Zdraví a bezpečnost

Pomáháme, aby staveniště byla bezpečnější a produktivnější

Health and safety at Hilti

NAVRŽENO PRO ERGONOMII A PRO PREVENCI ÚRAZŮ

Chápeme, jak nebezpečné mohou být stavby, ať už pracujete ve výškách nebo v obtížně přístupných koutech.

Proto navrhujeme nářadí, abychom pomohli předcházet nehodám a chránit zdraví pracovníků, kteří je používají. Díky tomu jsou stavby bezpečnější, práce rychlejší, stavění je produktivnější a dodržují se termíny.

Naše inovativní technologie jsou navrženy, aby pomohly řešit tyto problémy:

Hilti dust removal system (DRS) TE DRS-Y

Prach

Naše systémy odstraňování prachu (DRS) vysávají prach efektivně přímo u zdroje. Nabízíme rovněž alternativní pracovní metody, jako je např. přímá montáž.

Hilti active vibration reduction (AVR) TE 1000-AVR breaker

Vibrace

Systém aktivní redukce vibrace (AVR) společnosti Hilti snižuje vibrace až o dvě třetiny v porovnání s běžným nářadím. Také pomáhá vyhnout se souvisejícím zdravotním problémům a umožňuje, aby se naše nářadí používalo déle.

Hilti TE 6-A36 rotary hammer

Práce ve výškách

Práce ve výškách je jednou z nejčastějších příčin zranění ve stavebním průmyslu. Náš systém může pomoci díky mnoha prvkům Hilti, od technologie Aktivní kontrole krouticího momentu (ATC) přes bezkabelové elektrické nástroje, přímou montáž, montážní systémy instalačních nosníků „twist and lock“ po laserové měřicí a nivelační nástroje Hilti.

Hilti SID 8-A22 impact driver

Ergonomie

Všechny naše produkty byly navrženy podle zásad ergonomie.

Hilti TE 60-ATC combihammer

Redukce hluku

Hluk představuje riziko ztráty sluchu a my nepřetržitě pracujeme na snížení úrovně hluku našeho nářadí a technologií.

ŠKOLENÍ HILTI O BEZPEČNOSTI PRÁCE NA PRACOVIŠTÍCH

Hilti health and safety trainings

Poskytujeme rovněž širokou škálu školení v oblasti zdraví a bezpečnosti, uzpůsobených přesně tomu, co potřebujete přímo na stavbě.

Naše školicí kurzy jsou velmi interaktivní a praktické. Zahrnujeme do nich i ukázky našich vlastních technologií, například porovnání našich produktů snižujících prašnost s jinými velmi prašnými technologiemi.

Více informací o školení o zdraví a bezpečnosti

Hilti advanced layout training onsite

MEZINÁRODNÍ ZDRAVOTNÍ A BEZPEČNOSTNÍ STAVEBNÍ NORMY

Zdraví a bezpečnost jsou pro nás v Hilti velice důležité. Navrhujeme naše technologie, aby byli naši zákazníci v bezpečí a přesto produktivní.

Stejně tak jsme přesvědčeni, že mezinárodní normy v oblasti ochrany zdraví a bezpečnosti mají pro stavební profese platit po celém světě.

Spolupracujeme proto s našimi zákazníky, partnery a vedoucími obchodními subjekty a firmami, abychom vytvořili obecné zásady a cíle.

Připojili jsme se k ENCORD, což je síť evropských stavebních společností, výzkumníků a vývojářů a rozsáhlá platforma k diskusi a zavádění nových způsobů bezpečnosti staveb.

Také jsme ustanovili „HSE Manager Conference“ bezpečnosti práce, což je sdílená platforma pro stavebnictví, kde můžeme sdílet své zkušenosti a nejlepší postupy a probírat potřeby našich zákazníků.

VÍCE O SPOLEČENSKÉ ODPOVĚDNOSTI

Hilti sociální odpovědnost

SOCIÁLNÍ ODPOVĚDNOST

Více informací
Hilti tým

ČLENOVÉ NAŠEHO TÝMU

Více informací
Hilti hodnoty

HLAVNÍ ZÁMĚR A HODNOTY

Více informací

Sdílet