Hilti ON!Track asset management

Hilti ON!Track: vstupte do světa digitalizace

Přehledná správa majetku na dosah ruky

Ve stavebnictví, průmyslu a energetice je mnoho prvků snižujících efektivitu a produktivitu práce. Ze zkušenosti víme, že neefektivní procesy, neplánované náklady a neproduktivní pracovní síla mohou tvořit až 25 % celkových nákladů na projekt. To může mít negativní dopad na vaše podnikání a zisky.

Máme pro vás řešení, jak tyto skryté náklady snížit nebo dokonce eliminovat – prvním krokem však je podívat se pod hladinu a rozpoznat je.

90 hodin

věnovaných hledání
V průměru 90 hodin měsíčně je stráveno hledáním vybavení na různých stavbách a pracovištích.

65 %

firem má potíže s přehledem
65 procent všech zákazníků má obtíže s udržováním přehledu o požadovaných certifikátech a termínech údržby.

200000

vyplýtvaných na ztracená zařízení
Průměrné každoroční výdaje na ztracená zařízení činí zhruba 200 000 Kč.

Co Hilti ON!Track umožňuje?

 • Evidence vybavení a materiálu

  Získejte odpověď na otázku: „Kde se nachází můj majetek?“ Nemusíte si pamatovat, kolik materiálu bylo odesláno na danou zakázku. Kdykoli, kdekoli a z jakéhokoli zařízení máte přehled nad svým vybavením.

  Chci více informací

  Termíny pro vrácení půjčeného majetku

  Nezapomenete vrátit půjčená zařízení – nářadí, lešení atd. Ať už svému kolegovi, nebo do půjčovny. Nevzniknou vám zbytečné náklady.

  Chci více informací

  Školení a certifikace vašich zaměstnanců a majetku

  Nemusíte si pamatovat, kdy bude třeba obnovit certifikáty a školení – Hilti ON!Track vám vše včas připomene.

  Chci více informací

  Hlídání zásob

  Neutratíte za zbytečné nákupy materiálu, který vám leží na skladě. Stav zásob zjistíte jedním kliknutím v aplikaci.

  Chci více informací

  Plánované údržby

  Nezapomenete na revize, údržby a kalibrace svého majetku. Informace o údržbách na jednom místě – spočítejte si rentabilitu opravy před provedením údržby.

  Chci více informací

  Plánování revizních zakázek

  Jsou velkou částí vaší práce údržby, servisy či revize majetku vašich zákazníků? Jednoduše plánujte svou práci a evidujte provedené údržby přímo v mobilní aplikaci.

  Chci více informací

  Reporting

  Nemusíte vytvářet složité reporty o spotřebě majetku. Přehledně evidujte převody včetně předávacích protokolů v Hilti ON!Track – automaticky generované reporty v excelu na dosah ruky. Získejte kontrolu nad náklady, které jste doposud neevidovali.

  Chci více informací

V čem mi ON!Track pomáhá?

Generální ředitel/CEO

Ušetřím peníze díky vyšší produktivitě, efektivnějším procesům a méně zbytečným nákupům. Můžu se tak soustředit na svou práci.

Projektový manažer

Dokončím projekt včas a dodržím plánovaný rozpočet. Nemusím nosit v hlavě certifikáty a jiné požadavky pro inspektory – spravuji je na jednom místě spolu s dalšími dokumenty o projektu.

Stavbyvedoucí

Mám vždy přehled o strojích na stavbě a vyhnu se tak prostojům a zpožděním, protože chlapi mají s čím dělat. Nezapomenu na datum vrácení vybavení z půjčovny, čímž snížím náklady.

Vedoucí skladu

Vím, na které stavbě mám stroje a kdo je za ně zodpovědný, takže nemusím složitě obvolávat party a stroje shánět. Nemusím si pamatovat, kdy je potřeba stroje poslat na údržbu nebo kalibraci.

Z čeho se naše řešení skládá?

Načítání

Jak to probíhá? Hilti ON!Track ve 4 krocích

Krok 1: Analýza současné situace

Víme, že pro firmy je přechod na nový systém správy majetku velkým rozhodnutím. Na začátku proto provedeme analýzu majetku a procesů ve vaší firmě. Ověříme, zda a jak lze zdigitalizovat právu majetku a spočítáme návratnost vaší investice.

Chci více informací

Krok 2: Nastavení řešení na míru vašemu fungování

Tým našich specialistů společně s vámi uzpůsobí účet ON!Track na míru fungování vaší společnosti. Pomůžeme vám nastavit software dle vašich požadavků.

Chci více informací

Krok 3: Implementace Hilti ON!Track

Tým implementačních specialistů pomůže označit váš majetek robustními štítky, které jsou vyvinuté speciálně pro použití ve stavebnictví a průmyslu. Poté budou informace o majetku nahrány do Vašeho účtu ON!Track.

Chci více informací

Krok 4: Školení uživatelů a následná péče

Vaše zaměstnance na místě proškolíme pro ovládání systému ON!Track tak, aby znali veškeré relevantní funkce webové a mobilní aplikace ON!Track a věděli, jak je nejefektivněji využívat. Samozřejmostí je plná podpora našich specialistů na telefonu.

Chci více informací

Co o ON!Tracku říkají naši zákazníci?

1 / 2
Přehledná správa majetku

Podívejte se, jak ON!Track pomáhá společnosti HŠ Beton přehledně spravovat majetek, půjčovné mezi stavbami a údržby. Pro další video klikněte na šipku vpravo.

2 / 2
Zvýšení produktivity

Podívejte se, jak ON!Track pomáhá společnosti Kostka stav produktivněji a přehledněji spravovat servisní zakázky a majetek.

Chcete více informací?
Důležité odkazy

Hilti fleet management

HILTI FLEET MANAGEMENT

Podívejte se, jak Hilti Fleet Management podporuje vaši firmu při správě nářadí.

Více informací
Hilti Servis

HILTI SERVIS

Hilti nabízí opravu a vyčištění nářadí Hilti do tří dnů, jinak bude oprava zdarma.

Více informací

Sdílet