pracovník v helmě skenuje prefabrikované díly z montážního systému

Mějte vaše náklady pod kontrolou

Jak dokončit projekt včas a v rámci rozpočtu

Během stavby dochází k nenadálým událostem. Projekty se vzdalují od původního plánu a dochází k chybám, které často vedou k překročení rozpočtu a nákladným časovým skluzům. Existuje ale způsob, jak kontrolovat náklady a profitabilitu výběrem správných produktů, služeb a softwaru. Minimalizujte přebytky, snížte riziko selhání lidského faktoru a náklady na zaměstnance, optimalizujte váš strojový park. Pomůžeme vám identifikovat a zprostředkovat efektivní řešení, která vám pomohou dokončit vaše projekty včas a vrámci daného rozpočtu.

Ušetřete na materiálu

Minimalizace odpadního stavebního materiálu snižuje náklady a zároveň je šetrná k životnímu prostředí. Máme celou řadu řešení, která vám pomohou plýtvání minimalizovat. Od vytlačovacího přístroje HDE 500, přes předem sestavené protipožární ucpávky, až po služby prefabrikace a kompletování závěsů z montážních systémů. Ušetřit můžete i během fáze plánování. Ujistěte se, že vaše realizační týmy používají adekvátní množství materiálu díky optimalizaci návrhu dostupné skrze naše služby BIM a projekční software.

Akumulátorový vytlačovací přístroj HDE 500-22 Předem sestavená protipožární řešení Předmontáž a balicí a řezací služby Návrh a modelování v BIM Návrhový software

Ušetřete na práci

Náklady na pracovní sílu jsou jednou z největších položek rozpočtu každého projektu. Zároveň je na trhu po kvalitních a zkušených zaměstnancích vysoká poptávka a malá nabídka. Využívejte rychlá a na práci méně náročná řešení a zvyšte tak vaši produktivitu na vašich projektech, aniž byste ohrozili bezpečnost zaměstnanců a kvalitu odvedené práce.

Diamantové vrtání s jednoduchou obsluhou Digitální vyměřování staveb Skladová řešení pro spotřební materiál

Minimalizujte množství chyb

Minimalizujte množství kolizí a chyb během realizace a vyhněte se tak nákladných dodatečných prací a nedodrženým termínům díky nástrojům na digitální dokumentaci protipožárních a kotevních prvků. Vaše realizační týmy mohou využít rychlejší a jednodušší montáže potrubních a kabelových závěsů nebo kvalitního a přesného osazení natloukacích kotev díky systému kontroly utahovacího momentu AT.

Selektor závěsů Přesné dotahování kotev díky systému AT

Zkroťte náklady na strojový park

S pomocí služby Fleet Management si vybíráte pouze stroje, které skutečně potřebujete a platíte fixní měsíční poplatek po dobu trvání kontraktu. Bez dodatečných nákladů se staráme o servis, výměnu a průběžné vylepšování vašeho strojového parku, abyste vy mohli nerušeně pracovat. Služba ON!Track vám poslouží při rychlém dohledávání chybějících strojů tak, abyste nestrávili příliš času a peněz půjčováním, nebo kupováním nadbytečného vybavení. Navíc vám naši ON!Track specialisté mohou pomoci analyzovat data ze softwaru ON!Track pro optimalizaci vašeho strojového parku.

Správa strojů Fleet Management Správa majetku ON!Track

Sdílet