Aktuální informace

Možnosti nákupu Hilti produktů

Nákup nebo servis strojů vyřídíte pohodlně i online!

Upozornění

Z důvodu přerušení dodávky elektrické energie bude Hilti Store Ostrava dne 15.3.2021 v čase od 7:30 do 12:30 UZAVŘEN.

Aktualizováno dne 11.2.2021

Vážení obchodní partneři,
děláme vše pro to, abychom za současné situace zajistili zboží a služby, na které jste zvyklí, a aby tak práce na vašich projektech nebyly omezeny. Nicméně jsme nuceni v souvislosti s aktuálním vývojem přijmout důležitá opatření týkající se prodeje.

Nákup zboží online na www.hilti.cz a v mobilní aplikaci

Za současné situace je tento způsob nákupu ten nejjednodušší a nejbezpečnější. Objednávky neprodleně zpracováváme a zboží doručujeme do 2 dnů na vámi určenou adresu.

Obchodní a techničtí poradci Hilti

Všichni naši obchodní a techničtí poradci jsou v případě jakýchkoliv dotazů k dispozici na telefonu či e-mailu. Vaše a jejich zdraví je pro nás priorita, a tak osobní schůzky na stavbách doporučujeme jen v rámci aktuálních preventivních hygienických opatření.

Zákaznická linka – 800 11 55 99

Kolegové ze zákaznické linky jsou i nadále připraveni zodpovědět všechny vaše otázky
Po-Čt: 7:00 - 17:00, Pá: 7:00 - 16:00

Prodejny Hilti

Všechny prodejny Hilti jsou nyní otevřené ve speciálním režimu tak, abychom zajistili maximální míru ochrany zdraví našich zákazníků i zaměstnanců. Proto se na každé prodejně se řiďte pokyny našich poradců a pravidly vyvěšenými na každé prodejně.

Pro urychlení vašeho nákupu využijte službu Klikni a vyzvedni – objednejte online na www.hilti.cz a zboží pro vás bude již připravené na prodejně.

Pro stroje k servisu si k vám přijede kurýr kamkoliv po objednání na www.hilti.cz nebo na zákaznické lince 800 11 55 99 nebo je můžete odnést na nejbližší prodejnu.

Půjčovny Stavebnin DEK

Pro nákup spotřebního materiálu do našich strojů můžete i nadále využít síť Půjčoven Stavebnin DEK.

Servis strojů

Věříme, že i za aktuální situace zajistíme servis vašich strojů do 3 dnů, avšak závazek „3 dny nebo zdarma“ nemůžeme momentálně garantovat.

Věříme, že současnou nelehkou situaci společně ve zdraví zvládneme.

Váš Hilti tým

Sdílet