Akumulátorové vysavače vhodné na stavby

Revoluční koncepce akumulátorů Nuron znamená, že nyní můžete přejít k používání akumulátorového nářadí, aniž by to bylo na úkor sacího výkonu: zde naleznete všechny akumulátorové vysavače i vysavače pro přenášení na zádech

Revoluční koncepce akumulátorů Nuron znamená, že nyní můžete přejít k používání akumulátorového nářadí, aniž by to bylo na úkor sacího výkonu: zde naleznete všechny akumulátorové vysavače i vysavače pro přenášení na zádech Více informací: Selektor vaků a filtrů pro vysavače
Akumulátorový vysavač VC 10L-22 Vysoce výkonný akumulátorový vysavač pro použití za sucha/mokra s volitelným zádovým nosičem, pro čisté vysávání v okolí stavenišť – třída L (platforma baterie Nuron)
Akumulátorový odsávač prachu VC 10M-22 Vysoce výkonný akumulátorový vysavač na mokrý i suchý prach, volitelně jako zádový vysavač, pro odsávání prachu z nářadí, k použití též s dutými vrtáky třídy M (platforma akumulátoru Nuron)
Zpět na produkty ()
Porovnat
Produkty ()
Pracovník vrtá s vysavačem na zádech

Vysávejte bez kabelů

Přenosné vysavače pro rychlý úklid a odsávání prachu na pracovišti

Prachu se při práci nevyhnete. Můžete ale omezit jeho množství, a to bez ohledu na to, kde pracujete. Naše akumulátorové vysavače vám zajistí čistší, bezpečnější a efektivnější pracoviště v souladu s hygienickými předpisy.

Díky výkonu a flexibilitě akumulátorové platformy Nuron můžete nyní vysávat za mokra i za sucha tam, kde není k dispozici elektřina ze sítě.

Akumulátorové vysavače pro mobilní úklid kdekoliv

Ikona helmy

Větší bezpečnost

Pro vrtání a řezání podle hygienických norem už nepotřebujete připojení do sítě - naše vysoce výkonné vysavače pracují na akumulátorové platformě Nuron.

Ikona stoupající šipky

Vyšší produktivita

Pracujte efektivněji a bez zbytečných přestávek. Naše akumulátorové vysavače vám pomohou zlepšit viditelnost na staveništi, ušetřit čas při úklidu a prodloužit životnost nářadí.

Ikona akumulátoru

Větší pohodlí

Ať už jej nosíte pomocí madla, popruhu nebo batohu, přenášení našich akumulátorových vysavačů je snadné. Navíc pracují s naší univerzální 22V akumulátorovou platformou Nuron.

Vrtání s vysavačem na zádech

Suché i mokré vysávání bez kabelu

VC 10: výkon Nuron akumulátorů pro maximální flexibilitu

Díky nízké hmotnosti, menší nádobě na prach a volitelným popruhům na záda je vysavač VC 10 tím nejmobilnějším vysavačem pro mokré i suché využití. Kvůli mobilitě ale nemusíte dělat žádné ústupky v oblasti výkonu. S akumulátory Nuron si vysavač VC 10 hravě poradí s každou výzvou, kterou před něj postavíte.

Pro ještě větší efektivitu práce je vysavač vybaven automatickým čištěním filtru, optimalizovaným výkonem pro maximální výdrž a cloudovou diagnostikou, která vám pomůže odhalit méně výkonné akumulátory, ještě než se dostanou na pracoviště.

Pracovník jde s aku vysavačem přes rameno

Žádné zásuvky? Žádný problém

Ukliďte si na pracovišti s našimi aku vysavači

Pro vysávání za sucha v místech, kde není elektřina, vám jistě přijde vhod kompaktní akumulátorový vysavač VC 5. S kapacitou nádoby 3,5 litru a popruhem přes rameno získáte šampiona v praktičnosti pro rychlý úklid na pracovišti.

V souladu s předpisy

Udržujte vaše pracoviště v čistotě a v souladu s hygienickými předpisy díky našim vysavačům a systémům pro odsávání prachu (DRS), které můžete využít při řezání, vrtání, sekání a dalších činnostech.

Více o systémech pro odsávání prachu

Potřebujete síťový vysavač?

Vysávejte velké množství stavebního prachu a kal z jádrového vrtání rychle a efektivně díky našim velkokapacitním síťovým vysasvačům.

Zobrazit síťové vysavače

Našim strojům věříme

Neočekáváme, že by naše stroje měly selhat. Pojud se to ale stane, jsme připraveni vám pomoci. Dvouleté období bez nákladů vám zajistí bezplatný servis na naše stroje. Zároveň poskytujeme 20letou záruku na výrobní vady a limity pro maximální cenu za opravu. 

Více o Hilti servisních službách
Pokračovat s přihlášením