Průmyslový sklad, Vicenza, Itálie

Instalace seizmicky odolného systému sprinklerů

Hilti jobsite reference industrial warehouse Vicenza Italy

Výzva

Hilti jobsite reference industrial warehouse Vicenza Italy

V průmyslovém skladu bylo nutno instalovat sprinklery. Bylo s tím spojeno několik výzev.

Šlo o velmi rozsáhlý sklad o rozloze více než 3000 m2.

Modulární montážní systém musel být seizmicky odolný a základový materiál byl velmi tenký, což komplikovalo připevnění montážního systému.

Naše řešení Hilti

V úzké spolupráci s dodavatelskou společností Idrotermotre jsme pro projekt zvolili náš modulární montážní systém Hilti MQS. Je mimořádně flexibilní, snadno se sestavuje a je navržen tak, aby odolal zemětřesení.

Modulární montážní systémy se musely vejít do těsných prostor a musely čelit mnoha překážkám v podobě střešních nosníků.

Z těchto důvodů bylo nutno mnoho rozhodnutí učinit přímo na místě instalace, zejména pokud jde o uspořádání trubek a místa upevnění nosníků. Náš technický tým Hilti (prodejní technik a technické oddělení) spolupracoval s dodavatelem po celou dobu instalace.

Definovali jsme všechny potřebné modulární montážní systémy, provedli řadu kontrol a poskytli technické poradenství a podporu dodavateli během instalace.

Přispělo to k rychlé, bezpečné a správné instalaci montážního systému.

Použili jsme rovněž produkty z našeho sortimentu kotev, jako jsou kotvy Hilti HST pro seizmické zatížení, upevňovací šrouby Hilti HUS 3 pro tenké základové materiály a chemické kotvy Hilti HIT HY 270 pro duté základové materiály.

PRODUKTY SPECIFIKOVANÉ V RÁMCI TOHOTO ŘEŠENÍ

Sdílet