Jak sledovat a sdílet dokumentaci o požárních ucpávkách a těsnění

Hilti Firestop Documentation Manager

Hilti Firestop Documentation Manager

Dokumentace požárních ucpávek a těsnění může být velmi složitá.

Pracuje se s mnoha různými dokumenty, včetně technických specifikací, schvalovací dokumentace, návrhů a fotografií z místa instalace.

Náš software Hilti Firestop Documentation Manager CFS-DM vám pomůže udržet kontrolu nad všemi těmito podklady.

Jedná se o software na bázi cloudu, takže můžete v reálném čase sdílet projekty a dokumenty se svým týmem na staveništi i v kanceláři – ušetříte čas, který byste jinak museli věnovat e-mailům, setkáním nebo telefonickým hovorům.

Také můžete rychle sestavovat podrobné přizpůsobené sestavy pro montážní pracovníky nebo pro inspekce.

POMÁHÁME VÁM URYCHLIT PROCES POŽÁRNÍCH UCPÁVEK A TĚSNĚNÍ

Hilti Firestop Documentation Manager

Náš software Hilti Firestop Documentation Manager je navržen s ohledem na urychlení vašeho projektu a dosažení časových úspor.

Umožňuje:

  • sledovat veškeré papírové doklady a dokumentaci během projektu pro účely montáže a inspekcí,
  • řídit informace o budově, takže budete vždy vědět, jaký produkt je kde namontován – pomáhá to usnadňovat modernizace i realizace nových instalací požárních ucpávek a těsnění,
  • přistupovat k projektové, schvalovací i produktové dokumentaci z jednoho místa,
  • ukládat fotografie z mobilního telefonu pořízené před zahájením instalace a po jejím skončení a schraňovat je spolu s ostatní dokumentací,
  • generovat komplexní sestavy.

Software Hilti Firestop Documentation Manager rychle vygeneruje kompletní sestavy o projektu, které budou obsahovat podrobné půdorysné značky, fotografie, schvalovací dokumentaci ve formátu PDF pro jednotlivé prostupy – a také údaje o pracovnících a montážních postupech.

  • Software Hilti Firestop Documentation Manager se dodává s bezplatnou aplikací pro telefony se systémem iOS nebo Android, takže ho budete moci používat v kanceláři i na stavbě.
  • Nepotřebujete žádné speciální zařízení – k dokumentům můžete přistupovat z počítače nebo libovolného mobilního zařízení – od kapesních mobilních telefonů po tablety.

STÁHNĚTE SI APLIKACI HILTI Firestop Documentation Manager

Sdílet