Nástroje na stroje

Od 1.11. do 30.11.2023

Nástroje na stroje!

Využijte podzimní nabídku zvýhodněného nákupu a zařaďte se do slosování o Hilti multibrusku!

Využijte jeden z našich voucherů v období od 1.11. 2023 do 30.11. 2023 a ušetřete na vaší objednávce spotřebního materiálu. Při využití voucheru PODZIM20 zároveň získáte šanci vyhrát akumulátorovou multibrusku Hilti SMT 6-22*! Staňte se jedním z prvních vlastníků této novinky z platformy NURON a dopřejte si pohodlí jednoduché výměny nástrojů pro práci s kovy, dřevem i plasty!

Jak uplatnit vouchery?

Jednoduše zakupte spotřební materiál z kategorií níže v minimální hodnotě 10 000 Kč, 25 000 Kč, nebo 50 000 Kč bez DPH a do vašeho košíku zadejte odpovídající kód voucheru. Celková hodnota objednávky se okamžitě přepočítá.

Voucher PODZIM10

Minimální objednávka 10 000 Kč bez DPH

Nakupte spotřební materiál z níže uvedených kategorií v minimální hodnotě 10000 Kč a s promo kódem „PODZIM10“ získejte zpět 10 % z celkové objednávky.

Voucher PODZIM15

Minimální objednávka 25 000 Kč bez DPH

Nakupte spotřební materiál z níže uvedených kategorií v minimální hodnotě 25000 Kč a s promo kódem „PODZIM15“ získejte zpět 15 % z celkové objednávky.

Voucher PODZIM20

Minimální objednávka 50 000 Kč bez DPH

Nakupte spotřební materiál z níže uvedených kategorií v minimální hodnotě 50000 Kč a s promo kódem „PODZIM20“ získejte zpět 20 % z celkové objednávky.

Navíc se využitím tohoto voucheru automaticky zařadíte do slosování o NURON multibrusku SMT 6-22!*

Více podrobností o soutěži

Produkty, na které lze voucher uplatnit

Vrtáky do betonu

Sekáče

Vrtáky do kovů a dřeva

Vrtáky do dlaždic

Bimetalové korunky

Bity a ořechy

Diamantové kotouče

Diamantové brusné kotouče

Abrazivní kotouče

Brusné materiály na kov

Brusné papíry

Kotouče do okružních pil

Plátky pro pilu ocasku

Plátky do přímočarých pil

Listy do pásové pily

Bity na výřezy

Nástroj do SMT

Nástroje do multibrusky

Hilti multitool

Vyhrajte multibrusku

Nakupte spotřební materiál za 50.000 Kč, využijte kód „PODZIM20“ a zařaďte se do slosování o Hilti multibrusku!!

Vyhrajte jednu ze 4 akumulátorových multibrusek!

Hlavní benefity SMT 6-22:

  • Snadná a rychlá výměna nástrojů - kompatibilní se systémem StarlockMax, bezpečná výměna bez potřeby dalšího ručního nářadí!
  • Široký výběr nástrojů, které pokryjí většinu činností na každé stavbě 
  • Bezuhlíkový motor zaručuje delší životnost a vyšší výkon

Prosím, nezapomeňte nám udělit souhlas se zpracováním vašich osobních údajů, abychom vás v případě výhry, mohli informovat!

* Podmínky účasti v soutěži o multibrusku v rámci kampaně "Nástroje na stroje":

• Organizátorem soutěže je Hilti ČR spol. s r.o., Uhříněveská 734, 252 43 Průhonice. Celkem budou slosovány 4 multibrusky Hilti. Období soutěže je od 1.11. 2023 do 30.11. 2023

• Účast ve slosování Hilti „Podzimní voucher speciál“ je otevřena všem plně registrovaným komerčním zákazníkům ve smyslu § 420 zákona č. 89/2012 Občanského zákoníku se zákaznickým účtem Hilti. Z účasti jsou vyloučeni spotřebitelé ve smyslu § 419 Občanského zákoníku, úřady a jejich zaměstnanci, jakož i zaměstnanci společností Hilti. 

K účasti je nutný následující krok:

  • Dosažení minimální hodnoty objednávky 50 000 CZK netto v objednávce na www.hilti.cz pomocí e-voucheru „Podzim20“ jako kódu voucheru přímo v objednávce v období kampaně. Minimální hodnota objednávky se vztahuje výhradně na produkty uvedené na webových stránkách https://www.hilti.cz/content/hilti/EE/CZ/cs/business/news/Autumn-special.html. Z výpočtu minimální hodnoty objednávky jsou vyloučeny následující podkategorie produktů: diamantové kotouče do stěnových pil, diamantové kotouče do spárových pil, diamantové vrtací korunky, diamantová lana, lisovací čelisti, lisovací kroužky a adaptérové ​​čelisti, řezací a krimpovací čelisti, jakož i krimpovací zápustky veškeré produkty z kategorie skladování a přeprava.

Čtyři (4) náhodně vylosovaní zákazníci ze všech oprávněných objednávek, kteří splnili výše uvedenou podmínku získají stroj SMT 6-22. Slosování proběhne během 49.týdne.

  • Zákazníci přiřazení k objednávkám vyhrají každý maximálně jednu multifunkční brusku Hilti („vítěz“). Vícenásobné příspěvky prostřednictvím kvalifikovaných objednávek jsou povoleny a zvyšují šance účastníků na výhru, ale je možná pouze jedna cena na firemní účet. Výherci budou kontaktováni společností Hilti krátce po skončení soutěže prostřednictvím e-mailových adres uložených v systému Hilti. Bude vyžádáno potvrzení doručovací adresy ze strany výherce. Po potvrzení doručovací adresy bude výhra zaslána výhercům nejpozději během 51.týdne. Pokud výherci po zkontaktování ze strany Hilti nepotvrdí adresu doručení anebo se výhra po zaslání vrátí, cena propadne bez nároku na náhradu.

• Hilti bere ochranu dat vážně. Při zadávání objednávek na www.hilti.cz pomocí kódu „Podzim20“ dávají účastníci souhlas s účastí v této soutěži a s použitím údajů uložených v objednávce a zákaznickém účtu, časově a obsahově omezený na Účel. provádění této loterie, jak je stanoveno v těchto podmínkách. Další informace o zpracování osobních údajů naleznete v našem prohlášení o ochraně údajů na https://www.hilti.cz/content/hilti/EE/CZ/cs/company/legal/ochrana-osobnich-udaju.html

Sdílet