Akumulátorové šroubováky

Obchod s našimi nejnovějšími akumulátorovými šroubováky Nuron, 12 V + 22 V. Naše řada bezuhlíkových vrtaček a vrtacích šroubováků pro vrtání do kovu, dřeva a zdiva

Obchod s našimi nejnovějšími akumulátorovými šroubováky Nuron, 12 V + 22 V. Naše řada bezuhlíkových vrtaček a vrtacích šroubováků pro vrtání do kovu, dřeva a zdiva
Akumulátorový vrtací šroubovák SF 4-22 Akumulátorový vrtací šroubovák kompaktní třídy s aktivní kontrolou krouticího momentu pro každodenní vrtání a šroubování, zejména v obtížně dosažitelných místech (platforma baterie Nuron)
Akumulátorový vrtací šroubovák SF 6-22 Výkonný vrtací šroubovák s aktivní kontrolou krouticího momentu a špičkovou ergonomií pro univerzální vrtání a šroubování do dřeva a kovu (platforma baterie Nuron)
Akumulátorový šroubovák SF 4-A22 Kompaktní akumulátorový 22V šroubovák s bezuhlíkovým motorem, když potřebujete vyšší výkon během méně náročných prací nebo v obtížně přístupných místech
Akumulátorový šroubovák SF 6-A22 Výkonný 22V akumulátorový vrtací šroubovák se systémem Aktivní kontroly krouticího momentu (ATC) a elektronickou spojkou pro univerzální použití ve dřevě, kovu a jiných materiálech
Akumulátorový šroubovák s příklepem SF 6H-A22 Výkonný 22V akumulátorový příklepový vrtací šroubovák se systémem Aktivní kontroly krouticího momentu (ATC) a elektronickou spojkou pro univerzální použití ve dřevě, kovu, zdivu a jiných materiálech.
Akumulátorový šroubovák SFD 2-A12 Lehký 12V bezuhlíkový šroubovák s 1/4" šestihranným sklíčidlem, když potřebujete kompaktní rozměry, účinné šroubování a ochranu materiálu
Akumulátorový šroubovák SF 8M-A22 Špičkový 22V akumulátorový vrtací šroubovák se čtyřmi rychlostmi a sklíčidlem se „samoutahovací” funkcí s cílem eliminovat proklouznutí vrtáků. Pro veškeré aplikace a práce s kovem.
Akumulátorový šroubovák SF 10W-A22 ATC Špičkový 22V akumulátorový vrtací šroubovák s Aktivní kontrolou krouticího momentu (ATC) a čtyřmi rychlostmi pro práce ve dřevě a jiných materiálech vyžadující vysoký krouticí moment
Zpět na produkty ()
Porovnat
Produkty ()
Pracovník vrtá do dřeva se šroubovákem SF 6H-22

Akumulátorové šroubováky

Univerzální stroje s výkonem na celý den

Ať už šroubujete malé vruty nad hlavou nebo potřebujete vrtat s příklepem do cihly, jsou naše akumulátorové šroubováky tou správnou volbou s ideálním poměrem výkonu, váhy a velikosti.

Stroje nové generace Nuron vám nabídnou ještě vyšší výkon, výdrž i lepší komfort, než stroje jiných platforem. S chytrými funkcemi a zabudovanou diagnostikou akumulátorů vám navíc Nuron nabízí nástroje k optimalizaci vašeho strojového parku a upozornění na stav vašich akumulátorů, aby nedocházelo ke zbytečným prostojům.

Hlavní výhody akumulátorových šroubováků

Ikona šroubováku

Stroj pro každý úkol

Kompaktní šroubováky pro stísněné prostory, výkonné stroje pro vrtání do kovu a dřeva, šroubováky s příklepem pro vrtání do cihel - ať už děláte cokoliv, máme pro vás řešení.

Ikona helmy

Větší bezpečnost

Naše akumulátorové šroubováky jsou vybaveny moderními bezpečnostními prvky, jsou odolnější a lépe se s nimi pracuje. To vše vám zaručí maximální produktivitu na stavbách.

