Diamantové vrtačky

Ukažte mi diamantové vrtací stroje – ruční i stojanové, za sucha i s vodním výplachem – pro všechna jádrová vrtání do betonu a zdiva.

Ukažte mi diamantové vrtací stroje – ruční i stojanové, za sucha i s vodním výplachem – pro všechna jádrová vrtání do betonu a zdiva.
Diamantový jádrový vrtací stroj DD 30-W Kompaktní, lehký diamantový jádrový vrtací stroj pro mokré ruční jádrové vrtání otvorů pro kotvy k těžkému kotvení a výztuže v rozsahu průměrů 8–35 mm (5/16 – 1-3/8")
Diamantový jádrový vrtací stroj DD 120 Mimořádně kompaktní, lehký a mobilní diamantový jádrový vrtací stroj pro jádrové vrtání do betonu ve stojanové verzi rozsahu průměrů 16-162 mm (5/8 - 6-3/8")
Diamantový jádrový vrtací stroj DD 350-CA Masivní diamantový vrtací systém s vysokofrekvenčním motorem a automatickým posuvem do vrtu pro stojanové jádrové vrtání o středních a velkých průměrech do 500 mm
Diamantový jádrový vrtací stroj DD 500-CA 3fázový masivní diamantový vrtací systém s vysokofrekvenčním motorem a automatickým posuvem do vrtu pro stojanové jádrové vrtání o středních a velkých průměrech do 600 mm
Zpět na produkty ()
Porovnat
Produkty ()
Pracovník na stavbě obsluhující diamantovou jádrovou vrtačku

Jádrové vrtání jednoduše

Jádrové vrtání nikdy nebylo tak snadné. Jeden pracovník zvládne vrtání betonu bez problému celý den

K největším výzvám spojeným s diamantovým vrtáním patří obsluha stroje, zajištění dodávky vody a snaha o snížení celkových nákladů. S pomocí Hilti produktů, ekonomických a technických řešení se všechny tyto úkoly stanou snadnější než kdykoliv předním a vaše práce tím pádem daleko efektivnější.

Navíc díky propojení systému řízení vody WMS 100 (recyklátor) s diamantovým vrtací systém DD 150-U přes Bluetooth® může být celý systém řízen a monitorován pomocí displeje na vrtacím stroji.

Hilti řešení jádrového vrtání

Jednoduchost zaručena

Na první pohled se diamantové vrtání může zdát velmi složité. Zahrnuje nalezení zdroje vody a jeho přívod do místa odběru pro jádrové vrtání, řízení průtoku vody, upnutí vrtací korunky a úklid kalu po vrtání.

Naše řešení je navrženo tak, aby zjednodušilo všechny výše zmíněné kroky. Můžete snadno namontovat vrtací stroj do správné pozice, ukotvit jej a nasadit potřebnou vrtací korunku. V kombinaci s naším WMS -systémem řízení vody je o zásobování vrtu vodou a zachycení kalu z vrtu postaráno. Chytré propojení DD 150-U a WMS 100 výrazně navýší počet děr, které můžete vyvrtat na jedno naplnění nádrže a maximalizuje životnost filtru.

Na displeji vrtacího stroje DD 150-U budete okamžitě informováni o jakékoli změně stavu vody v systému. Nemusíte řešit, zda nechybí filtrační vak a neustále mít na paměti hladinu vody v recyklátoru. S Hilti je diamantové vrtání skutečně hračka.

1/ Ukotvení diamantového stojanu a připevnění vrtacího stroje

Upevněte jádrovou vrtačku na místo, kde potřebujete vrtat, umístěte sběrací kroužek kalu z vrtu a připojte hadici DD-WMS 100. To vám zaručí vrtání téměř bez rozstřiku vody z vrtu! S naším rychloupínacím sklíčidlem můžete začít vrtat téměř okamžitě. DD-WMS 100 může být naplněn až 15 litry vody a snadno dopraven na pracoviště. Filtrační systém čistí a recykluje při vrtání vodu z 15 litrové nádrže, což nahrazuje standardně spotřebovaných 100 litrů vody. Už nepotřebujete dlouhé hadice na přívod vody, velké barely či nádrže s vodou.

2/ Propojení diamantového vrtacího systému pomocí Bluetooth®

Propojení pomocí Bluetooth® mezi DD-WMS 100 a DD 150-U  indikuje stav filtru a hladinu vody ve WMS. Okamžitě víte, zda vám filtr chybí, je-li málo nebo  hodně vody. Propojení Bluetooth® zvyšuje kapacitu nádrže na vodu i životnost filtru.

3/ Vrtání po celý cen

Když jsou jádrová vrtačka a systém recyklace vody propojeny (pomocí  Bluetooth®), čerpadlo recyklátoru běží pouze tehdy, pokud běží motor vrtačky. Nyní, když je všechno nastaveno, můžete vrtat celý den bez nutnosti doplňování vody. Kromě toho vám sběrací kroužek vody z vrtu pomáhá udržovat vaše pracoviště v čistotě od prachu a postřiků, takže není třeba provádět pozdější čištění a úklid.

Jádrové vrtání z ruky do cihlové zdi

Podpora přímo na stavbě

Potřebujete pomoci se zaškolením obsluhy nového diamantového vrtacího systému?

Náši techničtí pracovníci jsou připraveni kdykoli přijet na místo stavby a pomoci s instalací, připojením zdroje vody a umístěním vakuové pumpy tak, abyste sami mohli ocenit výhody našeho řešení v praxi.

Ukážeme vám také, jak snadné je vyměnit vrtací moduly X-Change na jádrových korunkách, což vám ušetří spoustu času a peněz.

DD 150-U diamond dril

DD 150-U Diamantový jádrový vrtací stroj

Ať už vrtáte do betonu průchody pro potrubí a kabelové žlaby nebo do zdiva pro instalatérské, topenářské a klimatizační vedení, tento univerzální systém může vyvrtat otvory o průměru až 162 mm. Lze jej použít jak v ručním, tak i v stojanovém režimu vrtání.

Více informací
DD-WMS systém recyklace vody

DD-WMS 100 systém recyklace vody

Rychlost jde ruku v ruce s produktivitou. Díky našemu systému recyklace vody DD-WMS 100 můžete ušetřit spoustu času tak, že nádrž naplníte vodou pouze jednou při zahájení vrtání.

Více informací
Výměnný barel X

Jádrové korunky

Vyměnitelné moduly X-change lze z barelu snadno sejmout a vyměnit. A to i když se zasekne ve vrtaném materiálu.

Více informací
Vakuová pumpa DD VP-U

Vakuová pumpa DD VP-U

Při vrtání s upevněním stojanu pomocí vývěvy není nutné soupravu kotvit. Jednoduše najděte nejvhodnější místo a můžete začít!

Více informací

Značka a logo Bluetooth® jsou registrované ochranné známky vlastněné společností Bluetooth SIG, Inc. a jakékoli jejich použití  společností Hilti Group podléhá licenci. Ostatní ochranné známky a obchodní názvy jsou ochranné známky příslušných vlastníků.

Pokračovat s přihlášením