Naše výrobní závody

Hilti Schaan, Lichtenštejnsko

Schaan, Lichtenštejnsko

Náš výrobní závod v Schaanu se specializuje na kovovou kotevní techniku, prvky pro přímou montáž, jako jsou hřeby a upevňovací prvky a diamantové segmenty pro jádrové vrtací korunky a řezací kotouče.

Továrna byla postavena v roce 1941 a byla naším prvním výrobním závodem Hilti. V průběhu let se rozšiřovala a byla rozsáhle modernizována.

Zpočátku se v továrně vyráběly prvky pro přímou montáž, ale později byly do výrobního programu doplněny další produkty.

Závod se nachází v blízkosti našeho Centra pro výzkum a vývoj Hilti. Soustředí se proto na vývoj a výrobu inovativních produktů, které jsou následně dostupné našim výrobním závodům jinde na světě.

V našem závodě v Schaanu pracuje 360 zaměstnanců, včetně přibližně 80 učňů.

Závod je jedním z největších středisek odborného výcviku v regionu Porýní. V roce 2013 závod získal cenu Swiss Lean Award za vynikající výsledky v oblasti štíhlého managementu.

Hilti Thüringen, Rakousko

Thüringen, Rakousko

Náš závod v rakouském Thüringenu se specializuje na obráběcí technologie, montáž komponent a konečnou montáž naší vrtací a bourací techniky, nářadí pro diamantové vrtání a řezání a nářadí pro montážní technologie.

S vyhrazenými týmy pro vývoj výrobních technologií, technické zajištění, konstrukci strojních zařízení a výrobu prototypů nářadí přispívá závod 4 významně k inovacím a urychlení uvádění nových produktů na trh.

Závod byl založen v roce 1970 a od té doby se neustále rozšiřuje.

Poslední rozšíření závodu proběhlo v roce 2009, kdy byla dokončena nová výrobní hala a následně v roce 2010, kdy byla do Thüringenu přemístěna linka závěrečné montáže z našeho závodu v Maurenu v Lichtenštejnsku.

V závodě v Thüringenu pracuje 400 zaměstnanců, včetně 70 učňů. Je proto jedním z největších středisek odborného výcviku v regionu. V roce 2009 získal titul nejlepšího střediska odborného výcviku v Rakousku.

Hilti Kaufering, Německo

Kaufering, Německo

Náš závod v německém Kauferingu (Hilti GmbH Industriegesellschaft für Befestigungstechnik) vyrábí motory, špičkové vrtací nástroje, upevňovací lišty, chemické kotvy a protipožární produkty.

Závod v Kauferingu vyvíjí a využívá moderní výrobní koncepce, technologie a procesy, které následně sdílíme s našimi výrobními závody po celém světě. V Kauferingu rovněž ve spolupráci s naším marketingovým a vývojovým oddělením vznikají inovativní produkty.

Závod úspěšně funguje podle zásad štíhlé výroby a několikrát získal cenu Manufacturing Excellence Award.

V závodě běží strukturovaný systém řízení spotřeby energie zajišťující odpovědné využívání energie a zdrojů. Závod je držitelem certifikátu ISO 50001.

Výrobní závod se nachází poblíž Mnichova a zahájil provoz v roce 1971.

Má 500 zaměstnanců, včetně přibližně 65 učňů.

Hilti Strass, Německo

Strass, Německo

Závod ve Strassu (Hilti Kunststofftechnik GmbH) je naší hlavní továrnou pro výrobu plastů.

Závod vyrábí upevňovací prvky, jako jsou plastové kotvy a plastové součásti produktů Hilti.

Tento závod jsme v roce 1975 získali akvizicí od společnosti Fürstlich Hohenzollersche Hüttenverwaltung. Mnohokrát byl od té doby rozšířen, naposledy v roce 2010.

Závod je centrem excelence a zaměřuje se na produktové a výrobní technologie a vlastnosti materiálů.

Má 215 zaměstnanců, včetně 15 učňů.

Hilti Kecskemét, Maďarsko

Kecskemét, Maďarsko

V závodě Hilti v maďarském Kecskemétu se vyrábějí sekáče, speciální a dlouhé vrtáky, vrtáky do kamene, vrtací korunky, kotouče stěnových pil a diamantové vrtací korunky.

Společnost byla založena v roce 1989 a její výrobní kapacita se pravidelně rozšiřuje. Od roku 2004 přibylo k výrobě i testování se stále širším záběrem. Od roku 2013 byl v závodě zaveden program NQA pro výrobu produktů typu HDA.

