Návrhové centrum pro montážní systémy

Jak navrhovat montážní systémy

V Hilti máme zkušenosti s navrhováním a montáží montážních systémů po celém světě již několik desítek let.

Díky těmto zkušenostem vám můžeme pomoci s návrhy vašich vlastních staveb a projektů. Na všech stavbách lze pokrýt jak statická zatížení, tak i zvláštní požadavky, jako např. požární ochranu, akustickou izolaci nebo odolnost proti zemětřesení.

Nabízíme rozmanitou podporu včetně návrhového softwaru, technických údajů a odborného poradenství od techniků společnosti Hilti.

Natural gas processing plant

NÁVRH ANTIKOROZNÍ OCHRANY

Naše montážní systémy Hilti se dodávají v různých kombinacích materiálů a povrchových úprav pro aplikace od suchých interiérů po podmínky volného moře. Díky mnohaleté práci v oblasti výzkumu a vývoje jsme načerpali bohaté zkušenosti, takže jsme schopni vám poradit při výběru vhodného řešení, které umožní předcházet korozi.

Více informací
Hilti řešení tepelné roztažnosti MFP

NÁVRH ŘEŠENÍ TEPELNÉ ROZTAŽNOSTI

Velkou výzvou při upevňování topných trubek je jejich tepelná roztažnost a dopad na podpěry potrubí a okolní konstrukce. Přečtěte si, jak lze s tepelnou roztažností počítat již ve fázi návrhu, a naučte se využívat čtyři základní principy kontroly tepelné roztažnosti potrubí.

Více informací
Hilti návrhové služby

SEIZMICKÝ NÁVRH

V projektování staveb hraje stále významnější roli požadavek na odolnost budov proti zemětřesení. Naši technici vám mohou pomoci s výběrem vhodných produktů a typických řešení a podporovat vás komplexními výpočty ve všech fázích projektu a výstavby.

Více informací
Hilti MQ montážní systém pro středně těžké aplikace

NÁVRH POŽÁRNÍ ODOLNOSTI

Požárně odolné montážní systémy navrhujeme a dodáváme již více než 25 let. Přečtěte si více o tom, jak navrhovat požárně odolné podpěry s využitím našeho širokého sortimentu produktů.

Více informací