Rotační lasery

Zjistěte, jak jsou naše vyrovnávače pro rotační lasery navrženy pro odolnost a snadné použití pro dálkové nivelace, vyrovnání, pravé úhly a nastavení sklonu.

Zjistěte, jak jsou naše vyrovnávače pro rotační lasery navrženy pro odolnost a snadné použití pro dálkové nivelace, vyrovnání, pravé úhly a nastavení sklonu.
Venkovní rotační laser PR 2-HS A12 Robustní venkovní rotační laser s 360° ochranou proti nárazu a rychlonabíjecím Li-ion akumulátorem, pro horizontální aplikace a manuální sklony
Zpět na produkty ()
Porovnat
Produkty ()
Rotační laser na stavbě

Lasery, co vydrží i pád ze stativu

Jednoduchá obsluha, vysoká přesnost a odolnost vám urychlí a zjednoduší jakékoliv vyrovnávání a vytyčování na stavbě

Seznamte se s naší řadou rotačních laserů. Disponujeme řešením pro venkovní i vnitřní použití; pro horizontální, vertikální aplikace a digitální vytyčování sklonů ve dvou osách. Stroje v našem portfoliu jsou navržené do tvrdých podmínek na stavbě. Špína, voda, prach a občasné pády ze stativu už nebudou problémem.

Občasné pády vašeho nářadí vás nemusí znepokojovat

Není žádným tajemstvím, že měřicí stroje mohou čas od času spadnout, když se často používají na stativu. Nehody se stávají a robustnější a odolnější stroje Vám pomohou předcházet jejich poškození. Naše rotační lasery jsou vyvinuty s co nejvyšší odolností vůči pádům, takže se můžete soustředit na vytyčování sklonů, betonování, pokládání základů a instalaci závěsných stropů.

Naše rotační lasery zvládnou pády ze stativu (1,5 m) nebo pády na beton (z 1 m), aniž by ztratily svou přesnost. I po náhodném pádu bude laser stejně přesný jako před ním. Abyste zkontrolovali, že laser neztratil svou přesnost, postupujte podle návodu popsaného v manuálu stroje.

Nárazuvzdorná technologie:

  • Externí: skelným vláknem vyztužený kryt a čtyři nárazy-tlumící rukojeti zmírní sílu nárazu a ztlumí nápor na vnitřní komponenty stroje. Nově vyvinutá bezpečnostní hlava přináší dodatečnou ochranu v případě pádu nářadí.
  • Interní: energii-absorbující materiál a patentovaný kryt z umělé minerální pryskyřice, který efektivně chrání jádro stroje.  
1 / 8
Horizontální přenos výšek

2 / 8
Vertikální nivelace

3 / 8
Vytyčování sklonů ve dvou osách

4 / 8
Fasády

5 / 8
Nastavení správného sklonu terénu díky funkci automatického E-targettingu

6 / 8
Kontrola stávajícího sklonu terénu za použití technologie Auto Alignment System™

7 / 8
Vyrovnávání zavěšených stropů

8 / 8
Vyrovnávání potrubí

Zjednodušujeme Vám práci díky našemu uživatelsky příjemnému prostředí

Naučit se používat naše rotační lasery je jednoduché! Přijímač slouží také jako kontrolní jednotka, takže se nemusíte starat o několik různých strojů.

Naše nářadí disponuje automatickou kontrolou sklonu pro horizontální, vertikální i nakloněné roviny. To udržuje referenční čáry v přesnější pozici než jakékoliv manuálně nastavené lanko nebo tyč. Nemusíte tedy už přemisťovat nářadí, abyste srovnali linie. Stačí jedno zmáčknutí tlačítka na přijímači, který byl umístěn na požadovanou pozici a nářadí udělá zbytek za Vás.

Kalibrace laserového přístroje

Kalibrační a měřící služby

Udržujeme vaše přístroje Hilti přesné

Rotační lasery bývají vystavovány náročným pracovním podmínkám. Naše nárazuvzdorná laserová technologie je vyvinuta k ochraně Vašeho nářadí navzdory občasným pádům. Existují ale i jiné faktory, které ovlivňují přesnost, jako změny v tlaku vzduchu, vlhkosti nebo teploty.

Proto doporučujeme provádět kotrolu Vašeho nářadí pravidelně, ne však méně než jednou za rok. Jako našemu Fleet Management zákazníkovi Vám nabízíme kalibraci jednou za rok zdarma spolu s certifikátem o stavu Vašeho nářadí po kalibraci.

Kalibrační služba může být objednána kdykoliv přes náš zákaznický servis nebo Váš uživatelský účet Hilti.

Pokračovat s přihlášením