Akumulátorové přístroje pro přímou montáž

Ukažte mi akumulátorové nářadí pro přímou montáž do sádrokartonů a pro instalace mechanických, elektroinstalačních a vodoinstalačních prvků.

Ukažte mi akumulátorové nářadí pro přímou montáž do sádrokartonů a pro instalace mechanických, elektroinstalačních a vodoinstalačních prvků.
Zpět na produkty ()
Porovnat
Produkty ()
BX 3 akumulátorový vsazovací přístroj

Inovace v přímé montáži elektro a jiných instalací

Rychlejší, pohodlnější a spolehlivější řešení v porovnání s alternativními metodami

V porovnání s jinými metodami vám přímá montáž umožňuje dokončit vaši práci rychleji a doslova jediným stiskem tlačítka. Jednoduše a pohodlně zvládnete široký záběr různých instalačních prací. A co víc, budete pracovat se zanedbatelným množstvím prachu, minimálními vibracemi a velmi nízkou úrovní hluku. Díky tomu zvládnete dokončit více práce za kratší čas.

Proč zvolit přímou montáž?

 • Produktivita: žádné vrtání a jeden upevněný bod máte hotový v pár vteřinách
 • Bez kabelu: žádné zakopávání o kabely a hledání zásuvky, pracujte pohodlně kdekoliv a za jakéhokoli počasí
 • Bezpečnost při práci: nízký hluk, vibrace a téměř žádný prach
 • Odolnost: nárazuvzdorné nářadí, které obstojí i v těch nejtvrších podmínkách
 • Všestrannost: široká nabídka hřebů a příchytek pro nejrůznější použití

Která metoda je pro vás ta pravá?

Baterií poháněné vsazovací stroje (BX) nepotřebují kromě akumulátoru žádná hnací média (plyn nebo nábojky) a jsou tak kompatibilní s Hilti 22V platformou bezdrátových strojů.

Baterií poháněné vsazovací stroje (BX)

Nepotřebují kromě akumulátoru žádná hnací média (plyn nebo nábojky) a jsou tak kompatibilní s Hilti 22V platformou bezdrátových strojů. To znamená, že zvládnete až 500 upevnění na jedno nabití  stejné baterie (příklad s 3.0 Ah baterií), jakou už dnes používáte pro ostatní Hilti 22V nářadí.

Používání stroje je navíc zcela jednoduché - zasuňte baterii, vložte hřeby a můžete začít. Díky čistě mechanickému principu vsazování nedochází ve stroji ke spalování hnacího média a není tak třeba čištení - stroj je prakticky bezúdržbový.

Dálší výhodou tohoto aku stroje je možnost provádět montáž i v prostředí s omezením hluku, například v nemocnicích, při rekonstrukcích za provozu, práci v noci, a podobně.

Více informací o stoji řady BX
Prachem poháněné vsazovací stroje (DX) je vhodný pro náročné elektro a jiné montáže

Prachem poháněné vsazovací stroje (DX)

Po více než 65 let Hilti udává krok v přímé montáží - metodě vsazení hřebu do oceli nebo betonu. Úzkou spoluprácí s našimi zákazníky a naslouchání jejich zkušenostem přímo na stavbě nám umožnilo vyvinout všestranná řešení pro i ty nejnáročnější návrhy.

Velmi tvrdý beton? Není problém...
Velká kotevní hloubka? Zvládneme...
Špatně přístupná místa? Úzké stroje s výborným dosahem...

Pro upevňování nad hlavou pro Vás máme prodlužovací nástavec, díky kterému můžete pracovat bez žebříku nebo zdvihacích plošin. Nezdržujete se tedy s přemýšlením o pravidlech práce ve výškách a buďte o to produktivnější.

Více informací o řadě DX

Maximální všestrannost!

Chápeme, že na stavbě řešíte upevňování velmi různorodých instalací.

Cokoliv se chystáte připevnit - potrubí, kabelové trasy, chráničky a lišty, do stropu nebo stěny, do oceli nebo betonu - vždy pro vás máme odpovídající produkt.

Široká nabídka rychlých, pohodlných a praktických řešení uspokojí prakticky každého. 

ETA a CE certifikaci

Maximální jistota!

Maximální spolehlivost!

Hilti BX 3 platforma pro elektromontáže má Evropské Technické Posouzení (ETA). Toto externí posouzení parametrů dokazuje spolehlivost celého systému.

Stejně jako posouzení širokého portfolia hřebů a příchytek toto posouzení zahrnuje i náročné podmínky jako:

 • Trhlinový beton
 • Minimální životnost 50 let
 • Minimální hloubku vsazení 11 mm
Když upevňujete kabelové trasy, Hilti nabízí systémové řešení přesně dle požadavků i na požární odolnost

Maximální bezpečnost - i při požáru!

Pro upevňování kabelových tras nabízíme systémové řešení přesně dle požadavků (včetně požadavků na požární odolnost):

 • Standardní trasy: plastové materiály (bez silikonu a halogenů) pro běžné kabelové trasy bez požadované požární odolnosti
 • Trasy s požadavkem na zpomalovače hoření: samozhášivé plastové příchytky, které hoří při kontaktu s ohněm, ale kapající materiál dále nešíří požár
 • Požární trasy: systémové řešení pro kabelové trasy s funkční integritou. Normové i nenormové kabelové trasy  schválené dle regionálních požadavků.

Nejpoužívanější typy kabelů jsou certifikovány - rádi vám pomůžeme s výběrem. Pro podrobnosti se obraťte na svého technického poradce Hilti.

Pokračovat s přihlášením