Sdružený závěs MT

Montážní systém MT

Jednoduché řešení bez svařování pro vaše požadavky na podpůrné konstrukce rozvodů TZB

Jednodušší návrh a jednodušší montáž. Hilti MT systém je jedinou odpovědí, kterou budete kdy potřebovat pro prakticky všechny vaše potřeby podpůrných konstrukcí. Ať už plánujete instalace TZB, jako jsou podpěry potrubí a kabelových žlabů, nebo přístupové plošiny a integrované podlahy pro energetické a průmyslové projekty, budete potřebovat jen tento jeden všestranný, lehký a vysoce efektivní systém.

Montážní systém MT

Za méně peněz více muziky

Nákladově optimalizované řešení pro širokou škálu aplikací modulárních podpěr

S Hilti MT systémem bez svařování pokryjete téměř všechny možnosti zatížení. Toto řešení je dodáváno s odolností proti korozi včetně zinko-hořčíkového povlaku. Je ideální pro lehké rozvody, jako jsou vzduchotechnická potrubí a komunikační kabely, jakož i pro kabelové žlaby a těžší kabelové žebříky a dokonce i pro větší potrubí nebo těžší mechanická zařízení. Výsledkem je, že plánování, správa a montáž rámů a podpůrných konstrukcí je jednodušší než kdykoli předtím. Výběrem systému MT můžete navíc snadno a bez svárů kombinovat všechny rozvody TZB do jedné podpůrné konstrukce, která byla optimalizovaně navržena.

Projektant nahlíží na projekt budovy

Zjednodušené plánování

Integrování návrhu modulárních podpěr do vašich pracovních postupů

Pro zefektivnění návrhu vašich podpěr jsme vyvinuli nové výkonné a vysoce specializované softwary. S PROFIS Modular Support Engineering můžete vytvářet modely vašich podpěr, vypočítat je a exportovat finální řešení na 2D a 3D návrhové platformy. Hilti také nabízí doplňky pro standardní nástroje stavebního inženýrství (STAAD.Pro) a nástroje pro modelování návrhu zařízení (Smart 3D). Budete mít také přístup k obsahu knihovny BIM/CAD a rodinám Revit, čímž umožníte integraci návrhu systému MT do vašich současných pracovních postupů. Nebo využijte naše komplexní návrhové služby - BIM modelování - abyste zvýšili produktivitu před, během a po výstavbě.

Komponenty systému MT lze díky samořezným šroubům spojovat jednou rukou

Urychlení montáže

Rychlejší, bezpečnější a jednodušší instalace modulárních podpůrných konstrukcí

Montáž MT nosníků (uzavřených či otevřených) a dalších komponentů je intuitivní a bezproblémová. Připojte otevřené nosníky k uzavřeným nosníkům jednou rukou díky samořezným šroubům, které eliminují potřebu matic a podložek. Pro zjednodušení instalace jsme vyvinuli inovativní konektory Twist-Lock, které se vkládají do otevřeného profilu pohybem "stiskni a otoč" jednou rukou. Při instalaci si do příruby nosníku vyříznou zářez, což umožňuje rychlé a vysoce přesné umístění komponent. Twist-Locky se před konečným dotažením točivým momentem neposouvají a později je lze přesunout. A co víc, v některých případech nebudete potřebovat konektory vůbec, díky přímému připojení uzavřeného nosníku na uzavřený nosník nebo otevřeného profilu na uzavřený nosník. Dokonce i při použití celé škály komponentů MT můžete využívat efektivní systém navržený tak, aby byl co nejvíce víceúčelový.

Převoz prefabrikovaných setů Hilti

Služby prefabrikace

Zvyšte efektivitu pomocí služby řezání, balení a předmontáže modulárních podpěr

MT systém Hilti lze snadno řezat a montovat na staveništi. Je naprosto flexibilní, takže můžete provádět úpravy v terénu a ušetřit na nákladném přepracování – a samozřejmě eliminuje potřebu svařování. Alternativně jsme schopni podpořit váš projekt službami prefabrikace různých stupňů – řezání, balení, předmontáž. Kontaktujte nás ještě dnes a dozvíte se víc.

Upevnění na ocelové konstrukce

Upevnění na ocelové konstrukce

Vyměňte tradiční svařování za produktivnější a robustnější upevnění modulárních podpěr

Naše akumulátorové svařovací řešení Stud Fusion pro upevnění modulárních podpěr na konstrukční ocel přináší oproti tradičním metodám následující výhody:

  • Šetření pracovní síly: není potřebný certifikovaný svářeč
  • Rychlost: minimální příprava a žádné předělávání na přední nebo zadní straně základového materiálu
  • Kvalita a konzistentnost: robustní upevnění se zpětnou vazbou z nástroje v reálném čase
  • Flexibilita: bez nevýhod tradičního svařování máte větší svobodu při návrhu konstrukce, plánování a realizaci
  • Upevňovací bod s vysokou nosností: návrhové zatížení do 11,2 kN

Potřebujete pomoc se specifikací upevnění? Vstupte do naší knihovny výpočtů pro předem navržené "typické" konfigurace podpůrných konstrukcí, optimalizujte svůj návrh pomocí našeho softwaru PROFIS MSE nebo získejte plnou technickou podporu od našich expertních týmů.

Nosníky MT

Špičková odolnost proti korozi

Optimalizovaná řešení pro modulární komponenty v interiéru a exteriéru

Systém MT je navržen tak, aby poskytoval optimální odolnost proti korozi v interiéru i v exteriéru. Při umístění v interiéru budete profitovat z nastaveného vysoce kvalitního řešení Hilti, kde jsou profily pozinkované Sendzimirem a konektory a základové desky jsou galvanizovány. Vnější řešení kombinuje žárový pozink (pro komponenty, jako jsou konektory a základové desky) a zinečnatý hořčík (ZM) pro profily. Profily ZM vyhovují normám ASTM A1046 a EN 10346. S technologií ZM získáte výhody, jako je větší robustnost a dlouhá životnost, zvýšená šetrnost k životnímu prostředí a větší optimalizace nákladů.

Výhody digitalizace projektů

I když jste zkušeným uživatelem BIM, můžeme vám ukázat nové způsoby, jak rozšířit jeho výhody i mimo designérský tým. Zjistěte, jak může high-tech stavební vybavení ušetřit práci, čas, administrativu a snížit prostor pro chyby.

Prozkoumejte naše služby komplexního návrhu

Zdvojené podlahy

Urychlete instalaci a zvyšte flexibilitu svého provozu pomocí modulárních řešení typu – vše v jednom – pro řídící místnosti, strojovny či serverovny, které kombinují podpěry pro zdvojenou podlahu, skříně a kabelové žlaby v jedné konstrukci.

Váš partner pro energetiku a průmysl

Bez ohledu na to, kde se nacházíte, získejte přístup ke globální síti business developerů a k řešením specifickým pro jednotlivé segmenty, které jsou navrženy tak, aby pomáhaly snižovat celkové náklady během životního cyklu vašeho majetku.

Sdílet