Akumulátorové stroje Hilti

Vytvořte si aku sestavu, která splňuje vaše potřeby

Konfigurátor vám pomůže vybrat a porovnat stroje, baterie a nástroje z našeho kompletního akumulátorového portfolia

Ať už vybavujete svůj tým pro nadcházející projekt nebo jen chcete nový stroj do vašeho portfolia, chceme vám to usnadnit a ujistit vás, že získáte přesně to, co potřebujete. Proč platit za stroje a příslušenství, které nebudete používat? Konfigurátor vám umožní najít vhodnou kombinaci strojů, baterií, nabíječek a nástrojů. Snadno si porovnáte i specifikace dvou nebo více strojů z naší nabídky přehledně vedle sebe.

Také zákazníci využívající Hilti Fleet Management si mohou pomocí tohoto konfigurátoru vytvořit ideální kombinaci nejmodernějšího nářadí.

Vaše aku sestava v 5 jednoduchých krocích

Vyberte si stroj
1 / 5
Vyberte si stroje, které potřebujete

Vyberte si jeden nebo více strojů z celé naší nabídky. Nejste si jistý, který stroj je pro vás vhodný? Srovnejte si vlastnosti a specifikace různých modelů.

Vyberte si baterie
2 / 5
Přidejte baterie

Vyberte si typ a množství baterií, které vám nejlépe vyhovují. Doporučíme vám ty, které nejlépe odpovídají vašim vybraným strojům.

Vyberte si nabíječku
3 / 5
Přidejte nabíječku

Doporučíme vám nabíječku podle vašeho výběru baterií. Vybrat si budete moct ale i z dalších možností v závislosti na tom, jak chcete pracovat.

Vyberte si nástroje
4 / 5
Vyberte si nástroje

Hilti nabízí širokou škálu nástrojů, které jsou navrženy tak, aby fungovaly rychleji a déle. Vyberte si ty, které odpovídají vašemu výběru strojů.

Vyberte si kufr nebo tašku
5 / 5
Balení a objednávka

Navrhneme vám vhodný kufr nebo tašku na vaše nářadí. Dále pak můžete pokračovat k objednávce vybraných produktů.

Sdílet