Akumulátorová vrtací kladiva SDS-Max

Podívejte se na nejvýkonnější akumulátorová vrtací kladiva Hilti SDS Max váhové kategorie 6+ kg, jež pohánějí nejnovější akumulátory Nuron nebo 36V akumulátory

Podívejte se na nejvýkonnější akumulátorová vrtací kladiva Hilti SDS Max váhové kategorie 6+ kg, jež pohánějí nejnovější akumulátory Nuron nebo 36V akumulátory
Akumulátorové vrtací kladivo TE 60-22 Akumulátorové vrtací kladivo SDS-Max (TE-Y) s aktivním omezováním vibrací a aktivní kontrolou krouticího momentu pro náročné vrtání a sekání do betonu (platforma akumulátoru Nuron)
Akumulátorové vrtací kladivo TE 60-A36 Vysoce výkonné akumulátorové kombinované kladivo SDS Max s aktivním omezováním vibrací a aktivní kontrolou krouticího momentu pro vrtání a sekání do masivního betonu
Zpět na produkty ()
Porovnat
Produkty ()
Vrtání s pomocí kombinovaného kladiva TE 60-22

Objevte vrtací kladiva SDS Max

Flexibilita akumulátoru, výkon síťových strojů

Pro vrtání nebo sekání do betonu či zdiva, středně těžké demoliční práce nebo jádrové vrtání potřebujete sílu a výkon vrtacích kladiv SDS Max. Náročná práce ale nemusí být dřina. Nízká hmotnost našich kladiv a funkce aktivního omezování vibrací (AVR) přispívají k vyššímu komfortu při manipulaci se strojem a vy tak můžete pracovat déle.

Využijte potenciál nové akumulátorové platformy Nuron a napájejte těžká vrtací kladiva pomocí 22V akumulátorů. Získáte tak dosud nevídanou výdrž a vyšší výkon než u jiných platforem s vyšším napětím.

Získejte větší výkon díky vrtacím kladivům SDS Max

ikona kladiva

Větší flexibilita

Mějte vždy ten správný stroj. Ať už vrtáte do betonu s výztuží, nebo potřebujete udělat prostup skrz zdivo, vrtací kladiva SDS Max nabízejí dokonalou rovnováhu mezi výkonem a komfortem.

Ikona stoupající šipky

Vyšší produktivita

Nižší hmotnost vrtacího kladiva, snazší manipulace s nářadím a bezpečnostní prvky jako je aktivní redukce vibrací (AVR) a aktivní regulace krouticího momentu (ATC) vám zajistí vyšší bezpečnost a méně únavy při práci. 

Ikona akumulátoru

Jedna platforma

Optimalizujte svůj strojový park a napájejte všechny vaše stroje pomocí jedné akumulátorové platformy. S 22V akumulátorovou platformou Nuron získáte větší výkon než síťové, benzínové nebo jiné vícevoltové platformy.  

Práce s lopatkovým sekáčem a akumulátorovým kombinovaným kladivem

Výkon pro nejnáročnější práce

Buďte flexibilní, i když jde do tuhého

Vrtejte otvory na kotvy a prostupy v betonu a zdivu až do průměru 80 mm rychle a efektivně s našimi stroji SDS Max. Hravě si poradí i se sekáním a bouráním. S příklepovou korunkou navíc zvládnou prostupy v cihle do 150 mm.

Přesekli jste si kabel? Jednoduše ho odepněte a připněte nový - už žádné čekání na servis.

 

Vrtání s kombikladivem SDS-Max a systémem pro odsávání prachu

Bezpečnost i komfort

Snazší manipulace s menšími vibracemi a s nižším rizikem zpětného rázu

Větší důraz na komfort a inovativní bezpečnostní prvky našich strojů vám umožní pracovat déle i při těch nejnáročnějších činnostech. Funkce aktivního omezování vibrací (AVR) snižuje vibrace až o dvě třetiny a aktivní kontrola krouticího momentu (ATC) pomáhá ochránit vaše pracovníky a stroje před nekontrolovaným roztočením v případě zaseknutí vrtáku.

Chcete odstranit prach přímo u zdroje, abyste mohli v klidu pracovat? Vybavte vaše stroje kompatibilním systémem odsávání prachu a vysavačem a pracujte v čistém prostředí, které bude v souladu se všemi hygienickými normami.

Vrtání s pomocí TE 60-22

Vrtací kladiva nové generace

TE 60-22: výkon, který mění pravidla hry

Díky 22V akumulátorům Nuron zvládne vrtací kladivo TE 60-22 na jedno nabití dosud nevídané množství vrtání, sekání i bourání. Bez zbytečných kabelů získáte výjimečný výkon a výdrž, které byste čekali od mnohem těžšího stroje.

Buďte ještě produktivnější s platformou Nuron. Odolné akumulátory mají mnoho bezpečnostních prvků, které je chrání před poškozením, disponují pokročilou diagnostikou stavu a jsou připojeny ke cloudu. Vy tak máte ještě větší přehled o svém nářadí než kdykoli předtím.

Pracovník sedí se strojem TE 60-22 v náručí

Pokročilé příslušenství

Dostaňte ze svých strojů maximum s našimi vrtáky, korunkami a sekáči

Příklepové vrtáky TE-YX, vyrobené speciálně pro naše stroje SDS Max, mají celokarbidovou hlavu pro rychlejší vrtání do železobetonu, betonu, zdiva a dalších stavebních materiálů. Vrtací diamantové korunky mají vylepšenou geometrii pro delší životnost.

Použitím dutých vrtáků TE-YD připojených k vysavači můžete při kotvení dosáhnout rychlejších a konzistentnějších výsledků bez nutnosti ručního čištění otvoru. Pro sekání a bourání poskytují naše špičaté sekáče se samoostřící špičkou dlouhou životnost a výjimečný výkon.

Buďte v souladu s bezpečnostními předpisy

Limity pro prašnost na pracovišti jsou neúprosné. Pracujte v bezpečném a téměř bezprašném prostředí díky našim systémům pro odstraňování prachu, jako je DRS 4-A nebo DRS 6-A a přenosným i stavebním vysavačům VC.

Zobrazit naše řešení pro odsávání prachu

Snižte své náklady na stroje

Služba Hilti Fleet Management pokrývá veškeré dodatečné náklady na stroje v jednom měsíčním poplatku. Vyhněte se velkým počátečním investicím do nářadí a pořiďte si jen to vybavení, které skutečně potřebujete.

Více informací o Fleet Managementu
Pokračovat s přihlášením