Náš obchodní model

Hilti business model

Obchodujeme globálně, ve více než 120 zemích po celém světě.

Nabízíme kompletní řešení pro profesionální stavebnictví – dodáváme produkty, software a servis po celém světě.

Naší vizí je růst jako světová jednička a vytvářet produkty, které jsou inovativní, odlišné a vynikají nad ostatními.

PŘÍMÝ ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Hluboce věříme v blízký a na důvěře založený vztah s našimi zákazníky. Provozujeme přímý prodej a máme zhruba 15 000 členů týmu Hilti, kteří pracují přímo s našimi zákazníky, a to po celém světě.

S našimi zákazníky úzce spolupracujeme – online, po telefonu i na stavbě. Také provozujeme vlastní prodejny Hilti, , kde si stavitelé mohou nakoupit přímo od nás.

Naši obchodní zástupci a technici chodí přímo na stavbu, pomáhají najít řešení – ať už je to volba správného hřebu, nebo navržení dodatečné výztuže pro hlavní  systém metra.

To vše poskytuje zpětnou vazbu pro naše projektové laboratoře, takže dobře víme, co se očekává v zájmu ještě lepších a smělejších projektů.

VYVÍJÍME A VYRÁBÍME SVÉ VLASTNÍ PRODUKTY

V Hilti víme, že stavebnictví je nebezpečné a plné výzev.

Stále proto pracujeme na tom, abychom našli řešení pro rychlejší, snadnější a bezpečnější práci.

Provozujeme své vlastní výzkumné a návrhářské laboratoře, s interními specializovanými vědci a techniky. Spolupracujeme se špičkovými technickými univerzitami po celém světě, abychom se podělili o svůj výzkum a posunuli hranice ještě dál.

Vyrábíme své vlastní produkty Hilti a provozujeme své vlastní závody v Evropě, Mexiku, USA, Indii a Číně. Spolupracujeme i s externími specializovanými dodavateli, abychom měli jistotu, že vše, co děláme, vyhovuje vždy stejným, velmi vysokým nárokům, jak interně, tak externě.

NAŠI LIDÉ JSOU TO, CO NÁS ODLIŠUJE

Naši lidé jsou Hilti. Jsou to členové našich týmů, kdo odvádí naši každodenní práci a provádí naše každodenní rozhodování.

Naše práce je naší vášní a mnoho z nás pracuje v Hilti 10, 15 i 20 let. Hluboce se řídíme našimi čtyřmi hodnotami Hilti – integrita, odvaha, týmová práce a závazek – kterými žijeme každý den, každý člen našich týmů, na každém místě, kde pracujeme.

VÍCE O SPOLEČNOSTI HILTI

Hilti hodnoty

HLAVNÍ ZÁMĚR A HODNOTY

Více informací
Hilti firemní strategie

FIREMNÍ STRATEGIE

Více informací
Hilti společenská odpovědnost

SPOLEČENSKÁ ODPOVĚDNOST

Více informací

Sdílet