Přehled o vašich Hilti strojích na dosah ruky

Co je to za stroj? Jak se rozhodnout, zda stroj opravit? Kde najdu návody ke stroji? Kde mohu získat další informace o službách ke strojům? Buďte bez obav – s aplikací Hilti Connect pro vás máme řešení!

Aplikace Hilti Connect

Aplikace Hilti Connect poskytuje okamžitý přístup k jedinečným údajům o nářadí, které vám pomohou přijímat na stavbě rychlá rozhodnutí. Udržujte si přehled o stavu servisu vašeho nářadí a historii jeho oprav. Získejte okamžitý přístup k relevantním videím „Jak na to“ a příručkám. Nebo se podívejte na související produkty, které vám pomohou odvést práci efektivněji. Zařiďte vyzvednutí nářadí za účelem opravy nebo provedení údržby, ať už se nacházíte kdekoli.

Všechny informace jsou uloženy na štítku v nářadí, který vám umožní nářadí snadno identifikovat a poskytne přístup ke všem jeho jedinečným informacím, i když je sériové číslo nečitelné. Vše, co k tomu potřebujete, je jen aplikace Hilti Connect ve vašem chytrém telefonu – žádné další zařízení nebo jiné kroky nejsou zapotřebí!

Související odkazy

Aplikace Hilti Connect identifikuje vaše nářadí
1 / 7
Máte problémy s identifikací nářadí?

Hilti Connect vaše nářadí identifikuje a přímo na místě poskytne následující informace: typ nářadí, sériové číslo, název společnosti / majitele, datum pořízení atd.

Aplikace Hilti Connect – stav servisu nářadí
2 / 7
Chcete zkontrolovat, jaký je stav servisu nářadí?

Udržujte si přehled o stavu servisu, včetně vypršení servisních lhůt a dalších užitečných servisních informací.

Aplikace Hilti Connect – funkce zajištění servisu nářadí
3 / 7
Nastal už čas poslat vaše nářadí do servisu?

Snadno si naplánujte vyzvednutí nářadí do servisu.

Aplikace Hilti Connect – funkce opravy a výměny
4 / 7
Opravit nebo vyměnit?

Zobrazuje datum poslední opravy, četnost oprav a celkovou částku utracenou za opravy. Poskytuje vám dokonalý přehled k přijímání informovaných rozhodnutí.

Aplikace Hilti Connect – tipy pro práci s nářadím
5 / 7
Hledáte tipy pro práci s nářadím?

Okamžitý přístup k videím „Jak na to“ pro konkrétní situace a k pokynům pro používání.

Aplikace Hilti Connect – příslušenství k nářadí
6 / 7
Hledáte k nářadí vhodné příslušenství?

Hilti Connect doporučuje to nejlepší příslušenství nebo související produkty pro aplikaci na vaší stavbě a usnadňuje nákup přímo on-line.

Aplikace Hilti Connect – využití nářadí
7 / 7
Chcete sledovat využití nářadí?

Aplikace Hilti Connect sleduje využití u vybraného sortimentu nářadí, jako je nářadí pro přímou montáž, a upozorní vás, když nářadí potřebuje vyčistit nebo provést údržbu.

Služby ke strojům Hilti

Sdílet