Akumulátory pro nářadí

Ukažte mi lehké a rychlonabíjecí akumulátory navržené speciálně pro naše akumulátorové přístroje.

Ukažte mi lehké a rychlonabíjecí akumulátory navržené speciálně pro naše akumulátorové přístroje.
Mobilní napájecí stanice B 3600 Přenosný, dočasný zdroj elektrické energie s vysokým výstupním výkonem a kapacitou. To umožňuje napájení i těch nejvýkonnějších elektrických strojů v náročných podmínkách.
Akumulátor B 22-55 Nuron Kompaktní a lehký 22V li-ion akumulátor pro méně náročné práce prováděné za použití nářadí s elektrickým pohonem Nuron
Akumulátor B 22-85 Nuron Všestranný 22V lithium-iontový akumulátor s optimálním vyvážením hmotnosti, výkonu a výdrže k použití s akumulátorovým nářadím řady Nuron
Akumulátor B 22-110 Nuron 22V lithium-iontový akumulátor s delší výdrží pro akumulátorové nářadí Nuron, který nabízí delší pracovní čas a vyšší výkon
Akumulátor B 22-170 Nuron Nepřekonatelný 22V li-ion akumulátor, který je vyroben tak, aby umožňoval maximální využívání výkonu nářadí řady Nuron a poskytoval dlouhou dobu chodu v nejobtížnějších podmínkách
Akumulátor B 22-255 Nuron Nejvýkonnější 22V li-ion akumulátor maximalizující účinnost a dobu chodu nářadí řady Nuron pro příklepové vrtání a řezání v nejobtížnějších podmínkách
Silový kabel PRCD 230V Přenosné zařízení pro ochranu před zbytkovými proudy, zajišťující zvýšenou ochranu proti zasažení elektrickým proudem při používání mobilních napájecích stanic B 3600
Silový kabel PRCD 2x230V Přenosné zařízení pro ochranu před zbytkovými proudy, zajišťující zvýšenou ochranu proti zasažení elektrickým proudem při používání mobilních napájecích stanic B 3600
B 12-55 12V akumulátor Kompaktní, vysokokapacitní li-ion akumulátor 12 V, 5,0 Ah s modernizovanými články typu 21700, které umožňují zvládnutí více práce při jednom nabití
Zpět na produkty ()
Porovnat
Produkty ()
Nabíječka a baterie Nuron

Energie pro vaše stroje

Pokročilé Lithium-iontové akumulátory přináší více výkonu i produktivity

Začněte využívat naši novou akumulátorovou platformu Nuron, která doplňuje aktuální portfolio 12V, 22V a 36V strojů. Akumulátory Nuron s sebou přinášejí větší výdrž a dosud nevídanou kompatibilitu - od vrtání a šroubování, až po bourání a řezání železobetonu.

Výhody 22V akumulátorů Nuron

Ikona stoupající šipky

Větší výdrž na jedno nabití

Výkon síťových, benzínových, nebo 36V strojů s váhou a ergonomií 22V platformy vám zjednodušší vaši každodenní práci.

Ikona akumulátoru

Univerzální platforma

Všechny vaše činnosti od teď zvládnete s jednou 22V platformou. Používejte stejné akumulátory pro více než 70 strojů - od šroubováků, až po bourací kladiva.

 

Ikona informací o stroji

Méně prostojů

Zabudovaná diagnostika vás upozorní na stav akumulátorů a chytré funkce vám pomohou zjednodušit správu vašeho strojového parku.

Ikona stavební helmy

Robustní design

Kompletně izolovaná elektronika pomáhá udržovat vodu, prach a další nečistoty mimo citlivé části akumulátoru. Pro ochranu proti pádu jsou akumulátory vybaveny tlumiči nárazů a vyztuženým pláštěm.

Dělník řeže kovovou trubku s DSH 600-22 s brusným kotoučem a B 22-170

Zbavte se síťových a benzínových strojů

Jedna akumulátorová platforma pro všechny vaše stroje

Nuron s sebou přináší větší výdrž a až dvojnásobný výkon oproti ekvivalentním 18V a 20V akumulátorovým platformám při náročných a repetitivních činnostech. Oproti ostatním 22V Hilti akumulátorům narostl výkon až čtyřnásobně a je dokonce vyšší, než u našeho 36V systému a benzínových i síťových strojů.

Portfolio všech 5 baterií a 2 nabíječek Nuron ve skladu

Akumulátor pro každou práci

Najděte si ten správný poměr velikosti, váhy a výkonu, který potřebujete

Potřebujete kompaktní akumulátor pro lepší komfort při práci ve stísněných prostorech? Nebo hledáte akumulátor, který zvládne těžké činnosti, jako je vrtání do betonu a řezání kovových trubek? Ať už jsou vaše požadavky jakékoliv, Nuron vám vždy nabídne správné řešení.

Vyberte si ten správný akumulátor Nuron

Akumulátor B22-55

Akumulátor B22-55

Kompaktní varianta pro případy, kdy potřebujete co nejlehčí a nejmenší řešení.

Více informací
Akumulátor B22-85

Akumulátor B22-85

Univerzální akumulátor s optimálním poměrem výkonu a váhy pro každodenní vrtání, šroubování a řezání.

Více informací
Akumulátor B22-110

Akumulátor B22-110

Všestranný zdroj pro situace, kdy chcete pracovat bez zbytečného dobíjení.

Více informací
Akumulátor B22-170

Akumulátor B22-170

Vysokokapacitní a výkonný akumulátor, se kterým dosáhnete maximální výdrže na jedno nabití.

Více informací
Akumulátor B22-255

Akumulátor B22-255

Největší akumulátor pro extrémně náročné stroje při práci na demolici, vrtání s vrtáky SDS Max, nebo řezání betonu.

Více informací
Instalatér nasazuje akumulátor Nuron na nabíječku, v pozadí jsou také TE 4-22, SID 6-22 a SL 2-22

Jednodušší správa strojového parku

Méně prostojů díky chytrým akumulátorům Nuron

Buďte připraveni na vše díky chytrým akumulátorům, strojům a nabíječkám Nuron.

Se zabudovanou diagnostikou vám vaše akumulátory sami řeknou, kdy je potřeba je vyměnit. Informace o využití a lokaci strojů, které Nuron poskytuje, vám zase pomohou s rozhodováním ohledně vašeho strojového parku.

Chytré služby Nuron

Méně času stráveného hledáním strojů

Chytré akumulátory, stroje a nabíječky vám pomohou dohledat ztracené vybavení díky informaci o posledním známém místě nabíjení.

Méně prostojů díky automatickým notifikacím

Využíváte službu Fleet Management? Pak budete dostávat automatické notifikace v případě, že výkon vašich Nuron akumulátorů již není optimální. Jednoduše si pak zdarma můžete objednat náhradu.

Už žádné náklady za duplicitní stroje

Nuron společně se službou pro správu majetku ON!Track vám pomůže identifikovat nevyužívané stroje, abyste je mohli znovu zapojit do práce.

Bourání pomocí bouracího kladiva TE 2000-22

Bourejte beton bez kabelu

Odolné akumulátory, které vydrží i ty nejnáročnější podmínky

Akumulátory Nuron jsou vybaveny odolným pláštěm a tlumiči nárazů a dokáží tak vydržet i hrubé zacházení na stavbě. Pro ochranu proti prachu a vlhkosti je elektronika akumátoru kompletně izolovaná.

Pokračovat s přihlášením