Naše výrobní závody

SCHAAN, LICHTENŠTEJNSKO

Centrála Hilti v Schaanu v Lichtenštejnsku

Náš výrobní závod v Schaanu se specializuje na kovovou kotevní techniku, prvky pro přímou montáž, jako jsou hřeby a upevňovací prvky a diamantové segmenty pro jádrové vrtací korunky a řezací kotouče.

Továrna byla postavena v roce 1941 a byla naším prvním výrobním závodem Hilti. V průběhu let se rozšiřovala a byla rozsáhle modernizována.

Zpočátku se v továrně vyráběly prvky pro přímou montáž, ale později byly do výrobního programu doplněny další produkty.

Závod se nachází v blízkosti našeho Centra pro výzkum a vývoj Hilti. Soustředí se proto na vývoj a výrobu inovativních produktů, které jsou následně dostupné našim výrobním závodům jinde na světě.

V našem závodě v Schaanu pracuje 360 zaměstnanců, včetně přibližně 80 učňů.

Závod je jedním z největších středisek odborného výcviku v regionu Porýní. V roce 2013 závod získal cenu Swiss Lean Award za vynikající výsledky v oblasti štíhlého managementu.

THÜRINGEN, RAKOUSKO

Hilti výrobní závod v Thüringenu v Rakousku

Náš závod v rakouském Thüringenu se specializuje na obráběcí technologie, montáž komponent a konečnou montáž naší vrtací a bourací techniky, nářadí pro diamantové vrtání a řezání a nářadí pro montážní technologie.

S vyhrazenými týmy pro vývoj výrobních technologií, technické zajištění, konstrukci strojních zařízení a výrobu prototypů nářadí přispívá závod 4 významně k inovacím a urychlení uvádění nových produktů na trh.

Závod byl založen v roce 1970 a od té doby se neustále rozšiřuje.

Poslední rozšíření závodu proběhlo v roce 2009, kdy byla dokončena nová výrobní hala a následně v roce 2010, kdy byla do Thüringenu přemístěna linka závěrečné montáže z našeho závodu v Maurenu v Lichtenštejnsku.

V závodě v Thüringenu pracuje 400 zaměstnanců, včetně 70 učňů. Je proto jedním z největších středisek odborného výcviku v regionu. V roce 2009 získal titul nejlepšího střediska odborného výcviku v Rakousku.

KAUFERING, NĚMECKO

Hilti výrobní závod v Kauferingu v Německu

Náš závod v německém Kauferingu (Hilti GmbH Industriegesellschaft für Befestigungstechnik) vyrábí motory, špičkové vrtací nástroje, upevňovací lišty, chemické kotvy a protipožární produkty.

Závod v Kauferingu vyvíjí a využívá moderní výrobní koncepce, technologie a procesy, které následně sdílíme s našimi výrobními závody po celém světě. V Kauferingu rovněž ve spolupráci s naším marketingovým a vývojovým oddělením vznikají inovativní produkty.

Závod úspěšně funguje podle zásad štíhlé výroby a několikrát získal cenu Manufacturing Excellence Award.

V závodě běží strukturovaný systém řízení spotřeby energie zajišťující odpovědné využívání energie a zdrojů. Závod je držitelem certifikátu ISO 50001.

Výrobní závod se nachází poblíž Mnichova a zahájil provoz v roce 1971.

Má 500 zaměstnanců, včetně přibližně 65 učňů.

STRASS, NĚMECKO

Hilti výrobní závod ve Strassu v Německu

Závod ve Strassu (Hilti Kunststofftechnik GmbH) je naší hlavní továrnou pro výrobu plastů.

Závod vyrábí upevňovací prvky, jako jsou plastové kotvy a plastové součásti produktů Hilti.

Tento závod jsme v roce 1975 získali akvizicí od společnosti Fürstlich Hohenzollersche Hüttenverwaltung. Mnohokrát byl od té doby rozšířen, naposledy v roce 2010.

Závod je centrem excelence a zaměřuje se na produktové a výrobní technologie a vlastnosti materiálů.

Má 215 zaměstnanců, včetně 15 učňů.

KECSKEMÉT, MAĎARSKO

Hilti výrobní závod v Kecskemétu v Maďarsku

V závodě Hilti v maďarském Kecskemétu se vyrábějí sekáče, speciální a dlouhé vrtáky, vrtáky do kamene, vrtací korunky, kotouče stěnových pil a diamantové vrtací korunky.

Společnost byla založena v roce 1989 a její výrobní kapacita se pravidelně rozšiřuje. Od roku 2004 přibylo k výrobě i testování se stále širším záběrem. Od roku 2013 byl v závodě zaveden program NQA pro výrobu produktů typu HDA.

První výrobní hala byla postavena v roce 1994 a v roce 2010 doznala významného rozšíření. V roce 2012 byla zvětšena výrobní plocha na přibližně 12 000 m2.

Závod v Kecskemétu má těsné vazby s řadou maďarských univerzit a průmyslových škol.

Závod zaměstnává přibližně 250 pracovníků.

