Akumulátorová vrtací kladiva SDS-Plus

Viz veškeré akumulátorové vrtací/sekací nářadí Nuron, 22 V a 36 V, v hmotnostní třídě 2-4 kg (4-9 lb) pro každodenní stavební práce

Viz veškeré akumulátorové vrtací/sekací nářadí Nuron, 22 V a 36 V, v hmotnostní třídě 2-4 kg (4-9 lb) pro každodenní stavební práce
Akumulátorové vrtací kladivo TE 2-22 Kompaktní a lehké akumulátorové vrtací kladivo SDS Plus s pistolovou rukojetí pro vyšší obratnost při vrtání nad hlavou (platforma akumulátoru Nuron)
Akumulátorové vrtací kladivo TE 4-22 Kompaktní akumulátorové vrtací kladivo SDS Plus nabízí ze všech našich modelů nejlepší poměr výkonu a hmotnosti, a proto se hodí k vrtání nad hlavou (platforma akumulátoru Nuron)
Akumulátorové vrtací kladivo TE 6-22 Všestranné akumulátorové vrtací kladivo v provedení SDS Plus s širokým rozsahem vrtaných průměrů, funkcí sekání a rychloupínacím sklíčidlem (platforma baterie Nuron)
Akumulátorové vrtací kladivo TE 30-22 Výkonné akumulátorové vrtací kladivo SDS Plus (TE-C) s aktivním omezováním vibrací a aktivní kontrolou krouticího momentu pro vrtání do betonu a sekání (platforma akumulátoru Nuron)
Zpět na produkty ()
Porovnat
Produkty ()
Práce na bednění s pomocí TE 30-22

Objevte vrtací kladiva SDS Plus

Flexibilita akumulátoru, výkon síťových strojů

Méně prostojů, vyšší rychlost a větší výdrž. Méně únavná práce pro obsluhu při sekání a vrtání do betonu či zdiva. To a mnohem více získáte s našimi akumulátorovými vrtacími kladivy SDS Plus.

Akumulátorové nářadí Nuron vám přináší větší výkon a delší výdrž akumulátorů než kdykoliv předtím.

Hlavní výhody našich vrtacích kladiv

ikona kladiva

Větší flexibilita

Ať už celý den vrtáte otvory pro kotvy nebo sekáte na těžko dostupných místech, máme pro vás to správné akumulátorové kladivo a kvalitní příslušenství, se kterým vše hravě zvládnete.

Ikona stoupající šipky

Vyšší produktivita

Nižší hmotnost vrtacího kladiva, snazší manipulace s nářadím a bezpečnostní prvky jako je aktivní redukce vibrací (AVR) a aktivní regulace krouticího momentu (ATC) vám zajistí vyšší bezpečnost a méně únavy při práci. 

Ikona akumulátoru

Jedna platforma

Optimalizujte svůj strojový park a napájejte všechny vaše stroje pomocí jedné akumulátorové platformy. S 22V akumulátorovou platformou Nuron získáte větší výkon než síťové, benzínové nebo jiné vícevoltové platformy.  

Vrtání nad hlavou s kladivem TE 4-22

Ten správný výkon pro vaši práci

Od vrtání nad hlavou, až po opravné sekání

Naše flexibilní akumulátorová vrtací kladiva vám poskytnou potřebný výkon kdykoliv a kdekoliv. S kompaktním vrtacím kladivem můžete opakovaně vrtat nebo sekat nad hlavou. S výkonějšími stroji zvládnete sériové vrtání, kotvení patních desek a další náročné úkoly na stavbě.

Chcete-li dosáhnout ještě většího výkonu, zvolte naše 22V akumulátorová vrtací kladiva Nuron.

Pracovník vrtá do betonu pomocí TE 6-22 s TE DRS-4/6

Bezpečnost i komfort

Snazší manipulace, méně vibrací a nižší riziko zpětného rázu

Naše odolná vrtací kladiva SDS Plus jsou vybavena pokročilými bezpečnostními funkcemi. Aktivní omezování vibrací (AVR) a aktivní kontrola krouticího momentu (ATC) vám pomohou ochránit vaše týmy před zraněním a zvýší tak vaši produktivitu. Technologie AVR snižuje vibrace stroje až o dvě třetiny, zatímco technologie ATC zabraňuje nebezpečnému roztočení stroje při zaseknutí vrtáku.

Kromě těchto funkcí můžete své stroje vybavit integrovanými systémy pro odstraňování prachu. Ty dokáží odstranit prakticky veškerý prach, aby byly vaše pracovní podmínky co nejlepší.

 

Vrtání do betonu pomocí aku vrtacího kladiva

Pokrokové vrtací kladivo

Držte krok s inovativním kladivem TE 30-22

Před půl stoletím jsme se stali průkopníky moderního vrtání s příklepem a tento příběh nyní pokračuje s modelem TE 30-22, který mění pravidla hry.

TE 30-22 je všestranné akumulátorové kladivo s lepší ovladatelností než kdykoliv předtím. S 22V akumulátorovou platformou Nuron získáte výkon síťového stroje spolu s výjmečnou výdrží a flexibilitou. Výsledek? Hodiny bezproblémového vrtání a sekání.

Odstraňování kachliček pomocí TE 6-22

Příslušenství jako stvořené pro vaše stroje

Pracujte rychleji a déle s vrtáky a sekáči Hilti

Ještě většího výkonu vrtacích kladiv docílíte použitím spotřebního materiálu vyrobeného na míru vašim strojům Hilti.

Pro rychlejší vrtání do betonu, cihel, zdiva a výztuže mají naše vrtáky TE-CX karbidové řezné hrany a vylepšenou geometrii. Pokud kotvíte, ušetříte čas a získáte konzistentní výsledky s našimi TE-CD dutými vrtáky umožňujícími vrtání a čištění otvoru v jednom kroku. A při sekání a drážkování jsou naše sekáče navrženy pro dlouhou životnost a vysokou efektivitu.

Buďte v souladu s bezpečnostními předpisy

Limity pro prašnost na pracovišti jsou neúprosné. Pracujte v bezpečném a téměř bezprašném prostředí díky našim systémům pro odstraňování prachu, jako je DRS 4-A nebo DRS 6-A a přenosným i stavebním vysavačům VC.

Zobrazit naše řešení pro odsávání prachu

Snižte své náklady na stroje

Služba Hilti Fleet Management pokrývá veškeré dodatečné náklady na stroje v jednom měsíčním poplatku. Vyhněte se velkým počátečním investicím do nářadí a pořiďte si jen to vybavení, které skutečně potřebujete.

Více informací o Fleet Managementu
Pokračovat s přihlášením