Ask Hilti

Vzdělávací platforma Ask Hilti

Online inženýrská komunita zaměřená na kontinuální vzdělávání, odborné články, webináře a možnost se ptát a komentovat.

Pro aktivní používání této platformy (sledování webinářů, pokladání dotazů) je nutno být registrovaným uživatelem. Kdo již má účet na Hilti Online nebo jakýkoli Hilti software, je pravděpodobně registrován a může tak použít stejné přihlašovací jméno a heslo a začít využívat všech výhod této vzdělávací platformy.

Komunita inženýrů

Ptejte se

Zeptejte se expertů nebo kolegů z branže na téma, co vás zajímá. Zde v komunitě projektantů můžete také diskutovat nad aktuálním problémem. Ať už se jedná o návrh kotev, upevňovací techniky pro potrubí, požárních ucpávek nebo přímé montáže. Naši inženýři vás v tom nenechají.

Připojit se ke komunitě inženýrů
Hilti webinář

Vzdělávejte se

Máte možnost se vzdělávat pomocí webinářů a znát tak aktuální trendy ohledně nových produktů, řešení, softwarů a předpisů. Snažíme se připravit efektivně pro vás to nejzajímavější, jako je přehled legislativního rámce návrhu řešení, jakým způsobem využít software a které produkty jsou na co vhodné. Také připravujeme krátká videa formou Jak na ...

Zobrazit webináře
Odborné články

Odborné články

V této části máte možnost si přečíst zajímavé články, ať už ohledně novinek nebo zajímavých zkušeností našich inženýrů z praxe. Také komentujeme nejnovější trendy v legislativě ohledně návrhu kotev, upevňovací techniky a požárních ucpávek.

Otevřít nejnovější články

Sdílet