Systémy požární ochrany pro generální dodavatele a projektové manažery

Hilti firestop for general contractors

V Hilti vám pomůžeme se specifikací a návrhem pasivních systémů požární ochrany.

Nabízíme také špičkové produkty, snadno použitelný software pro navrhování i technickou podporu na stavbě, přes internet nebo po telefonu. Pokud nenajdete na internetu to, co potřebujete, stačí kontaktovat místní pobočku Hilti.

ŠIROKÝ VÝBĚR PRAKTICKÝCH ŘEŠENÍ POŽÁRNÍCH UCPÁVEK

Hilti firestop blocks

Nabízíme široký sortiment protipožárních produktů pro nejrůznější aplikace a řešení, které podstoupily zkoušky podle nejpřísnějších mezinárodních norem jako ASTM a EN.

Předtvarované produkty pro požární utěsnění mohou zvýšit vaši produktivitu. Jsou již vyplněny protipožární hmotou, takže se snadno a rychle instalují, přizpůsobují novým podmínkám a také kontrolují.

Například naše měkké protipožární tvarovky lze instalovat bez použití malty. Snadno se také demontují a jsou opakovaně použitelné. Naše protipožární kabelové disky stačí ovinout kolem kabelů; naši flexibilní protipožární manžetu zase můžete uříznout na požadovanou délku a používat na potrubních rozvodech se složitou geometrií, např. na šikmých trubkách.

PŘEHLEDNÉ INFORMACE PRO JEDNODUCHOU SPECIFIKACI POŽÁRNÍCH UCPÁVEK

Hilti firestop technical literature

Podívejte se do naší online Technické knihovny, kde najdete kompletní popis protipožárních produktů Hilti, technické příručky i schvalovací dokumentaci.

Představuje pohotový a jednoduchý přístup k informacím a specifikacím na jednom místě. Výkresy nebo texty také můžete zkopírovat přímo do svého projektu.

Budete-li potřebovat více informací, jednoduše kontaktujte místní tým Hilti. Rádi vám pomůžeme na stavbě, po telefonu nebo na internetu.

VEŠKERÁ DOKUMENTACE K SYSTÉMU POŽÁRNÍ OCHRANY V JEDNÉ APLIKACI

Naše aplikace Hilti CFS-DM Firestop Documentation Manager pomáhá uspořádat veškerou dokumentaci k požárním ucpávkám na jednom místě:

  • Přístup k veškeré projektové dokumentaci – specifikacím, schválením, podkladům k projektové přípravě apod.
  • Pořizování snímků z instalací, kontrolních dnů a jejich uložení na jednom místě.
  • Tvorba a tisk profesionálních sestav ve formátu Excel nebo PDF pro usnadnění a urychlení kontrol a úprav.
  • Online úprava dokumentů přes telefon nebo počítač v kanceláři přímo na stavbě – stačí se přihlásit pomocí jména a hesla. 

Určeno pro malé i velké stavební projekty.

Sdílet