Zaměstnanec Hilti a stavebník jdou směrem ke stavbě s jeřábem

Zvyšte efektivitu vašich návrhů

Kvalitní technické řešení i pro ty nejsložitější projekty

Efektivně navrhovat a určovat technická řešení pro složité stavební projekty může být obtížné. Staňte se partnerem Hilti a získejte odborné poradenství a snadný přístup k příslušným technickým údajům o našich produktech. Pomůžeme vám splnit požadavky na bezpečnost, přesnost, náklady i kvalitu.

Podpora a technická knihovna

Naši techničtí inženýři vám mohou pomoci během tvorby projektu – od návrhu až po samotnou montáž a následný provoz. V našich týmech jsou jak odborníci na projekční fázi, tak i specialisté na podporu na stavbách, kteří jsou připraveni vás podpořit při realizaci daného řešení. Navštivte naše intenetové stránky a prozkoumejte naši technickou sekci, včetně vzdělávací platformy Ask Hilti.

Kontaktovat naše inženýry Stáhnout certifikáty, technické podklady, specifikace, CAD detaily Navštívit Ask Hilti Technická knihovna, katalogy a brožury

Návrhový software a služby

Ať už navrhujete kotvy do betonu nebo řešíte upevnění potrubí TZB, náš software pro návrh a modelování vám může usnadnit cestu k jednoduchému, preciznímu a bezpečnému řešení. Pro konkrétní podporu využijte náš software nebo si vyžádejte tahovou zkoušku či konzultaci přímo na stavbě.

PROFIS Engineering pro návrh kotvení Služby modelování a BIM Selektor protipožárních prostupů

Kontinuální vzdělávání

Mějte přehled o měnících se metodách návrhu a normách díky vzdělávacím kurzům a webinářům, aby jste mohli pracovat produktivněji. Na naší vzdělávací platformě Ask Hilti nabízíme aktuální webináře s odborným obsahem pro projektanty a inženýry.

Nadcházející webináře Bezplatný e-learning

Klíčové činnosti

Nabízíme celou škálu technických řešení. Od dodatečně vlepované výztuže přes kotevní prvky až po protipožární systémy, které vám pomohou splnit požadavky na bezpečnost, přesnost, cenu i kvalitu.

Kotevní deska Dodatečně vlapovaná výztuž Opláštění Provětrávané fasády

Segmenty stavebnictví

Chcete zvýšit efektivitu návrhu pro své projekty? Nabízíme řešení požárních ucpávek, kotevní techniku a upevňovací systémy pro potrubí, která jsou připravena pro jednodušší práci na vašich projektech.

Mosty a viadukty Tunely

Software PROFIS Engineering

Software pro rychlejší a přesnější vlepování výztuže a návrh kotevních systémů

Sdílet