Pracovník zákaznického servisu se sluchátky

Kontakty a prodejní kanály

Kde nakupovat a jak nás kontaktovat

Obchodní poradci

Naši specializovaní obchodní poradci s vámi a vaším týmem spolupracují přímo na stavbě a pomáhají vám zvolit správné řešení pro váš projekt. Zjistěte více o nejnovějších inovacích produktů a služeb Hilti a požádejte svého obchodního poradce Hilti o více informací nebo ukázku přímo na stavbě.

Kontaktujte nás

Webové stránky Hilti

Na našich stránkách můžete nakoupit všechny produkty Hilti online 24 hodin denně 7 dní v týdnu, ať už jste v kanceláři nebo na stavbě – vše z vašeho telefonu, počítače nebo tabletu. Součástí stránek je i množství návodů a technických dokumentů, včetně rozsáhlé technické knihovny obsahující objekty BIM/CAD.

Zaregistrovat se / Přihlásit se Návody a časté otázky

Zákaznická linka

Tým zákaznické linky Hilti je tu, aby vám pomohl víc, než jen s pouhým objednáním. Členové týmu zákaznické linky znají naše produkty, software a služby do detailu a vždy dokážou navrhnout to správné řešení pro váš projekt.

Kontaktujte nás - 800 11 55 99

Hilti store

Prodejny Hilti jsou mnohem víc než jen výstavní a prodejní místa produktů Hilti. Naše prodejní týmy vám poradí, které produkty nebo stroje nejvíce odpovídají vašim potřebám. Jsme připraveni vám vše na místě vysvětlit a názorně předvést. 

Najít nejbližší prodejnu

Stavebniny DEK

Vybraný sortiment Hilti můžete zakoupit také na pobočkách Stavebnin DEK. Navíc nakupujete za námi doporučené ceny, na které jste již zvyklí. Takto máte produkty Hilti dostupné přesně tam, kde je zrovna potřebujete.

Partnerské půjčovny

Na pobočkách partnerských půjčoven si můžete zapůjčit nejvhodnější stroj pro vaši aplikaci, který vám pomůže vybrat zkušený a proškolený personál.

Zobrazit partnerské půjčovny

Sdílet