Hilti

Benefity

Analýza a modelování skenů betonu v jediném programu

Plné zpracování hrubých dat do 3D modelů včetně 2D a 3D půdorysů nebo průřezů. S nástrojem PROFIS Detection Office můžete snadno vytvořit přesný 3D model skrytých objektů uvnitř betonové struktury. Software je připraven produkovat BIM, napomáhá tak efektivnímu, přesnému, cenově úspornému a spolehlivému projektovému plánování.

Jednodušší strukturální analýza využívající nástroje pro vizualizaci

PROFIS Detection Office podporuje překrytí dat ze tří snímačů: radar, EM a Ferroscan pro snadnou klasifikaci cílového objektu a kalibraci hloubky

Kompatibilní s oblíbenými programy BIM, CAD a s aplikací PROFIS Anchor

Podporuje export dat v různých formátech k použití v populárních aplikacích pro návrhy, jako jsou AutoCAD®, Trimble SketchUp® a další. Podporované exportní formáty zahrnují: DXF, COLLADA, PLY, X3D, BMP, JPG. Skeny X3D lze importovat do aplikace PROFIS Anchors pro návrh podpěr a patních desek bez kolizí.

Vyhněte se škodám při vrtání a řezání, a to ještě před zahájením prací na pracovišti

Skenované místo lze označit stavebními souřadnicemi a exportovat pro přesné umístění skenu v návrhových souborech či pozdější využití přímo na místě stavby.

Získejte veškeré informace pro tvorbu přesných nabídek a plánů

S těmi nejlepšími možnými informacemi o stavbě budete moci přesněji komunikovat a pořádat tendry. Snadno srozumitelné strukturální zprávy pomáhají vyhnout se neočekávanému předělávání a škodám při vrtání, jádrovém vrtání či řezání.

Snadné vytváření strukturálních hodnotících zpráv

Vyhodnocení a dokumentace podporující navrhování, rekonstrukce i rozšiřování stávajících staveb lze exportovat do formátů Microsoft Word®, PDF nebo HTML.

Technické údaje

Dokumenty a videa

Konzultace a podpora