Firemní strategie

Naše strategie pro budoucnost - Champion 2020

Hilti corporate strategy

Vše děláme s tímto záměrem: "Podporujeme nadšení u našich zákazníků a tvoříme lepší budoucnost". Toto naše motto vychází z přesvědčení, že rosteme společně s lidmi kolem nás – s našimi zákazníky, zaměstnanci a partnery. Díky sdílení zkušeností a touze nikdy neustat, neustále se zdokonalovat a stávat se lepšími jsme dnes v postavení, kdy můžeme poskytovat výrobky, systémy, software a služby, které jsou světovou špičkou.

Naším strategickým cílem je udržitelné zvyšování hodnoty díky vedoucí pozici a odlišení se; vedoucí pozice na trhu ve smyslu relativního tržního podílu, a odlišení se formou přímého prodeje našeho portfolia produktů a služeb. Úspěšný směr z loňska budeme následovat i v následujících letech, se zaměřením se na aktivity ve čtyřech hlavních strategických oblastech.

Neustále investujeme do inovací. A přitom se budeme i nadále spoléhat na základ naší firemní strategie: přímý přístup k našim zákazníkům ve stavebnictví a partnerství s nimi. Provozní dokonalost ve všech procesech nám pomáhá zajistit úspěch našich zákazníků a upevňuje naše vedoucí postavení na trhu. Vysoce výkonný globální tým s 30 000 zaměstnanci zodpovědně pracuje každý den, aby tyto cíle byly naplněny.

Náš CEO ke strategii Champion 2020

S Champion 2020 jsme vybudovali pevný základ a nyní jsme připraveni sklízet to, co jsme zaseli, abychom výrazně zrychlili růst tržeb a získali nový podíl na trhu.

Dr. Christoph Loos
CEO - Výkonný ředitel

Dr. Christoph Loos

VÍCE O SPOLEČNOSTI HILTI

Hilti hlavní záměry a hodnoty

HLAVNÍ ZÁMĚR A HODNOTY

Více informací
Hilti obchodní model

NÁŠ OBCHODNÍ MODEL

Více informací
Hilti společenská odpovědnost

SPOLEČENSKÁ ODPOVĚDNOST

Více informací

Sdílet