Akumulátorové připevňovací stroje

Seznamte se s nejrychlejším a nejčistším nářadím Hilti, které je určeno pro montáž technického zařízení budov a sádrokartonových profilů, včetně toho, jak akumulátory Nuron přispívají k dalšímu zvýšení efektivity práce s elektrickým utahovacím nářadím

Seznamte se s nejrychlejším a nejčistším nářadím Hilti, které je určeno pro montáž technického zařízení budov a sádrokartonových profilů, včetně toho, jak akumulátory Nuron přispívají k dalšímu zvýšení efektivity práce s elektrickým utahovacím nářadím
Zpět na produkty ()
Porovnat
Produkty ()
Kotvení sádrokartonářského profilu pomocí přímé montáže

Bez plynu a bez vrtání

Tiché a efektivní kotvení pomocí vsazovacích akumulátorových strojů Hilti

Hledáte alternativu k plynovým vsazovacím strojům nebo klasickým kotvám a vrtání otvorů? Akumulátorové vsazovací přístroje jsou tišší, rychlejší, úspornější a lépe se s nimi manipuluje. A co je nejdůležitější - svým výkonem naplní všechna vaše očekávání.

S nejnovější akumulátorovou platformou Nuron získáte nekompromisní výkon, komfort a chytré funkce, které vám pomohou vyhnout se prostojům na pracovišti.

Přejděte na akumulátorové vsazovací přístroje

Ikona stoupající šipky

Výkon bez kompromisu

Naše stroje jsou navrženy pro rychlé, kvalitní a spolehlivé upevňování do betonu, oceli a některých typů pevného zdiva. Vyhněte se zbytečnému vrtání a zdlouhavému osazování kotev.

Ikona helmy

Už žádný plyn

Eliminujte náklady za plynové kartuše a jejich složité skladování a likvidaci. Akumulátorový stroj BX 3 je tišší, má nižší zpětný ráz a je méně náročný na čištění a údržbu. 

Ikona akumulátoru

Jedna platforma

Naše upevňovací stroje fungují s vašimi stávajícími 22V akumulátory a nabíječkami. Pro ještě větší výdrž díky kompaktním a revolučním akumulátorům je tu naše nová platforma Nuron.

Kotvení dřevěného vedení do betonu pomocí BX 3

Stroj pro každého

Akumulátorové vsazovací přístroje pro dokončovací práce v interiéru a elektroinstalace

Ať už trávíte celý den upevňováním kabelů nebo instalací kilometrů sádrokartonových profilů, naše akumulátorové vsazovací stroje vám pomohou pracovat efektivněji a pohodlněji. Oproti plynem poháněným strojům je BX 3 rychlejší a tišší a produkuje méně prachu a vibrací než klasické vrtání.

Na rozdíl od některých plynem poháněných strojů nevyžadují akumulátorové vsazovací přístroje speciální školení ani povolení, takže se můžete ihned pustit do práce.

Pracovník kontroluje stav stroje pomocí aplikace v telefonu

Rychlé a bezproblémové kotvení

Praktické funkce pro vyšší výkonnost

Žádný plyn, žádný problém. Akumulátorové hřebíkovačky používají výkonný mechanický pohon, který hravě udrží krok s vaším pracovním tempem a zároveň zaručí konzistentní kvalitu osazení. Další výhodou akumulátorových strojů je minimální zpětný ráz a menší šance zaseknutí hřebíku v hlavni.

Jednoduchý mechanismus nabíjení zásobníku a nový indikátor pro doplnění hřebů vám ještě o něco více usnadní práci. Díky chytrým funkcím a technologii Bluetooth se na pár kliknutí ve vašem telefonu dostanete k informacím ohledně stavu nářadí, statistikám používání a informacím o opravách. Potřebnou údržbu tak můžete řešit ještě dříve, než se dostane stroj na stavbu.

BX 3-22 vsazovací přístroj

Kotvěte celý den

BX 3-22: Už jste připraveni vyměnit plyn za akumulátor?

Akumulátorový vsazovací přístroj BX 3-22 přináší ještě vyšší rychlost a výdrž než dříve. Ať už kotvíte do betonu nebo oceli, na jedno nabití můžete vsadit až 850 hřebů.

Součástí univerzální 22V platformy Nuron je kompaktní, vysoce výkonný akumulátor vhodný pro práci nad hlavou. Pracujte s menšími prostoji a optimalizujte svůj strojový park díky pokročilé diagnostice stavu akumulátoru a chytrým cloudovým funkcím.

Kotvení do stropu pomocí přímé montáže

Kotvení bez kompromisu

Trhem prověřené hřeby a kotevní prvky

Pro akumulátorové vsazovací stroje jsme vyvinuli speciální galvanicky pozinkované hřeby, které jsou vynikajícím řešením pro každodenní upevňování sádrokartonových profilů a prvků, jako jsou kabelové spony, příchytky na žlaby a stropní závěsy do betonu, plného zdiva a oceli.

Při použití technologie BT můžete využít naše závitové čepy pro připevňování roštů k ocelovým konstrukcím, elektrické pospojování a zemnění a dočasné spoje bez poškození povrchové úpravy a nutnosti sváření.

Potřebujete prachem poháněný stroj?

Rozumíme. Naše prachem poháněné přístroje mají potřebný výkon pro upevňování i k velmi pevnému betonu, ať už je zadání jakékoliv. 

Prachem poháněné přístroje pro přímou montáž

Více komfortu při práci

Přímá montáž často znamená intenzivní, fyzicky náročnou a únavnou práci nad hlavou. Náš pasivní exoskeleton EXO-O1 oddálí svalovou únavu a zvýší tak vaši výkonnost. 

Exoskeleton pro práce nad hlavou
Pokračovat s přihlášením