První výrobní hala byla postavena v roce 1994 a v roce 2010 doznala významného rozšíření. V roce 2012 byla zvětšena výrobní plocha na přibližně 12 000 m2.

Závod v Kecskemétu má těsné vazby s řadou maďarských univerzit a průmyslových škol.

Závod zaměstnává přibližně 250 pracovníků.

Hilti Matamoros, Mexiko

Matamoros, Mexiko

Náš závod v mexickém Matamoros vyrábí kovové stavební upevňovací prvky pro naše prodejní pobočky na západní polokouli.

Využívá moderní výrobní technologie, včetně tváření, ražení a obrábění kovů, galvanického pozinkování a automatizované montáže.

Továrna v Matamoros zahájila výrobu v roce 2009 a je nejnovějším závodem v naší síti. Výrazně zvýšila naši dodavatelskou kapacitu pro zákazníky na západní polokouli.

Závod zaměstnává přibližně 170 pracovníků.

Hilti Čan-ťiang, Čína

Čan-ťiang, Čína

Náš závod v čínském Čan-ťiangu byl založen v roce 1995 a během let se postupně rozšiřoval. Naposledy to bylo v roce 2005, kdy se plocha závodu zdvojnásobila na 55 000 m2.

Závod se specializuje na výrobu a zpracování kovového příslušenství a chemických kotev.

To zahrnuje povrchovou úpravu, povlakování a sestavování kovových kotev, stejně jako výrobu hřebů a základní epoxidové pryskyřice.

Závod zaměstnává přibližně 330 pracovníků.

Hilti Šanghaj, Čína

Šanghaj, Čína

Náš výrobní závod v Šanghaji byl otevřen v roce 2004 a specializuje se na výrobu elektrického nářadí pro lehkou zátěž, včetně síťových i akumulátorových elektropneumatických vrtacích kladiv, síťových i akumulátorových šroubováků, akumulátorových pil, úhlových brusek a dalších produktů.

Zaměstnává přibližně 470 pracovníků, kteří vyvíjejí, sestavují a testují nářadí, které pak putuje na místa určení po celém světě.

Závod se nachází v průmyslovém parku Xinzhuang Industrial Park a zaujímá plochu 14 500 m2.

Hilti Lanzenkirchen, Rakousko

Lanzenkirchen, Rakousko

Závod Eurofox se nachází v rakouském Lanzenkirchenu a byl založen v roce 1993.

Hilti Group získala akvizicí společnost Eurofox v roce 2011 a závod rozšířila v roce 2015. Dnes Eurofox vyrábí inovativní řadu systémů pomocných konstrukcí pro odvětrávané fasády a je centrem kompetence pro potrubní objímky a těžké modulární montážní systémy.

Fasády Eurofox byly použity v mnoha špičkových stavebních projektech, jako je Gazprom Arena v Petrohradu, komplex výškových budov Corniche v Londýně nebo 264 m vysoký Palác Triumf v Moskvě.

Systémy odvětrávané fasády, vyrobené v závodě Eurofox, jsou proslulé svou vysokou kvalitou, dlouhou životností, vysokou únosností a energetickou účinností. Integrace flexibilního a pevného uchycení v konzolách Eurofox rovněž zužuje šíři sortimentu komponent a zjednodušuje materiálové plánování a montáž.

Hilti Navsari, Indie

Navsari, Indie

Společnost Hilti Manufacturing India Private Limited vyrábí řezací kotouče, velké pilové kotouče, brusné hrnce a vrtací korunky pro globální poskytovatele standardního a diamantového řezání a vrtání.

Společnost byla založena v roce 1971 pod názvem Bhukhanvala Diamond Systems Private Ltd. V roce 2008 skupina Hilti Group odkoupila 80 procent ve společnosti a v roce 2010 i zbývající menšinu akcií držených rodinou zakladatelů.

Společnost byla následně v roce 2010 přejmenována na Hilti Manufacturing India Private Limited. Čtyři obchodní jednotky společnosti HMIPL v Navsari ve státě Gujarat zaměstnávají přes 500 pracovníků a disponují vlastními týmy a zařízeními pro výzkum, vývoj a testování.

Společnost HMIPL je držitelem certifikátů dle norem ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015 a specializuje se na mísení a lisování prášků, volné slinování a technologie laserového a kondenzátorového svařování. Závod je rovněž jediným indickým členem organizace Organisation for the Safety of Abrasives (oSa).

Sdílet