MATAMOROS, MEXIKO

Hilti výrobní závod v Matamorosu v Mexiku

Náš závod v mexickém Matamoros vyrábí kovové stavební upevňovací prvky pro naše prodejní pobočky na západní polokouli.

Využívá moderní výrobní technologie, včetně tváření, ražení a obrábění kovů, galvanického pozinkování a automatizované montáže.

Továrna v Matamoros zahájila výrobu v roce 2009 a je nejnovějším závodem v naší síti. Výrazně zvýšila naši dodavatelskou kapacitu pro zákazníky na západní polokouli.

Závod zaměstnává přibližně 170 pracovníků.

ČAN-ŤIANG, ČÍNA

Hilti výrobní závod v Čan-Ťiangu v Číně

Náš závod v čínském Čan-ťiangu byl založen v roce 1995 a během let se postupně rozšiřoval. Naposledy to bylo v roce 2005, kdy se plocha závodu zdvojnásobila na 55 000 m2.

Závod se specializuje na výrobu a zpracování kovového příslušenství a chemických kotev.

To zahrnuje povrchovou úpravu, povlakování a sestavování kovových kotev, stejně jako výrobu hřebů a základní epoxidové pryskyřice.

Závod zaměstnává přibližně 330 pracovníků.

ŠANGHAJ, ČÍNA

Hilti výrobní závod v Šanghaji v Číně

Náš výrobní závod v Šanghaji byl otevřen v roce 2004 a specializuje se na výrobu elektrického nářadí pro lehkou zátěž, včetně síťových i akumulátorových elektropneumatických vrtacích kladiv, síťových i akumulátorových šroubováků, akumulátorových pil, úhlových brusek a dalších produktů.

Zaměstnává přibližně 470 pracovníků, kteří vyvíjejí, sestavují a testují nářadí, které pak putuje na místa určení po celém světě.

Závod se nachází v průmyslovém parku Xinzhuang Industrial Park a zaujímá plochu 14 500 m2.

EUROFOX, RAKOUSKO

Hilti výrobní závod Eurofox v Lanzenkirchenu v Rakousku

Závod Eurofox se nachází v rakouském Lanzenkirchenu a byl založen v roce 1993.

Hilti Group získala akvizicí společnost Eurofox v roce 2011 a závod rozšířila v roce 2015. Dnes Eurofox vyrábí inovativní řadu systémů pomocných konstrukcí pro odvětrávané fasády a je centrem kompetence pro potrubní objímky a těžké modulární montážní systémy.

Fasády Eurofox byly použity v mnoha špičkových stavebních projektech, jako je Gazprom Arena v Petrohradu, komplex výškových budov Corniche v Londýně nebo 264 m vysoký Palác Triumf v Moskvě.

Systémy odvětrávané fasády, vyrobené v závodě Eurofox, jsou proslulé svou vysokou kvalitou, dlouhou životností, vysokou únosností a energetickou účinností. Integrace flexibilního a pevného uchycení v konzolách Eurofox rovněž zužuje šíři sortimentu komponent a zjednodušuje materiálové plánování a montáž.

LOS ANGELES, USA

Hilti výrobní závod v Los Angeles v USA

Náš závod v Los Angeles, Hilti US Manufacturing, Inc., vyrábí diamantové nástroje pro těžkou zátěž.

Byl založen v roce 1983 a dodává korunky a pilové listy poskytovatelům diamantového vrtání a řezání.

Tuto společnost jsme získali akvizicí v roce 2009 a změnili její název z Diamond B na Hilti US Manufacturing, Inc.

Tento výrobní závod nám pomohl posílit naši pozici celosvětového dodavatele nářadí a příslušenství pro profesionální poskytovatele vrtání a řezání do betonu.

Zkušení obchodníci závodu nám rovněž pomohli vstoupit na severoamerický trh těžkých diamantových nástrojů.

Závod nabízí produkty šité na míru konkrétním zákazníkům i standardní produkty. Specifikace parametrů, výroba a expedice těchto produktů obvykle proběhne během jediného pracovního dne.

HILTI MANUFACTURING INDIA PRIVATE LIMITED, INDIE

Hilti výrobní závod v Navsari v Indii

Společnost Hilti Manufacturing India Private Limited vyrábí řezací kotouče, velké pilové kotouče, brusné hrnce a vrtací korunky pro globální poskytovatele standardního a diamantového řezání a vrtání.

Společnost byla založena v roce 1971 pod názvem Bhukhanvala Diamond Systems Private Ltd. V roce 2008 skupina Hilti Group odkoupila 80 procent ve společnosti a v roce 2010 i zbývající menšinu akcií držených rodinou zakladatelů.

Společnost byla následně v roce 2010 přejmenována na Hilti Manufacturing India Private Limited. Čtyři obchodní jednotky společnosti HMIPL v Navsari ve státě Gujarat zaměstnávají přes 500 pracovníků a disponují vlastními týmy a zařízeními pro výzkum, vývoj a testování.

Společnost HMIPL je držitelem certifikátů dle norem ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015 a specializuje se na mísení a lisování prášků, volné slinování a technologie laserového a kondenzátorového svařování. Závod je rovněž jediným indickým členem organizace Organisation for the Safety of Abrasives (oSa).

Sdílet