Jak zvolit správný detekční přístroj

Bezdrátové betonové skenery Hilti

Ve společnosti Hilti nabízíme řadu detekčních systémů pro vyhledávání skryté výztuže, potrubí, vodičů pod napětím a jiných předmětů uložených v betonu a jiných základních materiálech.

Záleží, na čem pracujete – zda potřebujete vyhledávat výztuž, lokalizovat vodiče pod napětím, nebo skenovat velkou konstrukci.

Bezdrátové detekční přístroje a systémy Hilti poskytují nedestruktivní řešení pro analýzu konstrukcí a přechází zasažení skrytých prvků při vrtání, jádrovém vrtání a řezání.

Hilti PS 1000 X-Scan detection system

DETEKČNÍ SYSTÉM HILTI PS 1000 X-SCAN

Je navržen ke skenování velkých ploch a vyhledávání kovových i nekovových předmětů uložených ve více vrstvách betonu do hloubky 40 cm, včetně vodičů pod napětím.

Více informací
Hilti PX 10 Transpointer detection system

ZAMĚŘOVAČ HILTI PX 10

Ukazuje, jak vrtat. Pomáhá určovat výstupní body vrtaných otvorů a také měří tloušťku základního materiálu za účelem výpočtu délky.

Více informací

ČÍM JSOU DETEKČNÍ PŘÍSTROJE HILTI VÝJIMEČNÉ

Hilti PX 10 Transpointer detection system

Naše detekční přístroje jsou bezdrátové a odolné vůči nárazům, prachu a vodě. Poskytují výsledky v reálném čase, takže umožňují označovat přímo na stavbě.

Dále nabízíme detekční software Hilti umožňující tisknout sestavy, podrobněji analyzovat naskenovaná data, archivovat je a integrovat s jinými softwarovými CAD aplikacemi.

Sdílet