Hilti ON!Track asset management

Hilti ON!Track: vstupte do světa digitalizace

Přehledná správa majetku na dosah ruky

Ve stavebnictví, průmyslu a energetice je mnoho prvků snižujících efektivitu a produktivitu práce. Ze zkušenosti víme, že neefektivní procesy, neplánované náklady a neproduktivní pracovní síla mohou tvořit až 25 % celkových nákladů na projekt. To může mít negativní dopad na vaše podnikání a zisky.

Máme pro vás řešení, jak tyto skryté náklady snížit nebo dokonce eliminovat – prvním krokem však je podívat se pod hladinu a rozpoznat je.

90 hodin

věnovaných hledání
V průměru 90 hodin měsíčně je stráveno hledáním vybavení na různých stavbách a pracovištích.

65 %

firem má potíže s přehledem
65 procent všech zákazníků má obtíže s udržováním přehledu o požadovaných certifikátech a termínech údržby.

200000

vyplýtvaných na ztracená zařízení
Průměrné každoroční výdaje na ztracená zařízení činí zhruba 200 000 Kč.

Co Hilti ON!Track umožňuje?

 • Evidence vybavení a materiálu

  Získejte odpověď na otázku: „Kde se nachází můj majetek?“ Nemusíte si pamatovat, kolik materiálu bylo odesláno na danou zakázku. Kdykoli, kdekoli a z jakéhokoli zařízení máte přehled nad svým vybavením.

  Chci více informací

  Termíny pro vrácení půjčeného majetku

  Nezapomenete vrátit půjčená zařízení – nářadí, lešení atd. Ať už svému kolegovi, nebo do půjčovny. Nevzniknou vám zbytečné náklady.

  Chci více informací

  Školení a certifikace vašich zaměstnanců a majetku

  Nemusíte si pamatovat, kdy bude třeba obnovit certifikáty a školení – Hilti ON!Track vám vše včas připomene.

  Chci více informací

  Hlídání zásob

  Neutratíte za zbytečné nákupy materiálu, který vám leží na skladě. Stav zásob zjistíte jedním kliknutím v aplikaci.

  Chci více informací

  Plánované údržby

  Nezapomenete na revize, údržby a kalibrace svého majetku. Informace o údržbách na jednom místě – spočítejte si rentabilitu opravy před provedením údržby.

  Chci více informací

  Plánování revizních zakázek

  Jsou velkou částí vaší práce údržby, servisy či revize majetku vašich zákazníků? Jednoduše plánujte svou práci a evidujte provedené údržby přímo v mobilní aplikaci.

  Chci více informací

  Reporting

  Nemusíte vytvářet složité reporty o spotřebě majetku. Přehledně evidujte převody včetně předávacích protokolů v Hilti ON!Track – automaticky generované reporty v excelu na dosah ruky. Získejte kontrolu nad náklady, které jste doposud neevidovali.

  Chci více informací

V čem mi ON!Track pomáhá?

Generální ředitel/CEO

Ušetřím peníze díky vyšší produktivitě, efektivnějším procesům a méně zbytečným nákupům. Můžu se tak soustředit na svou práci.

Projektový manažer

Dokončím projekt včas a dodržím plánovaný rozpočet. Nemusím nosit v hlavě certifikáty a jiné požadavky pro inspektory – spravuji je na jednom místě spolu s dalšími dokumenty o projektu.

Stavbyvedoucí

Mám vždy přehled o strojích na stavbě a vyhnu se tak prostojům a zpožděním, protože chlapi mají s čím dělat. Nezapomenu na datum vrácení vybavení z půjčovny, čímž snížím náklady.

Vedoucí skladu

Vím, na které stavbě mám stroje a kdo je za ně zodpovědný, takže nemusím složitě obvolávat party a stroje shánět. Nemusím si pamatovat, kdy je potřeba stroje poslat na údržbu nebo kalibraci.

Z čeho se naše řešení skládá?

Načítání

Jak to probíhá? Hilti ON!Track ve 4 krocích

Krok 1: Analýza současné situace

Víme, že pro firmy je přechod na nový systém správy majetku velkým rozhodnutím. Na začátku proto provedeme analýzu majetku a procesů ve vaší firmě. Ověříme, zda a jak lze zdigitalizovat právu majetku a spočítáme návratnost vaší investice.

Chci více informací

Krok 2: Nastavení řešení na míru vašemu fungování

Tým našich specialistů společně s vámi uzpůsobí účet ON!Track na míru fungování vaší společnosti. Pomůžeme vám nastavit software dle vašich požadavků.

Chci více informací

Krok 3: Implementace Hilti ON!Track

Tým implementačních specialistů pomůže označit váš majetek robustními štítky, které jsou vyvinuté speciálně pro použití ve stavebnictví a průmyslu. Poté budou informace o majetku nahrány do Vašeho účtu ON!Track.

Chci více informací

Krok 4: Školení uživatelů a následná péče

Vaše zaměstnance na místě proškolíme pro ovládání systému ON!Track tak, aby znali veškeré relevantní funkce webové a mobilní aplikace ON!Track a věděli, jak je nejefektivněji využívat. Samozřejmostí je plná podpora našich specialistů na telefonu.

Chci více informací

Co o ON!Tracku říkají naši zákazníci?

1 / 2
Přehledná správa majetku

Podívejte se, jak ON!Track pomáhá společnosti PBW Group přehledně spravovat majetek, půjčovné mezi stavbami a údržby. Pro další video klikněte na šipku vpravo.

2 / 2
Zvýšení produktivity

Podívejte se, jak ON!Track pomáhá společnosti TatraClima produktivněji a přehledněji spravovat servisní zakázky a majetek.

Chcete více informací?
Důležité odkazy

HILTI FLEET MANAGEMENT

Podívejte se, jak Hilti Fleet Management podporuje vaši firmu při správě nářadí.

Více informací

HILTI SERVIS

Hilti nabízí opravu a vyčištění nářadí Hilti do tří dnů, jinak bude oprava zdarma.

Více informací

Sdílet