Diamantové jádrové vrtací stroje

Zjistěte, jak jsou naše diamantové jádrové stroje navrženy pro vysokou produktivitu při ručním i stojanovém, lehkém i těžkém vrtání za sucha i s vodním výplachem.

Pracovník na stavbě obsluhující diamantovou jádrovou vrtačku

Jádrové vrtání jednoduše

Jádrové vrtání nikdy nebylo tak snadné. Jeden pracovník zvládne vrtání betonu bez problému celý den

K největším výzvám spojeným s diamantovým vrtáním patří obsluha stroje, zajištění dodávky vody a snaha o snížení celkových nákladů. S pomocí Hilti produktů, ekonomických a technických řešení se všechny tyto úkoly stanou snadnější než kdykoliv předním a vaše práce tím pádem daleko efektivnější.

Navíc díky propojení systému řízení vody WMS 100 (recyklátor) s diamantovým vrtací systém DD 150-U přes Bluetooth® může být celý systém řízen a monitorován pomocí displeje na vrtacím stroji.

Hilti řešení jádrového vrtání

Jednoduchost zaručena

Na první pohled se diamantové vrtání může zdát velmi složité. Zahrnuje nalezení zdroje vody a jeho přívod do místa odběru pro jádrové vrtání, řízení průtoku vody, upnutí vrtací korunky a úklid kalu po vrtání.

Naše řešení je navrženo tak, aby zjednodušilo všechny výše zmíněné kroky. Můžete snadno namontovat vrtací stroj do správné pozice, ukotvit jej a nasadit potřebnou vrtací korunku. V kombinaci s naším WMS -systémem řízení vody je o zásobování vrtu vodou a zachycení kalu z vrtu postaráno. Chytré propojení DD 150-U a WMS 100 výrazně navýší počet děr, které můžete vyvrtat na jedno naplnění nádrže a maximalizuje životnost filtru.

Na displeji vrtacího stroje DD 150-U budete okamžitě informováni o jakékoli změně stavu vody v systému. Nemusíte řešit, zda nechybí filtrační vak a neustále mít na paměti hladinu vody v recyklátoru. S Hilti je diamantové vrtání skutečně hračka.

1/ Ukotvení diamantového stojanu a připevnění vrtacího stroje

Upevněte jádrovou vrtačku na místo, kde potřebujete vrtat, umístěte sběrací kroužek kalu z vrtu a připojte hadici DD-WMS 100. To vám zaručí vrtání téměř bez rozstřiku vody z vrtu! S naším rychloupínacím sklíčidlem můžete začít vrtat téměř okamžitě. DD-WMS 100 může být naplněn až 15 litry vody a snadno dopraven na pracoviště. Filtrační systém čistí a recykluje při vrtání vodu z 15 litrové nádrže, což nahrazuje standardně spotřebovaných 100 litrů vody. Už nepotřebujete dlouhé hadice na přívod vody, velké barely či nádrže s vodou.

2/ Propojení diamantového vrtacího systému pomocí Bluetooth®

Propojení pomocí Bluetooth® mezi DD-WMS 100 a DD 150-U  indikuje stav filtru a hladinu vody ve WMS. Okamžitě víte, zda vám filtr chybí, je-li málo nebo  hodně vody. Propojení Bluetooth® zvyšuje kapacitu nádrže na vodu i životnost filtru.

3/ Vrtání po celý cen

Když jsou jádrová vrtačka a systém recyklace vody propojeny (pomocí  Bluetooth®), čerpadlo recyklátoru běží pouze tehdy, pokud běží motor vrtačky. Nyní, když je všechno nastaveno, můžete vrtat celý den bez nutnosti doplňování vody. Kromě toho vám sběrací kroužek vody z vrtu pomáhá udržovat vaše pracoviště v čistotě od prachu a postřiků, takže není třeba provádět pozdější čištění a úklid.

Jádrové vrtání z ruky do cihlové zdi

Podpora přímo na stavbě

Potřebujete pomoci se zaškolením obsluhy nového diamantového vrtacího systému?

Náši techničtí pracovníci jsou připraveni kdykoli přijet na místo stavby a pomoci s instalací, připojením zdroje vody a umístěním vakuové pumpy tak, abyste sami mohli ocenit výhody našeho řešení v praxi.

Ukážeme vám také, jak snadné je vyměnit vrtací moduly X-Change na jádrových korunkách, což vám ušetří spoustu času a peněz.

DD 150-U diamond dril

DD 150-U Diamantový jádrový vrtací stroj

Ať už vrtáte do betonu průchody pro potrubí a kabelové žlaby nebo do zdiva pro instalatérské, topenářské a klimatizační vedení, tento univerzální systém může vyvrtat otvory o průměru až 162 mm. Lze jej použít jak v ručním, tak i v stojanovém režimu vrtání.

Více informací
DD-WMS systém recyklace vody

DD-WMS 100 systém recyklace vody

Rychlost jde ruku v ruce s produktivitou. Díky našemu systému recyklace vody DD-WMS 100 můžete ušetřit spoustu času tak, že nádrž naplníte vodou pouze jednou při zahájení vrtání.

Více informací
Výměnný barel X

Jádrové korunky

Vyměnitelné moduly X-change lze z barelu snadno sejmout a vyměnit. A to i když se zasekne ve vrtaném materiálu.

Více informací
Vakuová pumpa DD VP-U

Vakuová pumpa DD VP-U

Při vrtání s upevněním stojanu pomocí vývěvy není nutné soupravu kotvit. Jednoduše najděte nejvhodnější místo a můžete začít!

Více informací

Značka a logo Bluetooth® jsou registrované ochranné známky vlastněné společností Bluetooth SIG, Inc. a jakékoli jejich použití  společností Hilti Group podléhá licenci. Ostatní ochranné známky a obchodní názvy jsou ochranné známky příslušných vlastníků.