Hillti Online

Objevte výhody Hilti účtu

Přemýšlíte o vytvoření účtu na Hilti.cz? Neváhejte!

  • Zobrazte si ceny pro vaši firmu.
  • Využívejte nákupní seznamy a nedávno zakoupené položky.
  • Vyřiďte si opravu online pomocí několika kliknutí.
  • Mějte kontrolu nad objednávkami, fakturami a strojovým parkem.

To ovšem zdaleka není vše! Více výhod naleznete níže.

Výhody účtu Hilti

Ikona vrtačky

Spravujte svůj strojový park

Ze svého účtu máte přístup k seznamu strojů, které jste si u nás zakoupili nebo které máte ve Fleet Managementu. Informace o strojích je možné filtrovat nebo případně stáhnout například pro účely inventury. Vždy tak budete mít přehled o produktech Hilti ze svého strojového parku.

ikona opravy

Oprava strojů online

Pomocí účtu Hilti můžete požádat o opravu stroje. Stačí pár kliknutí a my si ho přijedeme vyzvednout z vaší stavby. Stroj opravíme a dovezeme zpět přímo tam, kam potřebujete. Není nic jednoduššího!

Ikona peněz

Ceny šité na míru

Po přihlášení budete moci okamžitě uvidíte ceny nastavené pro vaši firmu. Jednoduše vyplňte formulář s údaji o vaší společnosti a my se postaráme o zbytek!

Ikona košíku

Online objednávky

Setkání s obchodníkem nebo domlouvání nákupu požadnovaných artiklů není vždy to nejlepší řešení. Objednávejte stroje i jiný materiál kdykoliv a kdekoliv pouze s pomocí počítače nebo chytrého telefonu!

ikona notifikace

Buďte vždy v obraze

Po přihlášení můžete spravovat své GDPR souhlasy a být tak vždy v obraze ohledně novinkek Hilti! Udělením souhlasu budete moci dostávat aktuality o plánovaných akcích a webinářích nebo uvedení nových produktů a služeb.

Spravovat odběry

Zaregistrujte se nyní a začněte využívat výhody spojené s účtem Hilti

Sdílet