Ikona akumulátoru

Plně kompatibilní platformy

Ať už používáte naši 12V nebo nejnovější 22V platformu Nuron,  můžete optimalizovat svůj strojový park díky vyměnitelným bateriím a nabíječkám pro veškeré vaše akumulátorové nářadí.

Worker drilling into metal with SF 4H-22

Maximální flexibilita

Naše akumulátorová vrtací kladiva využijete kdekoliv na stavbě

Naše kompaktní vrtačky umožní vrtat i ve stísněných prostorech pohodlně a podle vašich potřeb. Akumulátorové vrtačky s příklepem mají dostatečný výkon a dobu chodu, abyste mohli vrtat do betonu po celý den.

Pro vrtání velkých otvorů do dřeva a kovu a pro vrtání tlustých spojovacích prvků vám naše vrtací šroubováky nejvyšší třídy přináší vysoce výkonné baterie, které zajišťují výkon jako při použití kabelu, a aktivním řízením točivého momentu (ATC). Potřebujete takový výkon, ale s lehčí a účinnější baterií? Podívejte se na naše nářadí Nuron.

 

Vrtání do kovu s SF 6H-22

Pokročilé bezpečnostní prvky

Šikovné funkce, které vám na pracovišti přinesou ještě větší produktivitu

  • Aktivní kontrola krouticího momentu (ATC) předchází nekontrolovanému protočení stroje a minimalizuje tak riziko poranění
  • Nižší hmotnost stroje a ergonomická protiskluzová rukojeť vám zajistí lepší ovladatelnost stroje i menší únavu při práci
  • LED osvětlení vám usnadní práci v temném prostředí a pogumování stroje zajistí, že stroj najdete vždy tam, kde jste ho odložili
  • Celokovové sklíčidlo s jednoduchým upínáním nástroje a efektivní bezuhlíkový motor zaručují flexibilitu a dlouhou životnost stroje
Vrtání do zdi s SF 4H-22

Pracant, co se neunaví

SF 4-22: menší a lehčí šroubovák s výkonem akumulátorů Nuron

22V akumulátory stroje SF 4-22 mají až dvojnásobný výkon a až o 60 % větší výdrž než jiné 22V akumulátory. A s příklepovou variantou SF 4H-22 můžete bez problémů vrtat do cihel. Výkonný kompaktní akumulátorový šroubovák využije opravdu každý.

Součástí Nuron akumulátorů je zabudovaná diagnostika, díky které rychle odhalíte akumulátory s nedostatečným výkonem. Tyto informace se synchronizují pomcí chytrých cloudových služeb, na základě kterých pak můžete jednoduše optimalizovat váš strojový park.

Worker drilling into drywall with SF 4H-22

Spotřební materiál pro každou příležitost

Váš šroubovák je jen tak dobrý, jak dobrý je nástroj ve sklíčidle

Kvalitní nástroje vám mohou značně zjednodušit práci. Naše bity vyrábíme s vysokou přesností, aby nedocházelo k přeskakování během šroubování a design našich vrtáků optimalizujeme pro akumulátorové stroje tak, abyste na jedno nabití vyvrtali co největší množství děr.

Kromě vrtáků a bitů nabízíme i stupňovité, ploché a Auger vrtáky nebo vykružovací korunky s karbidovými hroty, které životností hravě překonají klasické bimetalové korunky. Čas na příklep? Podívejte se na naši nabídku vrtáků do zdiva.

Potřebujete síťový stroj?

Rozumíme. Podívejte se na naši nabídku síťových strojů navržených pro každodenní šroubování a vrtání do kovů a dřeva.

Síťové vrtací šroubováky

Snižte vaše náklady za stroje

Služba Fleet Management pokryje veškeré vaše náklady za stroje v jednom měsíčním poplatku. Vyhněte se počátečním nákladům za nákup strojů a nakupujte jen stroje, které skutečně potřebujete.

Více o službě Fleet Management
Pokračovat s přihlášením