Systém recyklace vody

Ukažte mi systémy recyklace vody navržené pro plnou vodní soběstačnost se snadnou likvidací kalu při jádrovém vrtání do betonu a zdiva.

Ukažte mi systémy recyklace vody navržené pro plnou vodní soběstačnost se snadnou likvidací kalu při jádrovém vrtání do betonu a zdiva.
Systém recyklace vody DD-WMS 100 Přístroj na přívod chladicí vody a pro zachycování a filtraci odpadní vody pro použití se systémy diamantového vrtání
Zpět na produkty ()
Porovnat
Produkty ()
Hilti DD-WMS 100 Water Management System

Recyklace vody z vrtu a čisté pracoviště

Nový způsob dia vrtání se systémem recyklace vody Hilti DD-WMS 100

Víme, že diamantové vrtání zahrnuje mnoho časově náročných opakovaných postupů, z nichž skutečný proces vrtání může být tím jedním z nejkratších. Udržování staveniště v čistotě a udržovat stálý přísun vody často zabere mnohem více času a rapidně snižuje produktivitu.

S naším novým systémem recyklace vody DD-WMS 100 se tyto nudné úkoly stanou minulostí.

Jeden celý den vodní autonomie

Vše, co musíte udělat, je naplnit nádrž recyklátoru vodou a vložit filtrační sáček. Voda se recykluje až 7 krát, to je ekvivalentní asi stem litrům kontinuálního zásobování vodou. Velká kola a pohodlné rukojeti usnadňují transport DD-WMS 100 po staveništi.

Hilti DD-100 WMS filtrační vak

Čisté vrtání a pohodlná likvidace kalů

Diamantové vrtání již není špinavá práce!

Prach a kal z vrtů často vedou ke ztrátám efektivní pracovní doby strávené na vyčištění systému a staveniště. Díky naší nabídce systému recyklace vody pro diamantové vrtačky, vám můžeme pomoci ušetřit čas a peníze.

Jakmile je filtrační vak  plný a sací výkon začne klesat, je to velmi snadné se zbavit kalu z vrtu díky jednorázovým filtračním sáčkům. Jednoduše filtr vyjmeme a odhodíme do odpadu. Jako bychom odhodili přes 100 litrů kalné vody z vrtů!

DD-WMS 100 je kompatibilní se všemi Hilti i jinými diamantovými vrtačkami.

Proces filtrace a recyklace vody

Proces filtrace a recyklace vody

Patentované vícevrstvé filtrační vaky z DD-WMS 100 jsou speciálně navrženy pro sběr kalů z vrtu. Sběr suspenze dosáhne maximální kapacity v průběhu filtračního procesu díky efektivnímu využití povrchu filtru. Náš systém recyklace má tři provozní režimy: Režim recyklace, vysávání a přívod vody.

Pokračovat s přihlášením