Sběr a recyklace starého stroje Hilti

Jak se zapojit do cirkulární ekonomiky

Jako zákazník Fleet managementu máte náskok

Cirkulární ekonomika je důležitou součástí udržitelného rozvoje, protože se zaměřuje na vytvoření maximální hodnoty z minima vstupních zdrojů. Tento princip je výhodný nejen pro životní prostředí a naši společnost, ale i pro vaše podnikání.

Fleet management je služba, která již teď pomáhá budovat fungující cirkulární ekonomiku. Můžeme vaší firmě pomoci snížit spotřebu a zároveň přispět k vyšší produktivitě.

Recyklace a opětovné použití

27 %

materiálu na stroje Hilti pochází z recyklace. Průměr na trhu je 8 %
Omezujeme používání nerecyklovaných materiálů a zvyšujeme poměr recyklovaného plastu a oceli ve všech našich produktech.

7555 ks

strojů, akumulátorů a příslušenství jsme vybrali od našich zákazníků za rok 2020
Podpořte cirkulární ekonomiku tím, že nám zdarma vrátíte vaše staré stroje. My už najdeme způsob, jak je recyklovat, nebo znovu využít.

98 %

veškerého vybraného materiálu bylo recyklováno
A tato hodnota stále roste díky inovacím v třídicích a zpracovatelských technologiích.

14 tun

materiálu jsme získali díky recyklaci
Pracujeme na tom, aby se co největší množství oceli, mědi a hliníku vrátilo na mezinárodní trh komodit.

Skladník třídí stroje ve skladu

Omezte nadbytečné nákupy

Více práce s méně stroji

Díky Fleet managementu máte jen stroje, které skutečně potřebujete. A s naším softwarem pro správu majetku ON!Track si můžete vyhledat nepoužívaný nebo ztracený majetek při přesunu z jednoho projektu na druhý. Potřebujete nějaký stroj jen na pár dní nebo týdnů? Nekupujte jej a využijte naši službu vykrytí špičky.

Vždy od nás dostanete kvalitní a spolehlivé stroje, které vám dlouho vydrží i díky našim lokálním servisním střediskům. Pokud jsou stroje na konci fleetového období stále v dobré kondici, můžete se rozhodnout prodloužit jejich kontrakt.

Servisní technici opravují starý stroj

Nevyhazujte, co nepotřebujete

Znovu použijeme to, pro co už nemáte využití

Jedná se o jednoduchý proces: zdarma si u vás vyzvedneme staré stroje, ať už jste kdekoliv. Dokonce si od vás vezmeme i stroje a akumulátory jiných výrobců.

Co se s nimi potom stane? Některé stroje, které jsou funkcemi a výkonem srovnatelné s novými, zařadíme do našeho strojového parku na vykrytí náhradních strojů po dobu opravy, abychom omezili výrobu a přepravu nových strojů. Ostatní darujeme humanitárním a vzdělávacím organizacím na méně intenzivní používání. Součástky, které odpovídají našim vysokým standardům kvality mohou být znovu použity v našich servisních centrech. To, co zbyde, posíláme našim partnerům přes recyklaci.

 

Servisní technik v brýlích opravuje rozebraný stroj Hilti

Nekonečná recyklace

Co nemůžeme znovu použít, to zrecyklujeme

Stroje a součástky, které už nemůžeme znovu použít, předáváme našim globálním partnerům přes recyklaci.

Přebíráme odpovědnost za naše produkty po celou dobu jejich životnosti. Většina materiálu v našich strojích jsou velmi kvalitní kovy, které se dají recyklovat k různým účelům doslova donekonečna. Navzdory tomu, že máme na našich trzích vysoký podíl netermální recyklace se snažíme s našimi partnery stále zvyšovat výtěžnost z odpadního materiálu.

Udržitelný rozvoj

Díky společnému postupu v oblasti udržitelného rozvoje můžeme zajistit lepší podmínky pro životní prostředí, naše zaměstnance, společnost i ekonomické výsledky.

Více o udržitelném rozvoji

Jednodušší správa strojů

Zjednodušte si finanční plánování se službou Fleet management. Měsíční poplatek pokryje veškeré vaše stroje včetně oprav a údržby.

Více o službě Fleet management

Vylepšená správa majetku

Mějte váš majetek lépe pod kontrolou s pomocí digitálních nástrojů Hilti určených pro správu majetku a optimalizaci strojového parku.

Více o správě majetku

Sdílet