Zaměstnanec Hilti a stavebník jdou směrem ke stavbě s jeřábem

Zvyšte efektivitu vašich návrhů

Kvalitní technické řešení i pro ty nejsložitější projekty

Efektivně navrhovat a určovat technická řešení pro složité stavební projekty může být obtížné. Staňte se partnerem Hilti a získejte odborné poradenství a snadný přístup k příslušným technickým údajům o našich produktech. Pomůžeme vám splnit požadavky na bezpečnost, přesnost, náklady i kvalitu.

Podpora a technická knihovna

Naši techničtí inženýři vám mohou pomoci během tvorby projektu – od návrhu až po samotnou montáž a následný provoz. V našich týmech jsou jak odborníci na projekční fázi, tak i specialisté na podporu na stavbách, kteří jsou připraveni vás podpořit při realizaci daného řešení. Navštivte naše intenetové stránky a prozkoumejte naši technickou sekci, včetně vzdělávací platformy Ask Hilti.

Kontaktovat naše inženýry Stáhnout technické návody Stáhnout certifikáty, technické podklady, specifikace, CAD detaily Prepare product submittals Navštívit Ask Hilti

Návrhový software a služby

Ať už navrhujete kotvy do betonu nebo řešíte upevnění potrubí TZB, náš software pro návrh a modelování vám může usnadnit cestu k jednoduchému, preciznímu a bezpečnému řešení. Pro konkrétní podporu využijte náš software nebo si vyžádejte tahovou zkoušku či konzultaci přímo na stavbě.

PROFIS Engineering pro návrh kotvení Služby modelování a BIM Inženýrské posudky Inženýrské služby

Kontinuální vzdělávání

Mějte přehled o měnících se metodách návrhu a normách díky vzdělávacím kurzům a webinářům, aby jste mohli pracovat produktivněji. Na naší vzdělávací platformě Ask Hilti nabízíme aktuální webináře s odborným obsahem pro projektanty a inženýry.

Vzdělávací kurzy Nadcházející webináře Odborné články

Výběr správného produktu

Pro naše technologie, software a služby neustále inovujeme. Po celém světě máme výzkumná a vývojová centra a úzce spolupracujeme s partnery na vývoji řešení, která vám pomohou hravě splnit i ty nejpřísnější normy a standardy. Potřebujete pomoc se specifikací produktů Hilti? Použijte naši webovou stránku k rychlému nalezení klíčových informací o produktech včetně technických příruček, certifikátů, protokolů ze zkoušek a knihoven BIM/CAD.

Centrum pro návrh kotev Centrum pro návrh dodatečně vlepované výztuže Centrum pro návrh požárních ucpávek Centrum pro návrh upevnění potrubí

Produkty dle činnosti

Nabízíme celou škálu technických řešení. Od dodatečně vlepované výztuže přes kotevní prvky až po protipožární systémy, které vám pomohou splnit požadavky na bezpečnost, přesnost, cenu i kvalitu.

Kotevní deska Dodatečně vlapovaná výztuž Kotvení do oceli Opláštění Ventilované fasády Zdvojené podlahy

Produkty dle využití

Chcete zvýšit efektivitu návrhu pro své projekty? Nabízíme řešení požárních ucpávek, kotevní techniku a upevňovací systémy pro potrubí, která jsou připravena pro jednodušší práci na vašich projektech.

Výškové budovy Řešení pro energetiku a průmysl

Software PROFIS Engineering

Software pro rychlejší a přesnější vlepování výztuže a návrh kotevních systémů

Sdílet