Digitální systémy pro vytyčování

Stavební totální stanice pro intuitivní vytyčovaní staveb v reálném čase v exteriéru nebo v interiéru

Stavební totální stanice pro intuitivní vytyčovaní staveb v reálném čase v exteriéru nebo v interiéru
PLT 400-2 Systém pro vyměřování Všestranný a snadno použitelný systém pro vyměřování, který je ovladatelný jednou osobou, s přesností měření úhlů až 2" a s prodlouženým dosahem pro rychlejší vyměřování poloh na staveništi
PLT 400-4 Systém pro vyměřování Všestranný a snadno použitelný systém pro vyměřování, který je ovladatelný jednou osobou, s přesností měření úhlů až 4" a s prodlouženým dosahem pro rychlejší vyměřování poloh na staveništi
Image alt text (optional)

Stavební totální stanice

Jednodušší a přesnější stavební vytyčovaní

Stavební totální stanice nám díky své jednoduchosti a přesnosti pomáhají zrychlovat procesy a také eliminovat časté chyby na stavbě. Práce, kterou standardně dělají dva pracovníci, jako je vytyčování bednění, kotevních bodů, sloupů a nebo interiérových stěn může s pomocí PLT dělat pouze jeden pracovník.

PLT 300 a PLT 400 jsme navrhli pro každodenní používání přímo na stavbě. Tyto stavební totální stanice jsou efektivní a přesné a také se velmi snadno používají. Intuitivní rozhraní vám umožní začít s vytyčováním velmi rychle.

Vlastnosti PLT

ikona tabletu

VÝKONNÝ OVLÁDACÍ TABLET S 10" DISPLEJEM

POKROČILÉ TRACKOVÁNÍ ODRAZOVÉHO HRANOLU

PRACOVNÍ ROZSAH OD 2 DO 300 METRŮ

ikona wifi

MULTIKANÁLOVÁ KOMUNIKACE SKRZE WI-FI

PLNĚ AUTOMATICKÉ KALIBRACE

ikona stavby

ROZHRANÍ VYTVOŘENÉ PRO STAVEBNÍ SEKTOR

Zkušenosti zákazníků s PLT 300

Zkušenosti zákazníků

Profesionální geodeti také využívají pro svou práci totální stanice. Tato klasická technologie je nicméně pro potřeby stavbyvedoucího nebo mistra často zbytečně složitá.

Proto jsme vyvinuli náš software, který umožňuje rychlé a přesné nastavení bez ohledu na úroveň vašich znalostí v oblasti vytyčování a měření. PLT má automatickou nivelaci a kompenzaci náklonu, abychom se vyhnuli ručnímu nastavování a vzniku možných chyb. 

Pokročilé řešení vyměřování

Rychlejší vytyčování staveb

Náš uživatelsky přívětivý systém, kombinující pokročilé vytyčovací stanice s intuitivním softwarem, který vám pomůže být rychlejší a přesnější.

Další řešení digitálního vyměřování

BIM-to-Field řešení

Digitalizace stavebních procesů

Díky každodennímu používání těchto digitálních procesů můžete s poloautonomním vrtacím robotem Hilti Jaibot posunout vaši práci na další úroveň.

BIM-to-Field řešení

Fleet Management

Staráme se o vaše stroje, abyste se mohli věnovat svým zakázkám

Zjednodušte si administrativu a finanční plánování díky naší službě Fleet Management. Plaťte za své stroje měsíční poplatek a my zařídíme zbytek. Doba dodatečných nákladů za stroje je u konce.

Více o Fleet Managementu

Žádost o ukázku na stavbě