Technická literatura pro montážní systémy

 • Katalog pro projektanty

  Katalog pro projektanty - montážní systémy

  Katalog technických aplikací, produktů a služeb pro projektanty – montážní systémy

  Stáhnout zde
  Katalog montážních systémů

  Katalog montážních systémů

  Katalog montážních systémů. Technická data, návrhové tabulky, produktové portfolio montážních systémů MM, MQ, MI, MIQ. VZT, SHZ a elektro příslušenství.

  Otevřít katalog
  Manuál tepelné roztažnosti

  Typizované závěsy a konstrukce pro uložení rozvodů topení

  Postupy navrhování, výběru a montáže konstrukcí pro uložení rozvodů topení. Počítání dilatací, rozmístění kluzných uložení a pevných bodů na potrubní trase. Výkresy a kusovníky typizovaných konstrukcí pro uložení dilatujících potrubí.

  Stáhnout zde (anglicky)
  Hilti návrh aplikaci spojených s potrubními rozvody

  Typizované závěsy a konstrukce pro uložení rozvodů ZTI

  Postupy navrhování, výběru a montáže konstrukcí pro uložení rozvodů ZTI. Výpočet zatížení na jeden závěs/konstrukci. Výkresy a kusovníky typizovaných konstrukcí pro uložení potrubí.

  Stáhnout zde (anglicky)

  Typizované závěsy a konstrukce pro uložení rozvodů VZT

  Postupy navrhování, výběru a montáže konstrukcí pro uložení rozvodů VZT. Výpočet zatížení na jeden závěs/konstrukci. Výkresy a kusovníky typizovaných konstrukcí pro uložení VZT potrubí.

  Stáhnout zde (anglicky)

  Typizované závěsy a konstrukce z MM montážního systému

  Technická brožura vzorových závěsů a konstrukcí z MM lehkého montážního systému. Výkresy a kusovníky typických, nejčastěji používaných závěsů a konstrukcí pro uložení potrubí.

  Stáhnout zde (anglicky)

  Typizované závěsy a konstrukce z MQ montážního systému

  Technická brožura vzorových závěsů a konstrukcí z MQ montážního systému. Výkresy a kusovníky typických, nejčastěji používaných závěsů a konstrukcí pro uložení potrubí.

  Stáhnout zde (anglicky)

  Typizované závěsy a konstrukce z MIQ montážního systému

  Technická brožura vzorových konstrukcí z MIQ těžkého montážního systému. Výkresy a kusovníky typických, nejčastěji používaných konstrukcí pro uložení potrubí.

  Stáhnout zde (anglicky)

  Typizované závěsy a konstrukce z těžkých montážních systémů

  Technická brožura vzorových konstrukcí z MI a MIQ těžkých montážních systémů. Výkresy a kusovníky typických, nejčastěji používaných konstrukcí jako jsou závěsy kotvené do stropu, závěsy uchycené do ocelových nosných konstrukcí, prostorové rámy kotvené do podlahy, zdvojené podlahy, plošiny a mezistěny ve výtahových šachtách.

  Stáhnout zde (anglicky)
  Hilti návrh požární odolnosti

  Požární odolnost Hilti montážních systémů

  Technická brožura pro návrh konstrukcí z Hilti montážních systémů na účinky požáru. Přehled montážních systémů testovaných na požární odolnost. Typizované konstrukce s požární odolností. Požární odolnost jednotlivých prvků montážních systémů.

  Stáhnout zde (anglicky)

  Typizované závěsy a konstrukce z montážních systémů s požární odolností

  Technická brožura vzorových závěsů a konstrukcí s požární odolností. Tabulky zatížení požárně odolných závěsů pro potrubí a VZT.

  Stáhnout zde (anglicky)

  Koroze a její vliv na kotevní systémy

  Technický manuál obsahující informace o typech korozí a vhodnosti použití rozdílných povrchových úprav. Vliv rozdílných korozivních prostředí na kotevní elementy, prvky montážních systémů a prvky přímé montáže.

  Stáhnout zde (anglicky)
  Hilti seizmický návrh

  Závěsy a konstrukce z montážních systémů odolné vůči zemětřesení

  Technický manuál pro navrhování konstrukcí z montážních systémů s odolností vůči seismickému zatížení. Detaily jednoduchých i rámových konstrukcí odolných vůči zemětřesení. Zátěžové tabulky, technické listy prvků vhodných pro seismicky zatěžované konstrukce. Montážní návody.

  Stáhnout zde (anglicky)

  Technická knihovna

  Naše technická knihovna Hilti obsahuje technické údaje a dokumenty, které vám pomohou s vaším stavebním projektem. Součástí jsou produktové brožury, schvalovací a kontrolní dokumentace a pokyny pro použití.

  Více informací

Sdílet