Práce se selektorem

Odborník na požární ochranu

Hledejte pasivní protipožární řešení jednoduše pomocí Selektoru požárních ucpávek

Věnujte méně času dlouhým a složitým hledáním schválení požárních ucpávek a místo toho se zaměřte na efektivnější dokončení projektů. Nyní mohou profesionálové v oblasti požárních těsnění, dodavatelé a projektanti TZB plánovat, instalovat a spravovat vyhovující projekty požárních prostupů jen několika klepnutími.

Jak vám pomůže selektor požárních ucpávek?

ikona fajfky

Zjednodušte si práci

Snažíte se dešifrovat složitá schválení? Jednoduše zvolte parametry, které odpovídají stavu vaší stavby, a Selektor požárních ucpávek okamžitě doporučí schválená řešení.

ikona sprinkleru

Jistota správného řešení

Představte si, že víte, že každé vaše protipožární řešení je v souladu s normami a že jej můžete jednoduše uložit do cloudu pro jednoduchý přístup a sdílení se zúčastněnými stranami.

ikona hodin

Rozhodujte se rychleji

Rychle najděte správné řešení s naším Selektorem požárních ucpávek s více než 2 miliony kombinací prostupů vhodných pro téměř každou realizaci.

Zvládněte více se selektorem požárních ucpávek

Snímek obrazovky digitální knihovny schválení Selektoru protipožárních přestupů

Knihovna digitálních schválení

Získejte přístup k aktuální knihovně schválení s více než 1 000 digitalizovanými schváleními ETA a více než 5 000 zkrácenými souhrny (typickými) pro každé řešení.

Selektor požárních ucpávek

Intuitivní funkce vyhledávání

Vyberte si funkci vyhledávání, která nejlépe vyhovuje vašemu pracovnímu postupu a potřebám: řízené (obrázky), pokročilé (více filtrů) nebo přímé vyhledávání.

Panel projektu Selektoru požárních ucpávek

Správa řešení požárních ucpávek v rámci projektu

Přiřaďte svá protipožární řešení cloudovým projektům, ke kterým máte přístup odkudkoli. Sdílejte je jednoduše s realizačními firmami a revizními techniky.

Řešení pro automatickou detekci

Nástroj pro tvorbu přehledů (již brzy)

Vytvořte profesionální zprávu s protipožárními řešeními, titulní stranou, projektovými dokumenty a informacemi o schválení a produktu.

Odhad ceny Selektoru protipožárních přestupů

Odhad nákladů a materiálů (již brzy)

Získejte přehled o svých nákladech vygenerováním seznamu materiálu, který obsahuje odhadovaná množství protipožárního materiálu.

Selektor požárních ucpávek na displeji tabletu

Mobilní aplikace (již brzy)

Spravujte a sdílejte své projekty, vyhledávejte produkty a schválení a další z pohodlí svého mobilního zařízení.

Sdílet