Shromáždění velkého množství stavebníků na stavbě

Bezpečnost na stavbě

Chraňte své zaměstnance a navrhujte bezpečnější stavby

Nehody na stavbách, zranění a chronická onemocnění mohou mít drtivé následky pro jednotlivce i stavební společnosti. Při vývoji našich strojů, služeb a softwaru je zdraví a bezpečnost vždy hlavní prioritou, která překračuje zákonné požadavky a regulace. Všechny naše produkty jsou navrženy tak, aby mohly vaše týmy pracovat pohodlně a bezpečně a aby i návrhy a realizace vašich staveb byly bezpečnější a odolnější.

Inovativní bezpečnostní systémy

Pracujte bez starostí díky bezpečnostním prvkům Hilti. Od Aktivní redukce vibrací (AVR), která snižuje námahu rukou a paží až po Aktivní kontrolu točivého krouticího momentu (ATC), která zabraňuje nekontrolovatelnému protočení stroje. Na stavbě si poradíme s prachem díky systému odsávání prachu DRS kompatibilním s většinou vrtacích a bouracích kladiv Hilti. Vrtání se můžete vyhnout kompletně díky akumulátorovému vsazovacímu přístroji BX 3, který vám zaručí tichou, bezpečnou a rychlou montáž kotevních prvků.

Bezpečnostní prvky Aktivní redukce vibrací Odsávání prachu DRS Akumulátorový vsazovací přístroj BX 3 Exoskeleton pro práci nad hlavou EXO-S

Navrhujte bezpečně

Potřebujete navrhnout kotevní prvky se seizmickou odolností? Chcete efektivně zdokumentovat montáž požárních ucpávek nebo kotev? Zajímají vás možnosti využití Building Information Modeling (BIM) pro vaše projekty? A nebo vás zajímá možnost služby prefabrikace a úspora času při montáži? Naše softwarová řešení vám pomohou zvýšit produktivitu a bezpečnost návrhu, a to s ohledem na stávající normy a regulace.

Software pro projektanty BIM a projektantské služby

Buďte v souladu s normami

Držet krok se všemi BOZP normami a regulacemi není vždy jednoduché. Ke změnám dochází často a porušení těchto norem může vést k nákladným zpožděním stavby. Abyste se těmto problémům vyvarovali využívejte služeb našich internetových stránek, které obsahují kompletní technickou dokumentaci, certifikáty a atesty, včetně hodnot vibrací, hluku a prašnosti u relevantních produktů. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Technická dokumentace k produktům Informace o jednotlivých produktech Certifikáty ke stažení, technické podklady, specifikace, CAD detaily

Bezpečnostní školení a certifikace

Efektivní školení zaměstnanců je klíčem k bezpečnosti na stavbách a udržení vysoké produktivity. Nabízíme širokou škálu školení zaměřených na bezpečnost, zdraví i technická řešení, které umíme připravit na míru vaší společnosti. Školení můžete absolvovat u nás nebo online.

Všechna naše školení

Zjednodušte si práci

Služba ON!Track pro správu majetku vám pomůže s dodržováním bezpečnostních norem na vašich stavbách. Automatické notifikace vám připomenou, kdy je potřeba provést údržbu nebo kalibraci a kdy vašim zaměstnancům vyprší školení a certifikáty. Jednoduchým naskenováním stroje navíc vaši zaměstnanci zjistí, jestli je ještě zařízení možné bezpečně používat.

Více o službě ON!Track

Větší výkon - nižší zátěž

Omezte únavu na minimum při práci nad hlavou díky exoskeletonu EXO-S

Sdílet