroji k dosažení těchto cílů jsou naše produkty, software a služby.

Pracovník jde po staveništi

Naším cílem je zlepšovat stavebnictví

Jsme nejlepším partnerem našich zákazníků pro produktivitu, bezpečnost a udržitelnost

Stavebnictví je jedním z největších průmyslových odvětví na světě a čelí významným výzvám, jako je nedostatek kvalifikované pracovní síly, zdravotní a bezpečnostní problémy na staveništích a vysoké emise uhlíku. Tváří v tvář těmto výzvám se stavebnictví proměňuje. Díky digitalizaci jsou pracovní postupy a procesy efektivnější a stavebnictví produktivnější, bezpečnější a udržitelnější. Hilti má ideální pozici být tím správným partnerem našich zákazníků při zlepšování klíčových činností, koordinaci stavebních projektů a zdokonalování pracovních procesů. Proto je lepší stavebnictví hlavním cílem naší dlouhodobé strategie.

Stavba domů

Naše hodnoty

Umožňujeme lidem vést nezávislý život

Naše hodnoty integrity, odvahy, týmové práce a odhodlání jsou základem všeho, co děláme. Společně s nadací Hilti Foundation chceme vybudovat lepší budoucnost pro znevýhodněné sociální skupiny iniciováním charitativních projektů, které podporují udržitelné sociální změny. Tyto programy usilují o to, aby se lidé v nouzi stali ekonomicky nezávislými.

Pracovnice se sluchátky

Naši lidé jsou to, co nás odlišuje

Sdílíme hodnoty odhodlání, odvahy, týmové práce a integrity

Náš zapálený a inkluzivní globální tým je jádrem našeho úspěchu. Naše firemní kultura zaměřená na péči o jednotlivce a vysoký výkon je tím, co nás odlišuje od ostatních. Podporujeme členy našeho týmu k myšlení a jednání s podnikatelským duchem, uplatňování zdravého úsudku a užívání si toho, co dělají. Naše hodnoty přispívají k vytvoření skutečně inkluzivního pracoviště a pomáhají utvářet to, jak vystupujeme, spolupracujeme, respektujeme se navzájem, komunikujeme a vedeme jednotlivé týmy i celé organizace.

Pracovník Hilti a dělník na staveništi

Přímé vztahy se zákazníky

Pravidelné interakce přímo na stavbě a bez prostředníků

S našimi zákazníky máme úzké a důvěryhodné vztahy. V rámci modelu přímého prodeje pracují členové našeho týmu s našimi zákazníky po celém světě. Naši obchodní zástupci a terénní inženýři vám pomohou najít optimální řešení. Podpoříme vás online i po telefonu, na stavbách i v našich prodejnách, kde společně najdeme nejlepší řešení pro vaše projekty.

Pracovník s exoskeletem

Vyvíjíme a vyrábíme naše vlastní produkty

Od vývoje, až po doručení bez kompromisů

Víme, že stavebnictví je nebezpečné a plné výzev. Stále proto pracujeme na tom, abychom našli řešení pro rychlejší, snadnější a bezpečnější práci. Provozujeme své vlastní výzkumné a návrhářské laboratoře, s interními specializovanými vědci a techniky. Spolupracujeme se špičkovými technickými univerzitami po celém světě, abychom se podělili o svůj výzkum a posunuli hranice ještě dál. Vyrábíme své vlastní produkty Hilti a provozujeme své vlastní závody v Evropě, Mexiku, Indii a Číně. Zároveň spolupracujeme s externími specializovanými dodavateli. Máme tak jistotu, že vše, co vyrábíme, splňuje stejně vysoké standardy kvality.

Více o nás

Kam patří ti nejlepší

Stavte na svých silných stránkách, rozšiřujte své dovednosti a budujte dlouhou kariéru ve společnosti, která má vedoucí postavení na trhu.

Kariéra v Hilti

Držte se trendů

Stavebnictví se stále vyvíjí - prozkozumejte nejnovější trendy, které utváří budoucnost tohoto odvětví.

Více o nových trendech ve stavebnictví

Udržitelnost v Hilti

Podívejte se, jak Hilti pomáhá budovat lepší budoucnost prostřednictvím trvalého závazku vůči životnímu prostředí, lidem a společnosti.

Více o udržitelnosti

Sdílet