Jak navrhovat aplikace s upevňovacími lištami

Hilti PROFIS Anchor Channel

Hilti PROFIS Anchor Channel software

Při návrhu fasád, výtahových šachet a jiných aplikací s upevňovacími lištami můžete čerpat nejen ze své praxe, ale také ze zkušeností společnosti Hilti.

Software pro navrhování Hilti PROFIS Anchor Channel zahrnuje celou řadu metod návrhu. Patří mezi ně mezinárodní normy ACI, EOTA, CEN a SA-TS101 nebo návrh vlastními metodami Hilti, které staví na více než 60 letech výzkumu a praktických zkušeností s kotvami.

Software Hilti PROFIS Anchor Channel pomáhá šetřit čas:

  • Nacházejte řešení rychleji s využitím funkce přizpůsobení geometrie (Geometry Adjustment) softwaru Hilti PROFIS Anchor Channel.
  • Optimalizační funkce vám pomohou najít vhodné řešení pro vaši aplikaci.
  • S využitím funkce vlastní geometrie můžete rovněž zadávat speciální patní desky.

Hilti PROFIS Anchor Channel se používá na celém světě. Byly s ním navrženy důležité prvky velkých konstrukcí i mrakodrapů v Hongkongu, Číně, na Středním východě nebo ve Spojených státech.

Potřebujete-li pomoci, můžeme vám rovněž nabídnout lokální odborné poradenství Hilti.

Pokud pracujete na nějakém zvláště odvážném projektu nebo speciální stavbě, mohou vás podpořit naši mezinárodní techničtí inženýři. Pomohou vám stanovit meze bezpečného použití našich upevňovacích lišt a souvisejících řešení Hilti.

PŘÍSTUP K SOFTWARU HILTI PROFIS ANCHOR CHANNEL

Software Hilti PROFIS Anchor Channel můžete získat bezplatně zde na portálu Hilti Online. Stačí se zaregistrovat nebo přihlásit.

TECHNICKÁ PODPORA HILTI

Hilti techničtí poradci vám pomohou navrhnout řešení pro systémy s upevňovacími lištami. Máte-li zájem o další informace, obraťte se na místní tým Hilti.

Hilti BIM/CAD knihovna

KNIHOVNA HILTI BIM/CAD

Více informací

Sdílet