Systémy požární ochrany pro stavební investory a odborné konzultanty

Hilti firestop for building owners and specialist consultants

Společnost Hilti vám může pomoci se specifikací a návrhem pasivních systémů požární ochrany.

Nabízíme také špičkové produkty, snadno použitelný software pro navrhování i technickou podporu na stavbě, přes internet nebo po telefonu. Pokud nenajdete na internetu to, co potřebujete, stačí kontaktovat nejbližší Hilti Store.

ŠIROKÝ VÝBĚR PRAKTICKÝCH ŘEŠENÍ POŽÁRNÍCH UCPÁVEK

Hilti firestop collars

Nabízíme široký sortiment protipožárních produktů pro nejrůznější aplikace a řešení, které podstoupily zkoušky podle nejpřísnějších mezinárodních norem jako ASTM a EN.

Předtvarované produkty pro požární utěsnění mohou zvýšit vaši produktivitu. Jsou již vyplněny protipožární hmotou, takže se snadno a rychle instalují, přizpůsobují novým podmínkám a také kontrolují.

Například naše měkké protipožární tvarovky lze osadit bez použití malty. Snadno se také demontují a jsou opakovaně použitelné. Naše protipožární kabelové disky stačí ovinout kolem kabelů; naši flexibilní protipožární manžetu zase můžete uříznout na požadovanou délku a používat na potrubních rozvodech se složitou geometrií, např. na šikmých trubkách.

PROFESIONÁLNÍ NÁSTROJE PRO NAVRHOVÁNÍ A INFORMACE K POŽÁRNÍM UCPÁVKÁM

Hilti firestop technical literature

Navrhujte snadno a rychle s využitím online technických příruček, schvalovací dokumentace a technických specifikací Hilti. Výkresy a texty z Technické knihovny můžete jednoduše zkopírovat do svého projektu.

Můžete využívat:

 • 2D výkresy,
 • texty specifikací,
 • dokumenty k projektové přípravě,
 • schvalovací dokumentaci,
 • knihovnu BIM/CAD produktů Hilti – dostupnou prostřednictvím aplikací Revit, Autocad, webu bimobject.com a přímo na stránkách Hilti s dokumenty ke stažení,
 • nástroj pro výběr produktů – software Hilti PROFIS 3 umožňuje vybírat vhodné produkty a sledovat vaše nákupy.
 • Pomocí mobilní aplikace Hilti si také můžete prohlížet náš katalog, sledovat dostupnost produktů a spravovat svůj účet a strojový park.

ZLEPŠOVÁNÍ PARAMETRŮ BUDOV S POŽÁRNÍMI UCPÁVKAMI

Protipožární produkty Hilti mohou nejen ochránit stavbu proti požáru, ale současně i zlepšit její parametry. Byly podrobeny požárním zkouškám nad rámec ETA a UL a dokážou zlepšit:

 • akustiku v budově – ucpáním mezer, kterými se šíří také zvuk,
 • pohyby („pracování“) konstrukcí – což může omezit dopady zemětřesení, tepelný pohyb potrubních rozvodů, konstrukční deformace nebo vibrace v průmyslových provozech,
 • ochranu budovy před vlhkostí a plísněmi – nabízíme produkty odolné proti vlhkosti a plísním, které mohou najít uplatnění zejména při projektování nemocnic,
 • parametry při certifikaci ekologických staveb LEED a BREEAM.

Sdílet